Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

در آیفون جدید رنگ رزگلد (صورتی) هم در کنار رنگهای قبلی طلایی، نقرهای و خاکستری، در دسترس کاربران قرار گرفتهاست. دوربین آیفون 13 این امکان را برای کاربران فراهم میکند تا مانند عکاسان حرفهای، عکس بگیرند. ذخیره سازی «System Data» که در نسخههای قدیمی در بخش «گزینههای دیگر/ Others» آورده شده بود، اساسا یک درایو داده محلی است که کاربران برای انجام عملکردهایی خاص، به آن نیاز دارند.

اما لازم است نکاتی را قبل از شروع به انجام آن به خاطر بسپارید. این مدل از ۳۲۹ دلار و مدل مینی از ۴۹۹ دلار شروع می شود. از این رو لازم است جهت باز کردن قفل آیفون حتما از رمز یا اثر انگشت خود استفاده کنید. اما گاهی نیز اتفاق میافتد که با گذشت زمان رمز خود را فراموش کردهاید، در این صورت لازم است با روشهای اصولی به باز کردن قفل گوشی آیفون خود بپردازید. 5. در پایان تنها لازم است پسورد اپل آیدی خود را برای باز کردن قفل آیفون بزنید. مزیتهای گوشی آیفون اپل مدل ۱۱ پرو چیست؟

گوشیهای خانوادهی آیفون ۱۱ کمی قدیمیتر از آیفونهایی هستند که در بالا در رابطه با آنها صحبت کردیم. جالب است بدانید لنز سلفی این گوشی قابلیتهایی مثل Night Mode، Deep Fusion، Smart HDR 4 و حالت سینمایی دارد و فیلمبرداری با کیفیت 4K نیز امکان پذیر گوشی آیفون 3 دوربینه است. البته تفاوت این سه نسخه در برخی سختافزارها و نرمافزارها مانند کیفیت صفحه نمایش و دوربین سلفی نیز بود. 4. پس از آن لازم است گزینه Restore نمایش داده شده بر روی برنامه iTunes کامپیوتر خود را بزنید تا گوشی شما ریست شود. 3. در صورتی که مدل آیفون شما دکمه فیزیکی Home را ندارد، لازم است دکمه پاور و کاهش صدا را به صورت همزمان به مدت چند ثانیه فشار دهید تا بخش Recovery mode برای شما نمایش داده شود.

اما اگر دارای مدلهای پایینتر گوشی آیفون هستید، میتوانید دکمه پاور را به همراه دکمه Home فشار دهید تا این بخش برای شما نمایان شود. در ابتدا به شما توصیه میکنیم که هنگام در نظر گرفتن رمز حتماً آن را در چند محل یادداشت کنید و یا با افراد مورد اطمینان خود در میان بگذارید. باز کردن قفل گوشی آیفون در زمانی که رمز را فراموش کردهاید ممکن است یکی از نگرانیهای بزرگ شما صاحب این گوشی آیفون باشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی آیفون در حد ۵ میلیون لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Leave a Comment