Posted on: آوریل 13, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Cedrick هریس تعریف کلمه های مغناطیسی. یک دلیل وجود دارد که این مرد شماره یک نان آور خود را در شرکت و شماره یکی از همکاران در MLM سرب سیستم نرم افزار. هنگامی که شما در گوش او صحبت کنید شما می توانید درک کنند که چرا موفقیت او را دنبال کرد.

من برای اولین بار ملاقات Cedrick در محلی آموزش MLM در تمپا. او رفته بود به بالای این شرکت خاص تنها در 3 هفته. این واقعیت به تنهایی ساخته شده من می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد او. چند هفته بعد من او را در Facebook و's زمانی که من یاد گرفتم که چگونه با ارزش داشتن Cedrick هریس در زندگی من می تواند باشد.

Cedrick اعتبارات پس زمینه خود را برای موفقیت عظیم او در حال حاضر. به طور مستقیم از دبیرستان پدرش به او معرفی به کارآفرین روح و او هنوز't به عقب نگاه کرد. او برای بسیاری از شرکت های مختلف و پس از آن شد بسیار موفق در املاک و مستغلات و کسب و کار. او نمی دانید که بسیار در مورد املاک و مستغلات و وام اما کار خود را به خریداران به ثبت نام در خط خال خال و او قطعا انجام داد! او آموخته است که از مربی خود و رشد یک تیم از بیش از 700 افسران وام در 27 متحده است. که کارآفرین است كه او در سمت چپ این صنعت در ژانویه 2006 به عنوان به زودی به عنوان او متوجه بازار شد کاهش است. او سپس تصمیم به بازگشت به مدل سنتی بازاریابی شبکه ای.

یکی از چیزهایی که گرفتار Cedrick's توجه بود چقدر این صنعت هنوز't تغییر کرده است. در سال 1993 هیچ چاره ای جز به کار آفلاین با بازار خود را گرم. اما در حال حاضر اینترنت بود و یک بازیکن از نظر پتانسیل درآمد و او می خواست برای کسب اطلاعات بیشتر.

در حالی که در جستجوی آنلاین را آمد در سراسر مایک دیلرد's موضوع از جاذبه های بازاریابی. از آن پس همه چیز تغییر کرد. او صرف مقدار زیادی از وقت و پول رفتن به سمینارها و رویدادهای جذب همه چیز را او می تواند در مورد جاذبه های بازاریابی. پرداخت فوق العاده ای بود. Cedrick توسعه زیر تقریبا در حوادث پس از ایجاد یک ویدئو در یوتیوب. شما ببینید او یک شخصیت است که تجدید نظر به همه. او را احاطه مغناطیسی نگرش است که باعث می شود مردم می خواهند به گوش دادن به او. شور و شوق خود را و توصیه های مفید او را بسیار جذاب برای کسانی که می خواهند به یاد بگیرند.

مهارت های که Cedrick آموخته در طول سال به او یک راه بسیار منحصر به فرد از ساختمان کسب و کار خود را. او هر دو آنلاین و آفلاین مهارت های بازاریابی است که بسیار موثر است. این تکنیک همراه با عالی خود را بسته و تلفن شخصی و مهارت او را در رده خود. او را دوست دارد به صحبت کردن به چشم انداز است و't کسی است که پنهان در پشت کامپیوتر خود را به عنوان بسیاری از بازاریابان آنلاین انجام دهید. او یک مؤمن بزرگ در اتصال شخصا با مردم به عنوان بسیاری به عنوان مثل انسان ممکن است شخصی پیام خود را متناسب با نیاز خود را.

وجود دارد دو قول است که او اعتبار به تغییر زندگی خود را. پس از شنیدن آنها را برای خودم, من می توانید ببینید که چرا. من به پیاده سازی آنها را به زندگی خود من و همه چیز تغییر کرده برای من به عنوان به خوبی. جزئیات از نزدیک و آنها را به عنوان آنها می تواند برای شما انجام همان. اول – “شما تبدیل که شما صرف بیشتر وقت خود را با.” دوم – “چرا شما برای گرفتن مشاوره مالی از کسی که باعث می شود کمتر از شما انجام دهید؟” حتی اگر شما don't میلیونرهای در فرد یادگیری از آنها و گرفتن مشاوره خود را!

[ad_2]

Leave a Comment