Posted on: جولای 6, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بدنام کمال سندرم توسط بسیاری در نظر گرفته یکی از بدترین دشمنان از یک یادگیرنده زبان. به کسانی که در حال تلاش به دنبال صحبت از یک روز رویکرد – اغلب در يک معلم خود را – آن را قطعا است. وجود دارد این است که کوچک و بسیار تند و زننده گیج کننده نشستن در جایی در داخل این فرد در هر لحظه آماده به دخالت و چیزی زمزمه مانند “اگر به شما می گویند شما احتمالا اشتباه – آیا شما مطمئن شوید که شما صرف این فعل درستی است؟” که در نتیجه در سکوت بی دست و پا و عصبانی نگاهها از معلم.

همین امر به نوشتن: یک یادگیرنده زبان در تلاطم کمال سندرم به طور معمول صبر بسیار طولانی تر لازم است قبل از جسارت به را خود نوشته و کار, مکان عمومی, از آنجا که ممکن است خطاهای پنهان شده در آن را در جایی و فکر افراد دیگر توجه آنها را واقعا و واقعا غیر قابل تحمل. تا به حال شده است در همین فروم با یک عضو همیشه تصحیح هر پست باید کوچک تایپی در خفا انجام دادن در جایی ؟ در اینجا ما یک نمونه قربانی درونی خود را گیج کننده.

اولین تماس را با زبان مادری از زبان مقصد بدترین است. غلبه بر ترس از صحبت کردن هنگامی که یکی از واژگان است که هنوز هم ناقص و دستور زبان کمتر از بی عیب و نقص است جانشینی بسیاری از درد و رنج و جمعیت همکار زبان آموزان فریاد “فقط آن را انجام دهید – آیا نمی شود ترس از اشتباهات خود را!” این است که واقعا کمک نمی کند! حتی اگر این جمعیت در سوال واقع شده است در وب و کاملا پراکنده آن است که هنوز هم مقدار زیادی از فشار و کمک بسیار کم.

در سمت روشن

اما این سندرم واقعا خیلی بد است که آن را به طور بالقوه می تواند بلوک یک یادگیرنده زبان از موفقیت ؟ دور از آن; در واقع اکثریت اعضا در زبانی جوامع قضاوت خود را املا و نقطه گذاری نادر perfectionists معنی است که این نوع از یک یادگیرنده زبان است که احتمالا به احتمال زیاد یکی به پرچم شطرنجی. پس چرا ؟ خوب برای یک کمال گرا آموزش زبان معنا ندارد مگر اینکه او می تواند رسیدن به C2; در حالی که برای بسیاری از آن را فقط به طور معمول “من می خواهم برای یادگیری این زبان به سطح که در آن من می توانم صحبت می کنند به یک پیشخدمت و یا به درخواست جمع آوری و درک شود و که به اندازه کافی خوب برای من” برای کمال آن را تکان دهنده فکر می کردم. آن را به همه چیز یا هیچ چیز.

بنابراین یک فرد با کمال سندرم همیشه خواهد بود یک مدل در هر زبانی مدرسه با مشق شب خود را همیشه به طور کامل انجام می شود مهم نیست که چقدر از آن را معلم تعیین کرده بود. وجود خواهد داشت بدون نیاز به درخواست مشاوره از دیگران در مورد چگونه به نگه داشتن انگیزه در سطح بالا لازم برای ادامه مطالعات: کمال است و بهترین انگیزه را نزد خود.

مشکل و راه حل

پس چگونه ما در مقابله با مشکل ترس از صحبت کردن ناقص? به سادگی فریاد در کمال گرا “آیا نمی شود ترس از اشتباهات خود را!” بدون استفاده است. روانی آن تنها اوضاع را بدتر می کند. بسیار ظریف رویکرد مورد نیاز است – در واقع بهترین راه برای مقابله با همه این است که به ترک یک فرد به تنهایی و به آنها اجازه انجام آن را در یک راه راحت مگر اینکه زبان برای برخی از دلیل باید آموخته شود بسیار سریع است. ما عادت کرده اند به انجام همه چیز در یک عجله – همه با توجه به سریع راه جهان مدرن بدون شک. اما گاهی اوقات آن را حس می کند برای متوقف کردن و به اطراف نگاه کنید و سپس در یک سرعت راحت و بدون فشار دادن این حوادث بیش از حد سخت است.

