Posted on: آوریل 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

نقل قول از ماه: *سلاح مخفی برای موفقیت دانش است بنابراین آنچه که شما لازم*t می دانم که می تواند به شما صدمه دیده است. – Geela

این روزها وجود دارد این است که یک روند رو به رشد نسبت به واقعیت تلویزیون نشان می دهد که بر اساس خارجی کم عمق ارزش ها است. با درخواست تجدید نظر از مواد غذایی آشغال آن را به یک قدرتمند هیپنوتیزم اثر حتی در قوی ترین ذهن. اما در حالی که تلویزیون واقعیت ممکن است به نظر می رسد بی ضرر قالب سرگرمی, آسیب (که انجام شده است به طوری ماهرانه) بسیار قدرتمند است و به همین دلیل آن را سزاوار یک نگاه نزدیک تر است. بنابراین سوال این است که * * * * آیا ما واقعا نیاز به یکی دیگر از واقعیت نشان می دهد تلویزیون و یا شاید آن*ها زمان برای یک واقعیت را بررسی کنید ؟ *

محبوبیت تلویزیون واقعیت باید*t به عنوان یک شگفتی آمده با توجه به این واقعیت است که ما در یک فرهنگ است که پرستش غرور به جای فضیلت و زندگی با شعار *او با بسیاری از اسباب بازی زندگی* به جای *او با ترین شادی زندگی می کند.* آن*ها گفته شده است که شرایط لازم*t یک مرد آنها تنها او را آشکار. به همین ترتیب واقعیت تلویزیون تنها بازتابی است از آنچه در جامعه ما تبدیل شده است – یک materialistically رانده شده جامعه ای که در آن عشق به قدرت و پول غلبه قدرت عشق. این*ها بازتابی از جامعه است که نه تنها عاری از جامد سالم سیستم ارزش است بلکه جدا از ریشه های روحانی. آن*ها همچنین یک فرهنگ است که پیشرفت در زندگی در لبه ویژگی هیجان طلبی و اعتیاد از جمله اعتیاد به تحریک).

بنابراین در اینجا این است واقعیت پشت تلویزیون واقعیت. تلویزیون واقعیت است که در کسب و کار ساخت ما احساس خوبی به جای خوبی واقع منجر به رشد مشکلات در جامعه ما با جشن ضعف بشر به جای انسان تعالی. تلویزیون واقعیت ندارد*t توانمند ما بلکه overpowers ما با در نظر گرفتن ما قدرت ذاتی و درونی دانستن و معنویت را از ما ترک ما احساس نا امنی ناکافی کمتر برآورده جدا شده و اشتباه موجب ارتقاء رفتار ضد اجتماعی بیش از حد زیاده روی خود حق طمع در معرض خطر یکپارچگی و وسواس با برنده شدن در همه هزینه ها و فرسایش در اخلاق است.

هنگامی که شما در نظر قدر از چالش هایی که در مواجهه با امریکا امروز آن را می شود واضح است که آنچه ما نیاز داریم این است که قطعا یکی دیگر از ذهن بیحس کننده تلویزیون واقعیت نشان می دهد بلکه یک واقعیت خوب بررسی کنید. که آیا ما آن را تشخیص دهد یا نه و امریکا در نیاز ناامید از درمان و درست احیای. آن نیاز به یک پرش شروع نه تنها در اقتصاد بلکه مهمتر از همه یک پرش شروع در روح. پس از همه, ما تنها به عنوان قوی به عنوان روح ما چون وقتی روح ضعیف است آن*ها آسان تر برای تبدیل شدن به غرق زندگی چه چیزی می اندازد راه ما. اما هنگامی که روح قوی است هیچ اغتشاشات اثر می تواند ما را بسیار شبیه به یک کشتی در اقیانوس وسیعی است که می تواند بادبان هموار زمانی که وجود سوراخ در آن به آن را غرق.

