Posted on: جولای 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

پست جهانی شدن کلمه “مدیریت” را شنیده است هر که در آن و آن تقاضا در حال رشد است در فراز و نشیب. مهارت های ارتباطی یعنی ‘قدرت بحث ضروری برای موفقیت در هر تابع از ‘مدیریت’.

ارتباطات – the divine weapon

چندی پیش Mahakavi Kalidasa نوشت: در “Raghu Vamsa’ یک بازی بزرگ: ‘Vaagartha Viva Sampruktau; Vaagartha Pratipattaye; Jagatah Pitarau Vande; پارواتی Parameswarau’ ‘من سلام پارواتی و Parameswara پدر و مادر از Unvierse به من برکت با بیان و معنا برای آنها بسیار متحد است.’ بنابراین Kalidasa می دانستند که در ارتباط کلمه و معنی باید از نزدیک مخلوط. لازم به گفتن یا نوشتن آنچه که دقیقا منظور ما. بیان احساسات است و تنها تفاوت آن جدا انسان از دیگر موجودات زنده. ارتباطی است مانند الهی سلاح. اگر شما سوء استفاده از آن ممکن است تبدیل به مخرب سلاح در دست یک احمق است. وجود دارد کسانی که لذت بردن از felicitations با قدرت خود را ‘سخنرانی’! مردم وجود دارد که دعوت از جنگ به علت عدم ارتباط مناسب! شما می توانید به عقب لغزش پای خود را و می تواند شفا گرفتن اما شما نمی توانید معکوس لغزش از یک زبان!

Hanuman – متخصص در ارتباطی!

اهمیت قدرت ارتباط نشان داده شده است در Valmiki حماسه رامایانا. عموم مردم همیشه احساس می کنید که هانومان است که فقط یک فرد همیشه شعار Ram, bhajan. او متخصص در وداها متخصص در همه علوم یک مرد نجیب وزیر کارآمد سفیر برجسته رهبر و مطیع بنده. آنچه تا کنون موقعیت او او همیشه به دنبال خود دارما به عنوان یک ایده آل خدا زن به دیگران است.

این چگونه ممکن است ؟

تخصص او در ارتباطی را فعال کنید او را به سحر مختلف نقش کارآمد و موثر است. عصر جدید مدیران می توانند یاد بگیرند که بسیاری از چیزها و گرفتن راهنمایی از هانومان متخصص در ارتباطات به عنوان مورد ستایش قرار داد توسط لرد راما خود را.

چگونه برای برقراری ارتباط?

هانومان است که متخصص در ارتباطات علمی یعنی او همیشه صحبت می کند راه آن باید باشد. چگونه هانومان صحبت می کند که تجزیه و تحلیل توسط راما در Kishkindha Kaanda به گفته والمیکی. زمانی که هانومان ملاقات با راما برای اولین بار در حومه Kishkindha به عنوان Sugreeva را رسول راما شد مفتون هانومان سبک های ارتباطی و هنر صحبت کردن. او می گوید برادرش Lakshmana: ‘ببینید که چگونه به خوبی هانومان صحبت کرده است. او نه مطلق یک کلمه بدون ارتباط و اهمیت است. او به هدر نمی رود یک کلمه. و نه او حذف یک کلمه مناسب. او گرفته نشده زمان بیشتری از آن به شدت لازم برای بیان آنچه او می خواست به می گویند. هر کلمه ای که او هرگز نمی تواند فراموش شود. چنین یک صدای ترویج رفاه عمومی باقی می ماند و برای همیشه در قلب و ذهن نسل های آینده’. آیا این یک بیانیه کوتاه از مبانی و ملزومات چگونه گفتار باید باشد ؟

دوباره زمانی که هانومان می بیند سیتا در آشوکا گرو در سریلانکا از Ravana, the Demon King او فریاد می زند: “برای پیدا کردن سیتا در اینجا این است که درست مثل گوش دادن به یک فرد که فاقد کلمه فرهنگ – که تلاش می کند به گفتن برخی از چیزی که اما در واقع چیز دیگری می گوید!’ یک عدم تطابق بین چه می گوید و چه معنی است.