یک سکوت طولانی مدت دوره با خواندن و گوش دادن فعالیت های است که بهترین راه برای آماده سازی یک کمال گرا آموز به مرحله که در آن صحبت کردن و نوشتن به بازی می آیند. هیچ عجله وجود دارد – آن ماه طول می کشد برای اعتماد به نفس به رشد است. زمان خواهد آمد که حتی در بدترین عالم نما در میان ما احساس قوی نیاز به استفاده از مهارت های زبان به دست آورد از طریق خیلی کار سخت: این خواهد بود که در حال حاضر به بیرون آمدن از مخفی کردن و فقط آن را انجام دهد با وجود همه وحشت و تمام لرزد.

این فرایند می تواند خیلی موثر تر زمانی که آن را صاف و تدریجی: به جای ساخت زاهد صحبت در یک بار به یک فریاد جمعیت, کوتاه, اسکایپ, مکالمه با یک نوع و با ملاحظه مدرس آموزش دیده برای کار با انواع زبان آموزان خواهد بود یک گزینه بسیار بهتر. و همان می رود برای نوشتن – پشتیبانی حرفه ای بازخوان را به کمال نویسنده اعتماد به نفس زیادی در مورد انتشار یک مقاله و یا یک پست وبلاگ در یک زبان خارجی است.

در واقع قبل از ثبت نام و ساخت اولین پست در یک فروم آنلاین است که با استفاده از کمال یادگیرنده زبان هدف این یادگیرنده خاص احتمالا در خفا انجام دادن برای ماه خواندن صدها پست و آشنا شدن با سبک مناسب ترجیح داده اصطلاحات و به طور کلی طرز سخن گفتن از جامعه است. این است که تعویق اما یک روند طبیعی غلبه بر موانع کمال سندرم و دستیابی به کیفیت در همان زمان. هنگامی که ترس از تماس اولیه شکسته است این انجمن را دریافت خواهد کرد یک فعال و مفید و بسیار ارزشمند عضو.

که در آن واقعی است ،

مشکل واقعی از یادگیری زبان است نه کمال سندرم اما کلیشه و تعمیم مقاومت اصرار به تار هر کس با همان قلم مو و اصرار دارند که همه روش های یادگیری زبان در راه همان است. تمایل به سرعت همه چیز را بیش از حد نیز می تواند بسیار مضر: هر کس باید مسلط به فردا و نه هر کس می خواهد آن را در این راه. تسلط به دست آورد و به سرعت بیش از حد در معرض خطر است از دست داده و فقط به عنوان به سرعت به هر حال آن است که با مکانیسم درونی مغز است. اما ما رنج می برند از این مسئله شایع است که آورده شد در مورد اینترنت و به طور کلی دسترسی آسان به انواع اطلاعات است. همان راه را درست تبدیل برای هر حوزه از زندگی انسان, یادگیری زبان در حال حاضر سرند با مشاوره بد که تنش کردن زبان آموزان مبتدی که نمی دانم طناب نشده است. بنابراین این ایده که یک زبان فقط باید به سرعت آموخته است برای قرار دادن آن ملایم و نه مفید ترین یکی است. آن قرار می دهد مقدار زیادی از فشار غیر ضروری در یادگیری و در نتیجه در تمام انواع شبه-روش های موثر که ارزش چند واقعا کار می کنند.

بنابراین افرادی که در حال حاضر رنج می برند به اندازه کافی از خود کمال سندرم نباید به احساس گناه در مورد آن. ما دوست داریم به فکر می کنم از قرن 21 به عنوان عصر تحمل است که در زمینه یادگیری زبان به این معنی است که ما مجبور به قبول هر یک از دیگر خصوصیات و روش های مختلف. اگر perfectionists در میان ما ترجیح می دهند به مطمئن شوید که همه چیز کامل است قبل از باز کردن تا ما به آنها اجازه انجام این کار. افرادی که بر این باورند که 98% قانون مهم است, خوش آمدید به رعایت آن کسانی از ما که نمی مراقبت از آن باید گفت که آنها در اشتباه هستند چرا که در واقع آن نیست که باید. اگر برخی از مردم ترجیح می دهند به صحبت می کنند از یک روز فوق العاده است و آنها نباید مورد آزار قرار گرفته برای اشتباهات خود را, اما تقدیر برای شجاعت خود را. و….

آن روز که همه ما قبول ما با تمام قلب این واقعیت است که ما همه متفاوت خواهد بود آن روز که یادگیری زبان می شود بسیار هماهنگ تر و کمتر استرس زا و زبان آموزان بسیار خوشحال. حتی کسانی که کمال سندرم است.

[ad_2]

Leave a Comment