Posted on: می 4, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

MLM هر چیزی شبیه به سهامداران بازاریابی است ؟ پاسخ آن است که نیمی از راه بین بله و نه.

در حالی که همه وابسته به بازاریابان کار خود به خود چند سطحی بازاریابان کار در یک تیم و در بالای درخت است که در آن رهبر تیم ساکن. این رهبران تیم به آموزش نیروهای نظامی در خط پایین و آنها را آموزش کاروانسرا و ترویج محصول و یا فرصت.

وابسته به بازاریابان کار خود به خود و پاسخ به هیچ کس جز خودشان. آنها تنوع بخشیدن به بسیاری از بازارهای مختلف شناخته شده به عنوان سوله بر خلاف MLM آنها هرگز قرار دادن تمام تخم مرغ خود را به یک سبد خرید.

این یک نقل قول از یک تیم بازاریابی چند سطحی (persian رهبر من شخصا می دانم.
(من اختصاص وقت و انرژی و تلاش به تیم من با کار برای اطمینان از موفقیت خود را)
ترجمه من اختصاص وقت و انرژی و تلاش به تیم من با کار برای اطمینان از (من) موفقیت است.
من 5% در هر فروش آنها را و یکی دیگر از 2 ٪ از هر فروش خود را ارجاع دهند.

این یک نقل قول از یک بازاریاب وابسته, من می دانم.
من کار آزاد برای بسیاری از شرکت هایی که انجام کسب و کار خود را آنلاین. من کسب درآمد از 5% تا 75% وابسته به محصولات و درآمد $175,000 یک سال پس از پرداخت مالیات.

ترجمه من هرگز نگران بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل کسب و کار من است بسیاری از انواع مختلف کسب و کار, بنابراین من نمی متکی در هر نوع صنعت به درآمد من است.

اگر شما نگاه از نزدیک شما را ببینید که با وجود شباهت های بین آنها را با بازاریابی وابسته شما نه متکی به انگیزه یک تیم را به کار سخت مثل شما برای خودتان انجام دهید.

چه کسب و کار شما ترجیح می دهند به در ؟ آیا شما می خواهید به صرف تمام وقت خود را به جای اعضای تیم که رها کردن این برنامه به دلیل آنها نمی تواند ترویج محصول و یا فرصت. و یا شما ترجیح می دهند برای ساخت یک پایگاه داده از خریداران ثابت برای صدها تن از محصولات در نوک انگشتان خود را.

با MLM شما همیشه جایگزینی اعضای تیم بدون آنها شما هرگز نمی تواند زندگی کار خود را در این صنعت درست تنظیم نشده است که راه.

با این حال وجود دارد مشروع فرصت های بازاریابی وابسته به درآمد تمام وقت و به کسب درآمد از آن شما فقط باید متکی به خودتان برای رسیدن به 200 دلار در روز در هیچ زمان و در همه.

[ad_2]

Leave a Comment