Posted on: آوریل 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من geeked! به عنوان من نشسته در تاریک تئاتر جرعه جرعه من کوکا کولا و خوردن من کره پاپ کورن من احساس هیجان جریان از طریق من به عنوان من انتظار نمایش 20th Century Fox فیلم “Drumline”. من عقب نشسته در صندلی من شد و جاروب دور توسط تلفن های موبایل حرکت می کند و رقابت در این فیلم است. من لذت می برد بدون استرس و سرگرم کننده بعد از ظهر مشاهده Nick Cannon, Orlando Jones, لئونارد رابرتز, Zoe Saldana, Jason ویور و J. Anthony قهوه ای نشان می دهد آنچه زندگی است مانند یک بچه “که راهپیمایی به ضرب و شتم از درام خود را” مناسب به محیط زیست است که مورد نیاز او در ماه مارس به همان ضرب و شتم به عنوان تیم خود را.

آن را در زمان یک لحظه برای نیک کانن به اتصال به “یک گروه یک صدا” فلسفه خود را در گروه راه پیما. به عنوان یک ماده در واقع, آن را در زمان برای شخصیت خود را به حذف از گروه راهپیمایی قبل از او متوجه شد که ماهیت “یک گروه یک صدا” فلسفه بود و واقعا همه چیز در مورد کار تیمی است.

من یک ضربه بزرگ از این فیلم! این یک احساس خوب فیلم است که نه تنها سرگرم و در عین حال به تدریس برخی از دروس بیش از حد. من راه می رفت دور از “Drumline” درونی “یک گروه یک صدا” فلسفه. این چنین بر من که من ثبت آن در مجله در سال 2005 و در حال حاضر من تمرکز مقاله من در آن امروز است.

“یک گروه یک صدا” یک راه هوشمندانه برای نشان دادن به همه ما اهمیت و مزایای کار تیمی است. می توان آن را به هر گونه و هر وضعیت که در آن کار تیمی ضروری است در زندگی ما.

“یک گروه یک صدا” به ما یادآوری می کند که کار تیمی است که مفهوم مردم با همکاری با یکدیگر همکاری برای رسیدن به هدف مورد نظر.

“یک گروه یک صدا” روشن اهمیت ویژگی های زیر است که باید برای کار تیمی به کار با موفقیت مانند:

1) دیدگاه

2) مهارت های ارتباطی

3) مهارت های گوش دادن

4) ابتکار

5) پشتیبانی

6) تمرکز

7) اعتماد

8) همکاری

9) احترام

چشم انداز مورد نیاز است به منظور حرکت تیم ما از جایی که آنها هستند که ما آنها را می خواهید به. درک چشم انداز از تیم ما شرکت و یا پروژه ما کمک می کند تا تغییر به دنده و کامل ما کارهای لازم به منظور آشکار رویاهای ما به واقعیت است.

مهارت های ارتباطی اجازه می دهد تیم ما برای انتقال اطلاعات است که به راحتی دریافت و درک کرد. های, ایده, ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات ما را فراهم می کند یک فرصت برای دولت پیام ما به طوری که آن را به وضوح دریافت شده توسط همکار ما اعضای تیم است.

مهارت های گوش دادن مهم هستند زیرا آنها به ما اجازه می دهد برای نشان دادن علاقه واقعی در چه ابلاغ شود. آیا ما اطلاع رسانی, به روز رسانی, دستور, نشان می دهد, و یا اذعان مهارت های گوش دادن فعالانه شرکت ما برای تیم ما که به نوبه خود کمک می کند تا ما بیشتر در ارتباط با این تیم دید.

ابتکار انرژی است که از حرکت تیم ما رو به جلو و اجازه می دهد تا نقاط قوت و مهارت های فردی اعضای تیم به ظاهر شوند به این تیم به عنوان یک کل. پشتیبانی فراهم می کند و کمک اعضای تیم ما را به هر یک از دیگر است که کمک می کند تا به ساخت اوراق قرضه در تیم ما. تمرکز لازم را برای ساده کردن انرژی و تلاش اعضای تیم به سمت چشم انداز نهایی ما تیم پروژه و یا شرکت.

اعتماد کمک می کند تا اعضای تیم به انتشار خویشتنداری و آشکارا با یکدیگر ارتباط برقرار. آن است که انگیزه تیم حرکت رو به جلو در یک توافق. همکاری متصل اعضای تیم ما به یکدیگر برای یک هدف مشترک است. زمانی که اعتماد و چشم انداز در حال حاضر همکاری می پیوندد ما هم به تولید نتایج مثبت برای تیم است.

احترام به حامل تیم ما از طریق چالش و درگیری. آن را فراهم می کند ما با “هدف و بی طرفانه در نظر گرفتن و توجه به حقوق و ارزش ها, باورها و ملک” از اعضای تیم ما. مهم نیست که اگر وجود دارد درگیری های شخصیت یا زمان چالش احترام به یکدیگر و هدف تیم ما کمک می کند تا ما را به “یک گروه یک صدا”.

Susan M. Heathfield, منابع انسانی نویسنده با About.com می گوید که “کار تیمی چیزی است که شما در هر روز است.”

من با شما موافقم. آنچه که ما باید در نظر بگیرید این است که نه تنها در بالا ویژگی های لازم برای کار تیمی موثر و نه تنها ما انجام کار تیمی روزمره; اما ما باید به یاد داشته باشید برای حفظ “یک گروه یک صدا” فلسفه توسط:

o ارائه در حال آموزش برای آموزش تیم ما روش های سیستماتیک برای صرف انرژی بر روی یک پروژه کار یا وظیفه;

o برگزاری منظم جلسات تیم به بررسی پیشرفت پروژه های ما;

o برگزاری وقایع سرگرم کننده در علاوه بر این به جلسات کسب و کار به عنوان یک راه برای ترویج مثبت ارتباطات میان اعضای تیم ما; و

o جشن موفقیت تیم ما در عمومی – برای دیگران به دانستن و دیدن است.

آن را آسان برای کار با کسانی که متفاوت از شما به ویژه هنگامی که وجود دارد درگیری های شخصیت. به عنوان نمایش داده شده در فیلم “Drumline” شخصیت بازی می تواند در نگه داشتن اعضای تیم از هم جدا. در عین حال تفاوت های آن نیز می تواند در خدمت به عنوان قدرت پنهان موثر کار تیمی است.

فقط در نظر داشته باشید حتی اگر شخصیت ممکن است برخورد و تفاوت ممکن است وجود داشته باشد تا زمانی که چشم انداز, مهارت های ارتباطی, مهارت های گوش دادن ابتکار حمایت از تمرکز و اعتماد و همکاری و احترام در حال حاضر اعضای تیم را تبدیل به “یک گروه یک صدا”.

[ad_2]

Leave a Comment