Posted on: ژوئن 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Facebook, رسانه های اجتماعی محبوب ترین در کشور است. مردم را وادار به اختراع خود را در تمام جهات مختلف و به تصویر کشیدن عکس ها از زندگی خود را فقط در راه آنها می خواهند به. و چه در مورد فرزندان خود را? بهترین و زیبا ترین, باهوش ترین بچه ها همیشه. که در آن ارسال نشسته نمرات تبدیل به امری عادی همراه با پذیرش مدل خرما و تعطیلات در هر ساحل در سراسر جهان است.

امروز کسی نوشته “Vail یا اسپن”? چه یک معضل تلاش برای کشف کردن که در آن به در تعطیلات بعدی خود را. و آنچه باعث می شود شما فکر می کنم که هر کسی ممکن است مراقبت از آنچه شما نوه خوردند برای صبحانه و یا نگاه کردن به یک عکس از خود را در خانه غذا پخته شده? روزانه, نقل قول الهام بخش بسیار الهام بخش و همچنین اعلام عشق به همسر خود قابل توجه و حیوان خانگی.

من فکر نمی کنم که Facebook شد و تا کنون در نظر گرفته شده به علت خیلی افسردگی در میان کسانی که واقعا زندگی هیجان انگیز منحط زندگی است. پس از همه, که چگونه بسیاری از مردم ارسال یک عکس از همسر خود را در حال خواب بر روی نیمکت پس از ضربه خوردند ؟ Facebook زمین که در آن هر کس زندگی ایده آل – ازدواج مناسب – مناسب کودکان است.

شما از خواب بیدار و بررسی خود را FB اخبار سایت تنها برای تماشای همه زندگی فوق العاده در رفتن در اطراف شما. به نظر می رسد که هیچ کس یک روز خسته کننده و یا در خلق و خوی بد یا نیست به برخی از عجیب و غریب و یا قابل توجه سفر.

در اینجا بولتن. Facebook نیست دنیای واقعی است. آن است که اینترنت در جهان.

من به تازگی دیدم یک پست که گفت: “در حال محبوب در Facebook است مانند نشستن در پشت میز سرد در کافه تریا در یک موسسه روانی.” چگونه بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از دوستان جمع آوری شده می تواند شما را به عنوان یک شماره تماس در مواقع اضطراری ؟ ما یک جاسوس به دیگر مردم زندگی می کند – اما تنها بخشی از آنها می خواهند ما را ببینید.

مشتریان بیشتر و بیشتر در حال آمدن به من میگفت که هر کس دیگری است و بسیار هیجان انگیز تر زندگی نسبت به آنها انجام دهد. چگونه می توانم آنها را می دانید ؟ آنها را خریداری و به خیالی Facebook جهان است. چگونه من می دانم ؟ من با دیدن این افراد در درمان – آنهایی که در حال ارسال چگونه زندگی خود هستند. این داستان خیالی هستند. ما اختراع داستان به همراه تصاویر. داستان کامل افسانه زندگی است.*

آن وجود ندارد. همه مردم در Facebook هستند درست مثل من و شما. آنها روز خوب و روز بد. آنها مبارزه با کودکان خود و دوستان و پدر و مادر و کارفرمایان – درست مثل شما. آنها می خواهند برای به تصویر کشیدن به جهان sunnier زندگی از آنها دارای. شاید این باعث می شود آنها احساس بهتری به افراد دیگر اجازه دهید ببینید که چگونه “بزرگ” زندگی خود هستند. شاید این باعث می شود ما احساس بهتری به ارسال تصاویر و اخبار به منظور متقاعد کنیم که زندگی ما بهتر از زندگی خود را.

من به تازگی به حال یک جشن تولد. آن را بیش از من می تواند برای بپرسید.مردم از من پرسید من می خواستم برای روز تولد من. همه من می خواستم خود را به “زمان”. آن را هدیه ای به آنها می تواند به من بدهد که آنها هرگز نمی تواند به عقب بر گردیم. من بیشتر از جایگزین. من تا به حال جشن بعد از جشن. احساس کردم با استعداد و پر برکت. من هم نوشته شده این افسانه حوادث. اما من نه تنها آنها را به نگاه بهتر از شخص دیگری. من به آنها ارسال شده چون من بسیار سپاسگزار برای زمان مشترک با این افراد که جشن من. من احساس خوش شانس و قدردانی است.

در حال حاضر من به من نه چندان هیجان انگیز وجود دارد. من هنوز ارسال تصاویر از زندگی من ؟ بله یک بار در در حالی که – اما این پست درباره من – نه در مورد من افسانه کودکان یا زندگی من است که در زمان بهتر و یا نه بهتر از مال شما.

پس, دفعه بعد که شما از خواب بیدار و خود را نگاه کنید ببینید در Facebook به یاد داشته باشید که ما هرگز واقعا می دانیم آنچه که مبارزه با کسی مواجه است که برای بعد. سعی کنید به آن نگاه کنید به عنوان افراد ارسال و جشن های خود را و نگه داشتن بلایای خصوصی. برخی جشن بیشتر از دیگران و برخی نگاهی به وقایع را به عنوان جشن است که ما ممکن است. من پست تصاویر از رفتن به ساحل با دوستان. به من که یک روز بزرگ است. گاهی اوقات ما باید به دنبال در لذت های کوچک زندگی, و اجازه دهید آنها ما را خوشحال.

همه ما می دانیم که در اطراف گوشه است که همیشه وجود دارد چیزی است که خواهد آمد همراه است که ما باید برای مقابله با. همانطور که ما مسن تر جشن ها کمتر و دورتر از هم جدا. امروز هنگامی که شما از خواب بیدار – پیدا کردن همه چیز به جشن می گیرند. زندگی را می توان در زمان های سخت است. بنابراین اجازه می دهد تا اقامت با چیزهایی که قرار دادن یک لبخند بر چهره ما به عنوان ما می توانیم. حتی اگر آن را فقط یک تصویر است.

[ad_2]

Leave a Comment