با توجه به Francis T. Bergin, یک کارشناس شناخته شده در ارتباط هفت C هستند ملزومات ارتباطات است. باید آن را ‘درست’, ‘پاک کردن’, ‘کامل’, ‘فشرده’, ‘بتن’, ‘پرده’ و ‘ادب’. آیا این چوب خط حساب کردن با مشاوره از والمیکی نوشت که قرن ها پیش در انتها حماسه?

Hanuman چگونه به صحبت می کنند!

 • وضوح در محتوا هیچ کلمات منفی استفاده شود.
 • باید وجود داشته باشد هر گونه اشتباه در احکام.
 • هیچ اشتباهات دستوری در جملات.
 • زبان بدن باید کامل شود.
 • باید وجود داشته باشد هر بیمار ابراز احساسات در چهره و چشم و پیشانی و چشم و ابرو.
 • مناسب زبان بدن و نشانه ای از ارتباط موثر.
 • یکی نیست باید صحبت می کنند که مرتبط با موضوع
 • باید وجود داشته باشد هر گونه ابهام در ارتباطات
 • شفافیت در ارتباطات باید همیشه به اولویت.
 • باید وجود داشته باشد بسیاری از مکث
 • ارتباطات باید درخواست تجدید نظر به قلب و ذهن است.
 • یکی باید صحبت می کنند و در اکتاو میانی
 • کلمات باید مسحور به شنوندگان. حتی سخت ترین دشمن باید تبدیل به سکوت با دست خورده.
 • کسی که می تواند عمل مانند هانومان می توانید دستیابی به موفقیت در هر یک از خود و یا انتخاب رشته. به قول یک مثال از رامایانا که نشان می دهد مهارت های ارتباطی موثر از هانومان اجازه دهید ما به دنبال این صحنه. Hanuman داشتن سیتا در Asoka, باغ, Ravana, بازگشت به همکار خود را از میمون ها که در انتظار هیجان و نگرانی به دانستن اخبار. روی خود را از دیدن چهره مضطرب در حضور راما هانومان گریه ‘Drushta سیتا” و این منتشر شد نه تنها تنش از راما اما از همه میمون ها نیز می باشد.

  ‘دیده می شود سیتا!’ – چه مناسب ارتباطی در چارچوب داده شده! تا به حال هانومان خود را آغاز ارتباطات در مورد پیدا کردن سیتا با هر چیزی به غیر از Drushta’ می گویند با صدور چنین به عنوان سیتا آن می تواند تنها تحریک میمون ها’ به عنوان به خوبی به عنوان راما نگرانی بیشتر به ارتفاعات با افزایش بی حد و حصر از جمله سوالات – ‘سیتا چه اتفاق افتاده است؟’ ‘آیا او زنده است؟’ ‘می تواند هانومان دیدن ، و…. حتی قبل از هانومان می تواند تکمیل بقیه این بیانیه است. و در اینجا نهفته است عظمت والمیکی در ساخت هانومان توجه به دولت از ذهن خود همکار میمون و راما و انتقال دقیقا آنچه که آنها مشتاقانه در انتظار شنیدن.

  چگونه و چه مقدار به صحبت می کنند ؟

  این یکی از معضلات است که همه ما در روز به روز زندگی. ارزش های اخلاقی, قوانین و مقررات نمی خواهد به عمق قلب اگر یکی فقط می گویند با از دست دادن کلمات. برای درک اهمیت این پیام باید نشان دادن آن با یک داستان و یا یک حکایت جالب. Hanuman نشان داد در رامایانا در بسیاری از مناسبت مورد چگونه و چه مقدار به صحبت می کنند.

  به عنوان یک فرستاده و نماینده

  چگونه به صحبت می کنند در حالی که چت با خانواده ؟ چگونه به صحبت می کنند زمانی که شما در حال تخلیه وظایف حرفه ای خود را? چگونه به صحبت می کنند زمانی که شما در کسب و کار ؟ چگونه به صحبت می کنند زمانی که شما در حال حل یک مشکل ؟ چگونه به صحبت می کنند زمانی که شما در حال تلاش برای ایجاد روابط? چگونه به صحبت می کنند زمانی که شما یک واسطه یا نماینده?

