Posted on: جولای 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

چرا این پسر اینقدر مهم است برای من ؟ و چرا او الهام بخش من برای مقابله با هر گونه چالش ؟ Nick Vujicic شناخته شده است برای دادن همه چیز خود را تمام. او می تواند نور تا هر اتاق با روح و انرژی و افکار خوش بینانه در مورد زندگی است. نیک شگفت انگیز است. محبوب نویسنده و سخنران انگیزشی متولد شد و با نادر وضعیت پزشکی شناخته شده به عنوان تترا-امیلیا. او هیچ بازوها و یا پاها. اما Vujicic اجازه نمی دهد که او را متوقف کند به عنوان او همچنان به گسترش این کلمه از الهام بخش به دیگران است.

نیک بسیار باز در مورد که در آن است امروز اما از همه مهمتر که در آن او آمده است. تحت گسترده ای لبخند و قبل از مگا به اندازه مخاطبان بود پریشان فرد است. مقدار تمسخر و افسردگی که گاهی اوقات که مشکلات جسمی گاهی اوقات مردم با آن مواجه هستند این است که ترسناک است. دوران سخت به عنوان یک کودک و حتی سخت تر بار به عنوان یک نوجوان, Nick Vujicic آیا یک راه آسان. به عنوان افکار خودکشی encumbered او نیک بود برای آمدن به مقابله با زندگی خود و سریع اگر او قرار بود برای زنده ماندن. پرداختن به زندگی تغییر سوالاتی مانند چرا او متولد شد و راه او که بود و چه شد, طرح خدا برای او بود و روزمره معمای. خوش شانس برای بسیاری از ما نیک تصمیم درست در مورد زندگی خود را.

“زندگی بدون دست و پا ؟ یا زندگی بدون محدودیت است ؟ ” سوالات نیک. او آموخته است که چگونه به گشت و گذار گلف سوار اسکیت بورد skydive, آشپزی و رختشویی لیست از چیزهای دیگر. آیا من ذکر است که او شروع به یک سازمان غیر انتفاعی به نام زندگی بدون محدودیت است ؟ جذاب سخنران انگیزشی است که ازدواج می تواند در نوع چهل و دو کلمه از یک دقیقه است و این افتخار پاپا جدید پسر. دومی دستاورد است به خصوص قابل توجه است که در نیک مطمئن بود که چند سال پیش که او را همیشه پیدا کردن فرد مناسب. های زندگی خود را با کسی که به نظر نمی رسد در این کارت با توجه به نیک. او تا به حال اشتباه است! او همسر دکتر Miyahara بود رمز و راز پیوند و همچنین به عنوان پشتیبانی سیستم مورد نیاز او و به خوبی سزاوار.

گسترش پیام خود را از زندگی از طریق خدا است آنچه آقای Vujicic می کند با اعتماد بنفس همیشه روز است. با اعتماد به نفس است که خدا او را با استفاده از راه او مناسب دیدم. این کشتی ویژه ای از زندگی است که دست زدن و تشویق های متعدد روح. رسیدن به مراتب فراتر از کشور خود را از استرالیا و کشش بیشتر از خود stateside اقامت در کالیفرنیا Vujicic مؤثر است در هر گوشه از جهان.

اکثر مردم بسیار موفق را حس حل و فصل است که بدون توجه به آنچه در زندگی می دهد آنها پاسخ خواهد برگشت. Nick Vujicic است که در کلاس و من شک او را تا به حال تعظیم کردن به سختی. در واقع او باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای هر سالم فرد را بهانه ای برای کاستی و به ظاهر شرایط ناگوار. به نظر من زیر Nick Vujicic نقل قول مبالغ او بهترین است: “خدا اشتباه نمی کند اما او معجزه می کند. من یکی. شما بیش از حد.”

[ad_2]

Leave a Comment