Posted on: آوریل 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“شما باید برای یادگیری قوانین بازی. و سپس شما باید به بازی بهتر از هر کس دیگری. “- آلبرت انیشتین.

پس از تعمق در این نقل قول از اینشتین متوجه شدم که انیشتین نه فقط اشاره به یک بازی ورزشی, بلکه زندگی و کار تجربه است. من انتخاب شیوه زندگی به عنوان یک شناگر آغاز شد زمانی که من حدود 12 سال است. من در یک مزرعه در وسط هیچ جا و شنا فقط به معنای خنک کردن در رودخانه در مزرعه ما. مزرعه بود بیش از حد دور از شهر به منظور برای ما به دبیرستان روز دانش آموزان است. رفتن به مدرسه به معنای مدرسه شبانه روزی.

در سال اول دبیرستان, من, ژیمناستیک, اما من صدمه دیده مچ پا و من احساس محکوم به من واقعا می خواهم که به ورزش بیشتر است. تربیت بدنی در دهه هفتاد به معنای درست است که همه بچه ها در مدرسه صرف نظر از توانایی تا به حال به اجرا در اطراف میدان بازی راگبی انجام دو و میدانی, شنا, ژیمناستیک, هاکی و هر ورزش دیگر در دسترس بود. (من اعتقاد دارم که امروزه از آن است که اختیاری در مدارس به بازی های ورزشی).

مدرسه شنا استخر ندارد بخاری که منجر به شنا بودن تابستان-تنها فعالیت به عنوان زمستان بسیار سرد است. نیز وجود دارد هیچ تیم شنا 1978 و در کل بسیاری از دانش آموزان به دنبال راهی برای خروج از شنا. این مورد برای من – من در بهشت به عنوان به زودی به عنوان بدن من ضربه زدن به آب.

این جایی است که من دوست دارم برای آب و شنا آغاز شده است. در ابتدا آن را فقط شنا برای ساعت های عجیب و غریب در طول PT. روال ما در مدرسه شبانه روزی شامل بعد از ظهر استراحت, مطالعه, سالن, ساعت, ورزش, نوجوان, دوش گرفتن, شام آخر, مطالعه و چراغ را – البته برای هر فعالیت یک زنگ زد. به عنوان یک آب معتاد این ساعت از شنا کردن در PT شد نه فقط به اندازه کافی برای من. من می خواستم بیشتر تا زمانی که تمام ورزشکاران رفت و به این رشته ورزشی من رفت و برگشت به استخر خود من به برخی از آموزش بیشتر. وجود دارد هیچ مربی و هیچ برنامه فقط استخر و بی پایان دور که من شنا کرد.

به زودی دو جلسه در روز نیز کافی نیست و شروع کردم به ماندن بعد از مدرسه برای استراحت قبل از سالن مطالعه. 45 دقیقه جلسه آموزشی عجله کردن را به سالن مطالعه فقط در زمان. غرب استان در آفریقای جنوبی بسیار داغ است و در جای خشک در تابستان. ما نمی لوکس از سیستم های تهویه مطبوع در سالن مطالعه فقط کسانی که پشت بام بزرگ طرفداران که به “فریاد فریاد” در همه زمان ها و به سختی سرد کسی را. شنا برای 45 دقیقه قبل از سالن مطالعه بزرگ بود – در حالی که هر کس دیگری بود از عرق کردن, من احساس تجدید و می تواند تمرکز بر مطالعه در گرما.

یک روز در یکی از جلسات آموزشی یک معلم وارد مدرسه شنا, استخر, سکس با پسر سن حدود 7 و 5. من احساس یک احساس غرق شدن در معده من (نوع شما هنگامی که شما در یک آسانسور) هنگامی که معلم وارد شد و من در فکر او می گذرد به گزارش من را به مدرسه شبانه روزی اصلی. برای من تعجب ما شروع به صحبت و او گفت که او به اتمام یک دوره مربیگری بنابراین اگر من می خواهم به من می تواند قطار با دو پسر. که موسیقی به گوش من. بقیه شد تاریخ است.

که 37 سال پیش. تنها بار که من شنا کردن در این 37 سال بودند که من تا به حال صدمات شکست انگشتان پا شکسته و انتظار می رود کودک من. اوه فراموش نکنید این بار من در سمت چپ 2 هستم برای کار و خونه و تنها در 21:00 بعد از ظهر که شب به عنوان یک نماینده. نیازی به گفتن نیست, من در زمان به استخر در هر فرصت من می تواند بدون در نظر گرفتن شرایط بسته به در دسترس بودن ،

تأمل در این عمر از زندگی حرفه ای و در حال حاضر عنوان شغلی شنا, مامان, من می دانم که شنا به ارمغان می آورد به جدول از فعال بودن احساس خوب با توجه به ورزش و البته کنترل وزن است. شنا موفقیت منجر به دیگر موفقیت در زندگی است. شما فقط نیاز به عشق ورزش و به نظر من این کمک خواهد کرد به شیوه زندگی خود را حرفه ای و هر چیز دیگری در راه های زیر:

  1. تعیین اهداف و هدف و کار نسبت به دستیابی به آن است.
  2. برنامه ریزی زندگی خود را زندگی می کنند و طرح خود را.
  3. بدفع الو قت گذراندن نیست.
  4. حفظ سوابق و تفسیر نتایج.
  5. تنظیم برنامه خود را اگر و زمانی که مورد نیاز است.
  6. سریع تر شنا و شما باید زمان بیشتری برای استراحت – محل کار هوشمند و شما باید اوقات فراغت برای شخصی حرفه.
  7. انجام آن را به درستی و سپس از آن آسان است – هر کدام وظیفه شما در انجام به طور معمول اگر شما کار هوشمند و به درستی کار آن را باعث می شود کار ساده تر است. اگر شما اجرا سکته مغزی به درستی آن را به فاصله شما باید برای آموزش ساده تر است.
  8. حفظ روال خود را.
  9. انجام آنچه شما را دوست دارم.
  10. لذت بردن از هر آنچه که شما انجام دهید و نتایج را برای خود صحبت می کنند.

[ad_2]

Leave a Comment