Posted on: آوریل 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هدف من این است که به اطمینان حاصل شود که شما الهام گرفته است. هر زمان که من می آیند تا با اصلی اظهارات مانند این احساس رایگان برای استفاده از آنها در مشاوره و مشاوره آموزش و یا فقط به نظر می رسد عاقلانه در هر مکالمه. اگر شما می توانید نور someone's صورت آنچه به شما می گویند من اعتقاد دارم که آن را به ارزش آن است. زندگی معنی دار می شود.

1. وجود دارد هیچ چیز مانند یک ذهن کوچک. کسانی هستند که ذهن صاحبان هنوز به حداکثر رساندن استفاده از آنها. امتناع به فکر می کنم در خارج از جعبه دیکته سطح محدودیت در فرد است.

2. شما می توانید تنها ارزش آنچه شما بخشی از پول خود را برای. رایگان جزوه و کمک های مالی معمولا در صورت واقعیت تلخ بودن کاملا نادیده گرفته شده برای اعطا.

3. یک رهبر خوب به اندازه کافی هوشمند است به احاطه او / خودش با مردم بهتر از او است. اگر شما می توانید مهارت های خاص در مردم در اطراف شما برای پوشش شکاف های ایجاد شده توسط خود و نقاط ضعف خود را بررسی کنید افق برای موفقیت قریب الوقوع است.

4. من متوجه شدم که بیشتر ثروتمند می شود کمتر انرژی یکی صرف نشان دادن خاموش. افراد ثروتمند باید سالم ذهن است که اضطراب را متوجه شود. تاثیر خود را احساس می شود بدون ارتقاء.

5. اگر شما خود را یک سخنران پس از آن انجام نمی شود مردم را به خواب. شما می تواند بیشتر مفید برای کسانی که کمبود خواب در شب. تماس با آنها را به جای ادامه صحبت به حوصله مخاطب است. مخاطبان باید انتظارات است که شما نیاز به ارائه.

6. هدیه بهتر است قدردانی زمانی که آن را مطابق با نیاز تحویل.

7. من تضمین شده صاف و بدون درد زندگی من تنها می تواند مطمئن باشد که زندگی را به اندازه کافی سخنرانی ها و یادداشت ها را به من و حکیم است. نقش من است نه به دست سخنرانی ها به امید یادگیری با روش اسمز و یا صرفا از افراد دیگر مصائب. پس از همه, یادگیری تغییر در رفتار یا بالقوه آن است. Don't miss کلاس.

8. شما می خواهید به در جهان است ؟ شروع شده توسط خود را در حیاط یا خیابان. شما می خواهید خود را برای رهبری یک کسب و کار ؟ چرا مراقبت از زندگی شخصی خود و یا خانواده خود را به خوبی? نفوذ در جایی شروع می شود. آنها صدا مانند گام های کودک حداقل وجود دارد حرکت است. شما در آماده سازی برای ارتقاء. وقتی که می آید شما می توانید مسئولیت رسیدگی به فشار است که همراه با توجه است.

9. به جای صرف وقت در حال اجرا به دور از نقاط ضعف خود را به ایستادگی و مقابله با آنها را یک بار و برای همه است. نقاط ضعف است که شما باقی می ماند در انکار برای شما امد و شد زیاد طولانی تر از کسانی که شما اعتراف و آدرس. پذیرش ضعف خود را یک گام در جهت فتح. این طول می کشد بسیاری از تلاش برای پنهان کردن ضعف است. چرا اتلاف انرژی ؟

10. من شده اند به درک که بسیار کمی وجود دارد که من می توانم بدون شرکت در کاشت و برداشت اصل. هر حرکت قابل توجهی از یک سطح به سطح بالاتر بوده است و مربوط توسط دادن. من همیشه پول داده می شود. بزرگترین دادن من انجام داده اند در طول عمر من است الهام بخش بشر برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از آنچه که آنها می تواند رسیدن به.

[ad_2]

Leave a Comment