Posted on: جولای 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

فوق عنوان یک نقل قول اینشتین است و در واقع مشاوره عالی. انیشتین بود و البته یکی از بزرگترین دانشمندان که تا کنون زندگی می کردند اگر نه بزرگترین. خیلی از فیزیک مدرن است که بر اساس اکتشافات خود را. در بعد زندگی او نیز تبدیل به یک فیلسوف از اهمیت قابل توجهی, و او به ما یک مقدار زیادی از اطلاعات مفید در مورد زندگی است. به نقل از خود را دیده می شود در همه جا. نقل قول بالا را می توان تعمیم به: یادگیری از گذشته در حال زندگی می کنند امید به آینده. و اگر شما انجام هر یک از این, شما در واقع می تواند بسیار خوشحال.

چه ما به معنای هر یک از اظهارات فوق? بیایید نگاهی به آنها را به نوبه خود.

یادگیری از دیروز

ما باید در واقع یادگیری از گذشته-به ویژه از اشتباهات ما در گذشته ساخته شده. ما قطعا نمی خواهید به همان اشتباهات را دوباره و دوباره. اما ما همچنین نمی خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد این اشتباهات; آنها و انجام می شود و هیچ چیز ما می توانیم در مورد آنها به جز یادگیری فرم آنها. پس ادامه ندهید به تکرار مکررات آنها نمی شوند با وسواس آنها را. اگر شما با انجام آنها می تواند تبدیل به یک منبع نا امیدی و آنها می تواند شما را از ترس از شکست در آینده است. در کوتاه مدت آنها می تواند شما را بسیار نا امن است و این البته چیزی است که شما نمی خواهید. بنابراین از آنها یاد بگیرند و آنها را فراموش کرده ام.

این البته خوب به فکر کردن در مورد گذشته گهگاه savoring برخی از شادی های شما را تجربه کرده اند اما شما باید بازگشت به در حال حاضر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. آیا توسعه یک نوستالژی برای گذشته است. این گسل مشترک با بسیاری از مردم آنها افکار پوچ در مورد چگونه شاد خود را در زندگی گذشته بود و چگونه کسل کننده و ملالت خود را از زندگی در حال حاضر است. شاید زندگی گذشته خود را بهتر بود در برخی موارد اما بیش از حد بسیاری از مردم بزرگ شادی از زندگی گذشته و فراموش نکنید در مورد مبارزات و غم آنها تجربه کرده است. اگر شما زندگی در حال حاضر به نظر می رسد کسل کننده نسبت به زندگی گذشته خود را, آن را تا به شما برای آن را بهتر است.

نمی نگه داشتن اشتیاق برای گذشته و امروز است که بسیار مهم تر است. آن را در حال حاضر — چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر — و شما باید بیشتر از آن.

برای امروز زندگی می کنند

لذت بردن از روز شما زندگی می کنند در. از خواب بیدار در صبح با اعتماد به نفس و احساس که روز به روز در حال رفتن به بهترین شما تا کنون تجربه کرده اند. یکی از بهترین راه برای انجام این کار است برای استراحت و هر روز را به عنوان اگر آن را آخرین.

دیل کارنگی را تشویق می کند هر کس به زندگی در “روز تنگ محفظه.” و آن را بهترین مشاوره هر کسی می تواند به شما بدهد. به عنوان او می گوید: “نیمی از تخت در بیمارستان های ما محفوظ می باشد و برای بیماران عصبی و روانی مشکلات بیمارانی که سقوط تحت بار خرد کردن انباشته دیروز و ترس فرداها. در عین حال اکثریت قریب به اتفاق این افراد خواهد بود قدم زدن در خیابان های امروز, پیشرو, شاد, زندگی مفید اگر آنها تا به حال توجه به کلمات… “زندگی در روز تنگ محفظه.”

به عبارت دیگر: خاموش کردن گذشته است. خاموش کردن آینده است. برای امروز زندگی می کنند! این به این معنا نیست شما باید آماده برای آینده; به این معنی شما نمی باید هر گونه اضطراب در مورد آینده است. اگر شما اخم و نگرانی در مورد آینده به طور مداوم می تواند تا پایان در nuthouse.

بنابراین زندگی می کنند یک روز در یک زمان. فکر می کنم هر روز جدید را به عنوان یک ماجراجویی جدید — یک زندگی جدید است. به خودتان بگویید که آن را به بهترین روز زندگی خود را. یکی از عمده مصیبت های بسیاری از زندگی مردم است که آنها نگه داشتن چیزهایی که قرار دادن. آنها به ویژه در قرار دادن زندگی خود را. آنها همیشه خود گفتن که زندگی بهتر خواهد بود — پس از ازدواج با زمانی که آنها بازنشسته ، و به عنوان آنها صبر, زندگی عبور می کند و به طور ناگهانی آنها را کشف کنند که آن را ترک کرده است و آنها را پشت سر گذاشت. آنها فراموش کرده اند و یا شاید هرگز آموخته است که چگونه برای لذت بردن از زندگی و یا شاید آنها بوده است بیش از حد شلوغ است و نه به حال به اندازه کافی زمان. زندگی است در زندگی و این مهم برای یادگیری این. “امروز ما مهم است در اختیار داشتن. لازم نیست آن را دور بیاندازید. گرامی داشتن آن است. آن زندگی می کنند. از آن لذت ببرید!”

ما شادی و صلح از ذهن تعیین می شود به میزان زیادی در چگونه کارآمد ما بسته از دیروز و فردا. بسیاری از تفکر شما باید به آنچه شما انجام خواهد شد بین در حال حاضر و هنگامی که شما به رختخواب بروید.

افراد شاد اجازه ندهید که شکست های گذشته و مشکلات یا نگرانی در مورد آینده به طاعون آنها را روز به روز. اگر شما, شما به احتمال زیاد خواهد شد در نهایت افسردگی و اضطراب و سرخوردگی و هیچ راهی برای زندگی است. به یاد داشته باشید که امروز مهم ترین روز زندگی خود را. بنابراین هنگامی که شما شروع به دست خوش پیشامد میشه به گذشته و یا آینده خودتان را به در حال حاضر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

امید به فردا

این نیست که آینده بی اهمیت است. در آن است و شما باید برای آن آماده است. برای آن آماده کند اما نمی تواند از اضطراب در مورد آن نگران نباشید دلیلی در مورد آن. زندگی پر از مشکلات مربوط به آینده: مشکلات مالی و نگرانی خود را, سلامت, نگرانی در مورد گرفتن است. برخی از این خواهد آمد (از قبیل رشد, پیر) اما بسیاری از آنها باقی خواهد ماند و چیزی بیش از نگرانی.

بنابراین نیروی خود را به باقی می ماند خوش بینانه در مورد آینده و بهترین راه برای انجام این کار به فاستر امید. هرگز امید را از دست بدهند; امید را تشویق می کند تا شما را به مجموعه اهداف و تلاش برای به انجام رساندن آنها. آن را می سازد شما خوش و به شما می دهد ایمان به آینده آن چیزی است که اسپرز شما در. آن را می سازد شما را از همه چیز بهتر و این باعث می شود شما احساس خوب است.

اضطراب از سوی دیگر باعث کاهش و شما را ورشکسته. و آن را می توانید به راحتی از کنترل خارج شود. اضطراب تغذیه اضطراب — آن را یک دور باطل. پس از خلاص شدن از شر آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و راه برای انجام این کار است به مبارزه با همه احساسات منفی و افکار منفی مربوط به آینده است. آیا نمی شود ترس از آینده — نگاه به جلو به آن است.

[ad_2]

Leave a Comment