امریکا می تواند با استفاده از یک واقعیت را بررسی کنید اگر تنها به بازبینی سیستم ارزش ما است که از تعادل خارج و منجر به مشکلات اجتماعی و عدم سیستم ها و موسسات. در یک تضاد دولت از عدم اطمینان و شک و ترس آن*ها تنها طبیعی برای مردم به احساس ضعف مایل به فرار از واقعیت است. اما واقعیت تلویزیون نشان میدهد تنها یک مصنوعی امداد. این*ها آشکار است که ما به دنبال عشق (شادی واقعی تحقق معنا و هدف) در تمام نقاط اشتباه است. در یک فرهنگ است که خواسته ها و ارضاء فوری و رهایی از روزمره اضطراب یک تعمیر سریع (برای مقابله) به نظر می رسد انتخاب داروی انتخابی.

بنابراین در حال حاضر که واقعیت را بررسی کنید. واقعیت این است که ذهنیت غالب در جامعه آمریکا امروز *بیشتر بهتر است* دستیابی به خارجی ثروت به عنوان مخالف داخلی ثروت و که شما می توانید چیزی برای هیچ چیز. وجود دارد یک حس حق و انتظار مایل زندگی خوب و بدون نیاز به کار سخت برای آن است. این تقویت جلال و تداوم توسط رسانه ها با نشان می دهد مانند *شیوه زندگی ثروتمند و مشهور است.* هنگامی که شما می بینید زرق و برق اما نه کار سخت و فداکاری است که می رود به دستیابی به موفقیت در آن تنها الهام بخش بیشتر حسادت و میل به یک *دریافت سریع غنی* طرح منجر به فرسایش اخلاق و صداقت.

از آلودگی های زیست محیطی به روحانی, آلودگی, ما دیگر نمی تواند چشم پوشی از ما شکست سیستم ها و موسسات. از انرون اقتصاد با بالونی کسری بودجه (که در واقع بازتابی از یک کسری در صداقت) و اضمحلال سیستم امنیت اجتماعی (که باعث ایجاد ناامنی های اجتماعی) به سیاستمداران انجام آنچه*s صحیح سیاسی به جای چه*s در بهترین منافع جامعه به یک شکست سیستم آموزش و پرورش به عنوان منعکس شده در فقیر نمرات آزمون که عقب کسانی که از کشورهای دیگر به درهم شکستن نظام خانواده (که در آن بچه ها خود را تنها در خانه در حال رشد با همسالان خود باندهای یا تلویزیون بدون پرورش پدر و مادر به القای در آنها جامد سالم ارزش سیستم) ما در حال برنامه ریزی برای شکست به طور پیش فرض.

ما معنوی ورشکستگی آشکار است عملا در هر جنبه از زندگی ما و در نتیجه مشکلات اجتماعی از انحراف به این پدیده از مردم رفتن از قهرمانان به صفر است. ما دیگر نمی تواند چشم پوشی از خشونت بی معنی در مدارس ما و جرم و جنایت در خیابان های ما, افزایش, نوجوانان خودکشی (اغلب به دلیل ناامیدی و عزت نفس پایین و عدم جهت و یک جامد سالم سیستم ارزش) و سوء مصرف مواد. آمریکایی ها بیشتر تاکید کرد امروز بیش از همیشه قبل از با وجود این واقعیت است که ما بالاترین استاندارد زندگی در جهان است. این واقعیت است که آمریکا در جریان است به آرامی اما مطمئنا از بودن یک ملت از تولید کنندگان و نوآوران به یک ملت از سیری ناپذیر مصرف کنندگان (حتی تعطیلات بیش از حد تجاری برای لذت بردن از) در حالی که غرق در بدهی فقط برای حمایت از یک شیوه زندگی ما می*t حتی استطاعت. همه این مشکلات می توان به پیگیری ماتریالیسم است که یک محصول از رویای آمریکایی است.

اما نه پس از آن بازی *بازی سرزنش,* آن*ها به مراتب سازنده تر به رویکرد تلویزیون واقعیت مسئله در شرایط از آنچه شما می توانید انجام دهید برای بهبود زندگی خود را. بررسی واقعیت این است که از یک نقطه شروع خوب است. به یاد داشته باشید روح واقعی رویای آمریکایی بود, همه چیز در مورد عرق و نوآوری و ریسک و پاداش با تمرکز بر سالم و ارزش های نظام و صداقت و اخلاق کاری قوی جامعه و خدمات. همه از آن ایجاد کل رفاه (از بهداشت به ثروت) با هدف معنا و شادی واقعی. حالا که* * * * ها یک واقعیت را به ارزش تلاش برای!

[ad_2]

Leave a Comment