Posted on: آوریل 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Dag Hammarskjold یک بار گفت: “آن است که نجیب تر به خودتان را به طور کامل به یک فرد از آن است که به کار برای نجات توده ها”. این است که بسیار قدرتمند حقیقت آن اغلب بیشتر طول می کشد شجاعت و قدرت و صلابت شخصیت به ساخت و تعمیر یک رابطه با کسی که واقعا برای شما مهم تر از آن را به کار برای صدها نفر از غریبه ها که هرگز نمی خواهد می دانم که شما نزدیک. درک برخی از اصول این بیانیه کمک خواهد کرد که شما را به ایجاد روابط بهتر با افرادی که برای شما مهم هستند.

یکی از بزرگترین مشکلات امروز این است که شکست از آنچه که باید روابط نزدیک – ازدواج تبدیل به طلاق و خانواده های ناکارآمد کسب و کار از هم جدا شده توسط نزاع بین رهبران کسب و کار. اغلب افرادی که ناموفق در تشکیل چنین روابط موفق در جنبه های دیگر زندگی خود را. آنها ارزش اعضای جامعه قرار دادن در ساعت های بی پایان به نفع جامعه و سازمان از آنها ایجاد خوب کار روابط با همکاران در محل کار. در عین حال آنها نتوانستند وقتی که می آید به ساختمان کسانی که واقعا مهم روابط است.

شناسایی مهم روابط

چه روابطی که برای شما مهم هستند. خود را پدر و مادر خود و همسر و فرزندان خود را شریک کسب و کار شما وجود دارد خواهد بود یک لیست است و به احتمال زیاد نسبتا کوچک است. هنگامی که شما در حال پاک کردن در روابط مهم شما نیاز به کنار برخی از زمان برای آنها. این را می توان در یک صورت روزانه یا هفتگی یک زمان که در آن شما می توانید مثبت سپرده را به حساب بانک عاطفی. برخی از زمان نیز باید صرف فکر کردن در مورد کیفیت رابطه خود را. وجود مناطق از فشار ؟ شما می توانید پیش بینی مشکلات آینده ؟

دیدن مشکلات به عنوان فرصت

اگر فرد دیگری است در مواجهه با برخی از مشکلات در زندگی خود را, این می تواند یک فرصت عالی برای کمک به شما آن شخص است. کمک شما می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان گوش دادن به آن می تواند شامل ارائه سازنده مشاوره و یا آن می تواند چیزی حتی بیشتر ملموس – شما انجام می دهند چیزی به کمک. البته این تنها واقعا کار زمانی که شما در آن برای خود به دست آورید. شما باید این رویکرد با نگرش به طور کامل متمرکز بر نیازهای فرد دیگر.

Don’t leave مسائل مربوط به رشد را به کوه

هنگامی که شما پیدا کنید که برخی از مشکل رخ می دهد در یکی از روابط مهم خود را, شما نیاز به حل و فصل آن با شخص دیگر. این می تواند یکی از سخت ترین چیزهایی که شما باید انجام دهید در زندگی خود را. متاسفانه چون ما همه افراد با نیازهای مختلف و روش زندگی آن چیزی است که شما تقریبا به ناچار مجبور به انجام یک یا چند بار در تمام روابط مهم خود را.

بسیار مهم است که شما اجازه ندهید که این مشکل تبدیل به یک فاجعه است. شما نیاز به پیدا کردن شجاعت در خود را به صورت به مشکل. اغلب چیزهایی که به نظر می رسد ترسناک ترین هستند امکانات کامل از دست دادن رابطه و یا از دست دادن برخی از خود خود اهمیت. شما نیاز به رویکرد شخص دیگر با هیچ دلبستگی به یک نتیجه خاص و با این نگرش که هر چه اتفاق می افتد, آن را می شود در دراز مدت است.

در اغلب موارد شما را پیدا خواهد کرد که فرد دیگر را خوش آمدید رویکرد خود را به عنوان آنها احساس همان مشکل است. آنها خوشحال خواهد شد که شما باید ابتکار عمل را. در حال حاضر شما هر دو نیاز به آماده به سرمایه گذاری زمان برای بازگرداندن تعادل بهتر است. آماده می شود به طور مشترک به مسائلی که اساسی مشکل و کار کردن یک راه حل قابل قبول است که به هر دو شما.

این موفقیت نقل قول نشان می دهد که یکی از بزرگترین چالش های ما به عنوان انسان این است که به شکل عمیق و معنی دار روابط با تعداد کمی از مردم که بیشتر برای ما مهم است. آن اغلب آسان تر به ‘عمومی’, موفقیت, دوست توسط تعداد زیادی از مردم. توسعه و ایجاد روابط نزدیک بسیار مهم است برای همه ما به عنوان انسان به دنبال دستورالعمل در این مقاله برای برخورد با اجتناب ناپذیر برجستگی در جاده ها به شما کمک می کند تا حد زیادی.

آیا شما می خواهید برای پیدا کردن بیشتر موفقیت نقل قول کنم ؟

[ad_2]

Leave a Comment