Posted on: جولای 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در اینجا برخی از حقایق جالب در مورد ده از جهان بالا انگیزشی سخنرانان:

1. Peter J. Daniels – پیتر Daniels استرالیا است سخنران انگیزشی. در سال های اولیه خود را, او به چالش کشیده شد با بی سوادی. او از یک خانواده از نسل 3 و رفاه گیرندگان. او نتوانست در هر کلاس در مدرسه بود و به کار به عنوان یک داربست. او در اعماق بدهی در سن 26.

2. برایان تریسی – او به عنوان یک دستیار شخصی برای یک مرد ثروتمند و آموخته است که همه او را می دانستند امروز از رئیس خود را. او یک بار رئیس دفتر اجرایی از 100 میلیون دلار شرکت.

3. John C Maxwel پسر یک وزیر است.

4. لس براون – قبل از اینکه او تبدیل به یکی از جهان محترم الهام بخش, الهام بخش, بلندگو, Les Brown شد یک شخصیت رادیویی و انتخاب شد به خانه کنگره است. او همچنین به طور خلاصه به معروف برنده جایزه آمریکایی, خواننده, Gladys Knight.

5. Whitley جیمز نوشت و خواند شعر.

6. رابرت Schuller – او ساخته شده معروف کلیسای جامع کریستال بدون داشتن یک شروع سرمایه است.

7. هیلاری Hinton “زیگزاگ” Ziglar بود که یک درب به درب فروشنده قبل از او معروف شد سخنران الهام بخش.

8. Robert Kiyosaki – او شروع به کسب و کار خود را حرفه ای در آوردن, نایلون, چسب, کیف پول به داخل کشور ساخته شده و یک کسب و کار به ارزش چند میلیون دلار از دست داد اما از آن همه – هیچ با تشکر از مقلدان – از آنجا که او خود را با نام تجاری و محصول به ثبت رساند. رابرت و همسرش, Kim Kiyosaki ندارد یک سقف بالای سر خود را برای چند هفته و تا به حال به زندگی در ماشین خود را. هنگامی که یک دوست نزدیک ایشان متوجه وضعیت خود او ارائه شده به آنها را به یک اتاق در زیرزمین. این Kiyosakis زندگی در زیرزمین برای یک دوره 9 ماه و 4 سال بعد آنها میلیونرهای شد.

9. جو گیررد او خیلی خوب در فروش که هم تیمی های او از کار اخراج شدند. او همچنین شناخته شده به عنوان بهترین خرده فروشی فروشنده در کشور است.

10. آنتونی رابینز – مانند بسیاری از الهام بخش, الهام بخش, بلندگو, Tony Robbins تحمل بارهای از سختی ها در زندگی خود به ویژه هنگامی که او طلاق گرفته و دوباره ازدواج کرد دوباره…دو بار. او مبتلا به یک تومور مغزی که منجر به غیر طبیعی و جهش رشد که در سمت چپ او با غیر منتظره ای بزرگ دست و پا.

اگر شما در حال فکر کردن است که شما باید آن را به سختی در زندگی خود نگاهی به آنچه در برخی از این معروف انگیزشی سخنرانان به حال برای تحمل و قدرت. بسیاری از این سخنرانان را می گذراند پایین تجارب خود را به طوری که خوانندگان می توانند یاد بگیرند که از آنها نقل قول انگیزشی, و همچنین آیا چیزی در مورد زندگی خود را به جای شکایت.

برای مثال رابرت Kiyosaki از دست همه او تا به حال و تا به حال در زندگی کسی زیرزمین! شما می توانید تصور کنید humungous ضربه نفس خود را تا به حال برای تحمل و قدرت. به جای ناله و فریاد آبی قتل او با انگیزه به حرکت می کند و او یک میلیونر در فقط 4 سال است. Peter J. Daniels حتی نمی دانند که چگونه به خواندن تا زمانی که 21 ساله بود!

برخی از مردم را انتخاب کنید برای یادگیری از زندگی به نقل از الهام بخش سخنرانان که رفته اند را از طریق همان چیزی است که آنها در حال رفتن را از طریق به جای فقط پذیرش هر آنچه در زندگی می اندازد راه خود را.

[ad_2]

Leave a Comment