Posted on: جولای 17, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

زمانی که من در کالج بود گرفتم شسته و رفته حافظه ترفند که من پیدا کردم به ساده و شگفت آور موثر است. من استفاده از آن در بسیاری از موارد برای حفظ لیست پاراگراف ، چه بزرگ در مورد آن این است که شما لازم نیست برای یادگیری هر تکنیک خاص یا تجسم ، من کاملا خاص چگونه و یا چرا آن کار می کند تنها است که آن را برای من کار می کند هر بار که من از آن استفاده کنید.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام:

1. در شاخص کارت یا قطعه ای از کاغذ کپی کردن حرف اول هر کلمه عبور شما می خواهید برای حفظ.

2. هنگامی که شما کپی نامه سرمایه گذاری کلماتی که با حروف بزرگ و شامل نقطه گذاری.

3. اگر گذشت بیش از یک پاراگراف جست و خیز یک خط.

4. حمل پرینت یا کپی عکس از آنچه شما می خواهید برای حفظ بنابراین شما می توانید به آن مراجعه کنید در صورت لزوم.

5. چندین بار در طول روز بررسی کدگذاری کارت و تلاش برای به عنوان خوانده شده از طریق آن و بدون اشاره به منبع و سند.

6. به عنوان یک راه آسان برای خودتان را بررسی کنید و سعی کنید به نوشتن گذشت در دست فقط با استفاده از کارت حافظه.

پس از چند روز استفاده از کارت حافظه شما خواهد شد شگفت زده در چگونه از آن آسان است برای دریافت از طریق حتی معابر طولانی بدون نیاز به مراجعه به منبع و سند. شما نیز خواهد شد شگفت زده چقدر شما به یاد داشته باشید و بدون نیاز به در روی کارت. در بسیاری از موارد شما را به یاد داشته باشید عبور کلمه به کلمه. حداقل شما را به یاد داشته باشید که مفهوم کلی از مواد.

در اینجا این است که عبور از ناپلئون هیل کتاب فکر می کنم و رشد غنی به عنوان مثال:

فرمول اعتماد به نفس

اول. من می دانم که من باید توانایی برای رسیدن به هدف من هدف مشخص در زندگی, بنابراین تقاضای من از خودم مداوم و مستمر اقدام نسبت به دستیابی به آن و من در اینجا و در حال حاضر وعده به ارائه چنین عمل است.

دوم. من متوجه مسلط افکار از ذهن من خواهد شد در نهایت تولید مثل خود را در بیرون فیزیکی عمل و به تدریج خود را برای تبدیل به واقعیت فیزیکی من را تمرکز افکار من برای سی دقیقه در روز بر اساس وظیفه تفکر شخص من قصد تبدیل شده و در نتیجه ایجاد در ذهن من تصویر ذهنی روشنی از آن شخص.

سوم. من می دانم که از طریق اصل خودکار-پیشنهاد هر گونه تمایل است که من همواره در ذهن من خواهد شد در نهایت به دنبال بیان برخی عملی به معنی رسیدن به هدف از آن من خواهد شد اختصاص ده دقیقه در روز به درخواست خودم به توسعه اعتماد به نفس.

چهارم. من به وضوح نوشته شده است شرح از من قطعی رئیس هدف در زندگی و من هرگز توقف تلاش تا زمانی که من باید توسعه کافی اعتماد به نفس برای دستیابی به آن.

پنجم. من کاملا می دانم که هیچ ثروت یا موقعیت می تواند طولانی تحمل مگر اینکه ساخته شده بر اساس حقیقت و عدالت من درگیر خواهد شد در هیچ معامله ای می کند که به نفع همه آنها را تحت تاثیر قرار. من موفق خواهد شد با جذب به خودم نیروهای من مایل به استفاده از, و همکاری افراد دیگر. من را وادار به دیگران به من خدمت می کنند به دلیل تمایل من برای خدمت به دیگران است. من را از بین بردن نفرت و حسادت و حسادت و خودخواهی و بدبینی های در حال توسعه برای همه بشریت زیرا من می دانم که یک نگرش منفی نسبت به دیگران هرگز نمی تواند من را موفقیت است. من باعث خواهد شد دیگران به باور من چون من را به این باور در آنها و در خودم.

من ثبت نام من به این فرمول ارتکاب آن به حافظه و تکرار آن را با صدای بلند یک بار در روز با ایمان کامل است که آن را به تدریج نفوذ افکار و اعمال به طوری که من را تبدیل به یک فرد متکی به خود و فرد موفق است.

در اینجا این است که گذشت دوباره در حافظه کد قالب:

S – C F

F. I k t I h t a t a t o o m D P i l t I D o m p c a t i a a I h a n, p, t, r, s, a.

S. t I r d t o m m w e r t i o p a g t t i p r, t I c m w t f t m d u t t o t o t p I i t b t c i m m a c m p o t p.

T. I k t t p o a – s a d, t I p h i m m w e s e t s p m o t o b o i t I w d t m d t d o m, t, d o S – C.

F. I h c w d a d o m D C A i l a I w n s, t, u I s h d s s – c f i a.

F. I f r t n w o p c l e, u, b, u, t, j, t, I, w e i n t, w, d n b a w i I w s b a t m t w t f I u a t c o o p. I w i o t s, m, b o m w t s o. من w e h, e, j, s, a, c, b, d, l, f a h b I k t a n a t o c n b m s I w c o t b i m b I w b i t a i m. من w s m n t t f c i t, m a r i a o a, d, w, f, F, t i w g i m T a A s t I w b a s a s p.

S __________________________

چرا این کار ؟ تئوری من این است که چون شما فقط حرف اول هر کلمه شما را مجبور به استفاده از سمت راست مغز خود را به یاد چه چیزی حرف می ایستد. همچنین, آن را نگه می دارد شما را از پایمال دادن به شما بی درنگ. در نهایت شما شروع به دیدن الگوهای کلمه ای که اجازه می دهد تا شما را به تکه هم کامل مراحل. اساسا شما در حال ایجاد یک بزرگ مخفف برای آنچه شما می خواهید به یاد داشته باشید.

کلمات اختصاری شده اند به طور موثر مورد استفاده برای عبارات کوتاه برای چه کسی می داند چه مدت. برای مثال WYSIWYG. اکثر مردم می دانند که این به معنی “آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید.” و حتی تلفظ آن را به عنوان خود را کلمه: wiz-e-کلاه گیس.

بنابراین من شما را تشویق به استفاده از این روش برای بهبود حافظه خود را – به خصوص از تصدیق و به نقل از الهام بخش.

[ad_2]

Leave a Comment