  Hanuman مشاهده سیتا در حالی که او در تلاش بود تا خودکشی. او به او را از ارتکاب آن قبر اشتباه است. او را به او اطلاع در مورد ورود راما. اول او را به نفع خود اعتماد او است که او فرستاده راما. به وظیفه خود موفق به گمان او با دقت و ادا تنها یک جمله ‘Amirov پادشاه ایودیا’. سپس او شروع به روایت داستان نشسته بر روی شاخه درخت. سیتا خود را متوقف تلاش خفه خودش را به مرگ پس از گوش دادن به کلمه “Amirov’ در سریلانکا که در آن راما تنها آشنا با شیطان جمعیت. او احساس کردند که او دستیاران آمده اند به سریلانکا. سپس هانومان به نظر می رسد در مقابل از سیتا و توضیح داد که تمام اتفاقات از شادی که راما در حال آمدن است به سریلانکا برای آزادی او از چنگال Ravana به کنسول و به شجاعت. او نمی گفتن یک کلمه در مورد ماجراهای خود را در حالی که عبور از دریا.

  سیتا را به زندگی می کنند تا راما می رسد لانکا. چه کاری انجام دهید برای رسیدن به این هدف? فقط اطلاع رسانی در مورد ورود راما او می تواند به توقف سیتا از فدا کردن زندگی خود را. وجود دارد بدون نیاز به روایت ماجراهای خود را در دریا و مباهات در مورد عظمت او. به همین دلیل هانومان همیشه صحبت می کند آنچه که لازم است با توجه به وضعیت.

  چگونه برای برقراری ارتباط با دوستان ؟

  Hanuman پس از جلسه سیتا سوخته سریلانکا هشدار داد Ravana و آمد backcrossing دریا خود را برای دیدار با نگرانی در انتظار میمون ارتش در ساحل دیگر. او در مورد سیتا رفاه و دلداری آنها. پس از شنیدن این خبر خوب از هانومان آنها شروع به درخواست او در مورد ماجراهای خود را در دریا. چگونه شما می تواند عبور از صدها مایل دریایی ؟ چگونه شما می توانید وارد کنید فوق العاده محافظت لانکا است ؟ چگونه شما می توانید پیدا کردن سیتا در این شهر بزرگ لانکا است ؟ ما مایل به شنیدن همه چیز در مورد خود را پیروز سفر به سریلانکا? میمون ارتش را مطرح هانومان با تمام شور و شوق و اضطراب است. Hanuman توضیح داد: همه فتنه ها و اغتشاشات در طول سفر خود به سریلانکا و شیفته آنها را با تجربیات خود را در دریا. آنها دوستان خود را و علاوه بر این مشتاق به گوش دادن ماجراهای خود را. او روایت خود را از کل سفر به سریلانکا مانند سفرنامه. او گفت همه آنها را در مورد ماجراهای خود را اما نمی به آنها بگویید این دو واژه گفته شده توسط سیتا به راما. این جزئیات برای راما تنها. آنها باید آگاهانه به دوستان خود. این واژه برای راما. دوستان, دوستان و, رئیس, رئیس است. پیام شخصی تحویل داده می شود تا به فرد خاص تنها.

  نحوه برقراری ارتباط با رئیس و پادشاه

  پس از آمدن به Kishkindha کل ارتش میمون رقص با شادی که آنها را دیده اند سیتا. راما خواسته کسانی که به جلو آمده است که دیده می شود سیتا تا پس از آن هانومان ایستاده بود پشت تواضع. پس با توجه به درخواست از راما هانومان توضیح غم گرفتاری سیتا در سریلانکا. او گفت: دو واژه به راما به عنوان گفت: سیتا. Hanuman تحویل زینت داده شده توسط سیتا به راما. که تمام است! او نمی گفتن یک کلمه در مورد ماجراهای خود سختی ها و در طول سفر به سریلانکا.

  راما پادشاه است. هانومان است بنده. یکی به اطاعت خود و تکمیل کار کارآمد. که تمام است!

  یکی به تقلید وظیفه گرا رفتار فعال طبیعت و قدرت بیان از هانومان به موفقیت در هر یک از زمینه انتخاب خود را.

  رامایانا و مهاباراتا باید خوانده شود نه در آخرین مرحله از زندگی (سن) اما در دو فاز. یکی به خواندن حماسه در دوران کودکی و به دنبال آنها را در جوانان خود را برای تبدیل شدن به غرور و افتخار برای پدر و مادر و افتخار در فرزندان این خاک است.

  * * *

  [ad_2]

  Leave a Comment