Posted on: آوریل 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

مارک تواین حال جالب گفت. “مادر من تا به حال مقدار زیادی از مشکل با من, اما من فکر می کنم او از آن لذت می برد.” که برای تلفن های موبایل مانند یک عالی شرح بسیاری از مادران. آنها قرار داده تا با بسیار در حالی که آنها هرگز stop loving.

و بسیاری از چیزهای دیگر ما می گویند در مورد مادران است. در بسیاری از موارد آنها داد تا خود را حرفه ای به منظور بالا بردن کودکان. و آیا آنها هر گونه ممنون که ؟ آیا آنها تا کنون به لطف آنها سزاوار برای همه آنها برای ما ؟

شاید این درست است که بسیاری از مادران قرعه کشی کوتاه کلش بدون در نظر گرفتن. آن را خلاصه در زیر سوال و جواب میده ؟ “آیا شما کار خانم?” “من یک زن خانه دار است.”

و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از جایگزین برای یک مادر – یک پرستار بچه, پرستار بچه, مادربزرگ مادر تعمیدی و همسایه وجود دارد تنها یک اصل مقاله; یک مادر است و یک مادر, یک مادر است.

او ارزش

کسی یک بار محاسبه حقوق و دستمزد بدهکار به آن دسته از مادران که انجام روزانه از پخت و پز رفع ناهار ساخت مدرسه اجرا لباسشویی, اتو, خرید, گرفتن سگ به دامپزشک بچه ها به باله و بسکتبال مراقبت از بستگان سالمند و اتمام تکالیف برای فرزندان خود را. هیچ کس می تواند استطاعت ، او بدهکار است یک ثروت کوچک.

در عین حال از نقطه نظر مالیاتی مادران اغلب طبقه بندی شده به عنوان ارائه “نامحسوس کار’. مطمئنا که به یک ترکیب متناقض?

در واقع یک بررسی اخیر از برخی 12,000 مادران محاسبه شده است که برای تمام زمان ها و وظایف مادران صرف کار در خانه آنها باید پرداخت بیش از $120,000 یک سال است.

اما این است که ارزش واقعی ما است ؟ می تواند ما حتی فکر می کنم در مورد قیمت ؟ فقط در نظر گرفتن آنچه آنها را از طریق به سادگی برای تبدیل شدن به یک مادر است. بسیاری از آنها یک زمان سخت از آن زمانی که در انتظار. آنها نگران کودک خود را قبل از او متولد شده است. آنها ممکن است طولانی تحویل و همه به طوری که ما می توانیم وارد این دنیای جدید است.

که به تنهایی ارزش ابدی ما با تشکر از شما اما ارزش واقعی مادر ما تازه شروع شده است. به عنوان یک کودک ما وابسته هستند; در مجموع و به طوری که اغلب اوقات به طور انحصاری بر ما مادر است که تغذیه شستن حمام, لباس سرگرم و برای ما اهمیت می دهد. ما نمی مدیون او بسیار تنها زندگی ما است.

او طول عمر

یک مادر همیشه مادر است. او هرگز خاموش وظیفه. او ممکن است تبدیل به یک مادر بزرگ و شروع به مادر بیش از همه اما او همیشه درمان فرزند یا فرزندان فقط به عنوان که. او ممکن است بخواهید آنها را به ترک لانه آنها را پرتاب کردن و یا التماس آنها را به ماندن اما هرگز فراموش نکنید که او همیشه مادر خود را.

برخی از مادران دارای بیش از یک فرزند. برخی از بسیاری دارند. و در حالی که آنها ممکن است یادگیری ترفندهای مختلف از بچهداری تجارت با هر نوزاد آنها به سادگی در نگه داشتن نگه دارید.

او فداکاری

ما در حال حاضر در لمس یک مادر حرفه ای و این واقعیت است که بسیاری از مادران را حرفه خود در دسترس نباشد و یا در بخشی است که به شکل تمام وقت ، پس از آن وجود دارد بسیاری از مادرانی که به یک تغییر کمتر خواستار حرفه ای با ساعت کار با توجه به بچه های خود را که از مدرسه به خانه و یا در تعطیلات.

و مهم نیست که چگونه درک کارفرمایان تبدیل شده و مهم نیست که چگونه چیزهایی مانند شغل-های و مهدکودک در محل کار در دسترس مادران هنوز هم نیاز به انتخاب زمانی که آن را می آید به یک کودک و یک کار.

و در بسیاری از موارد کسانی که مادرانی که انتخاب می کنید به ماندن در خانه مادر داده می شود و حمایت لازم از دولت ها و سازمان های دیگر. چرا ؟ آنچه بیشتر کار چه بیشتر وظیفه مهم هر کسی می تواند انجام دهد که با عشق بالا بردن فرزند خود را?

نقش و مسئولیت و اهمیت یک مادر هرگز تغییر این درست است که در حال حاضر بسیاری از انتظار می رود به انجام شغل دوم به عنوان به خوبی. برای هزاران سال وجود دارد دهقانان مشغول به کار در این زمینه متوقف شده که به اندازه کافی بلند به به تولد قبل از بازگشت به کار خود را. برای آنها وجود نداشت تخت بیمارستان, پزشکی, کارکنان و تجهیزات.

اما با وجود گام بزرگ به جلو در علم پزشکی ، زنان هنوز هم تصور حمل تحویل و بالا بردن فرزندان خود را. بیشتر چیزهایی که تغییر بیشتر آنها اقامت.

او عقل

برن ویلیامز به نقل از “دیر یا زود همه ما قول مادران ما”. اگر درست است این begs سوال چرا ؟ مادران هستند به طور طبیعی و عاقلانه است ؟ آنها را به برخی از بینش خاص به وضعیت انسان?

بدون شک آنها عاقل هستند و ما می یاد خیلی اگر فقط ما پرداخت توجه است. در اینجا برخی از نمونه های کلاسیک از شوخ طبعی و حکمت از مادرم.

  • من در مورد دین زمانی که او گفت: “شما بهتر است دعا می کنم که لکه از فرش”.

  • مادر من به من آموخت که چگونه انعطاف پذیر باشید زمانی که او گفت: “شما نگاه کنید در خاک در پشت گردن خود را؟”

  • من در مورد استقامت زمانی که او گفت: “شما نشستن وجود دارد تا زمانی که همه کسانی که سبزیجات خورده”.

  • و مادرم به من آموخت آماده می شود زمانی که او گفت: “همیشه پوشیدن لباس زیر تمیز در صورتی که شما در برخورد با یک اتوبوس”.

ما نمی توانیم تعیین بدهی ما نسبت به مادر ما اما می تواند درک کند که زیتون Schreiner گفت: “وجود دارد هرگز یک مرد بزرگ که تا به حال یک مادر بزرگ”.

روز مادر مبارک (May 13, 2018) به مادران جهان با همه شما باید انجام دهید یک روز کافی نیست.

In loving memory of my Mom – خانم لیلی سبز Lewis (1924-2007)

[ad_2]

Leave a Comment