Posted on: آوریل 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من به تازگی به حال این فرصت را به صحبت کردن با چاک Moller موسس و شریک مدیریت از MCG همکاران برتر ارائه دهنده رهبری, فروش, استعداد و راهکارهای سازمانی و اتاق بازرگانی برنده “کارآفرین سال”. چاک نیز صاحب میکروگرم's تابعه حرفه ای Tramsotopm مشاوران برجسته در ارائه حرفه ای خدمات مدیریت.

به عنوان یک مربی اجرایی و توسعه رهبران و سازمان های موثر چاک مشورت شرکت ها و افراد حرفه ای در صنایع از جمله شروع یو پی اس و ثروت 500s و نه برای سود سازمان در ایالات متحده و بین المللی است.

آنتونی: چه چیزی الهام بخش شما برای شروع میکروگرم میکنید ؟

چاک: من تا به حال شده است در مدیریت اجرایی نقش برای 10 سال و از دست رفته کار با مشتریان به طور مستقیم. من می خواستم برای ساخت یک شرکت از افراد با استعداد که مشترک ارزش ها و چشم انداز ساخت یک تفاوت با مردم و سازمان های خود را. من هم از دست رفته مشغول به کار در یک فضای کارآفرینی و می خواست کنترل بیشتری از برنامه من, بنابراین من می تواند تعادل بیشتر با خانواده و منافع دیگر.

آنتونی: علاوه بر داشتن کسب و کار خود شما نیز بر روی تخته و انجام داوطلب و جذب سرمایه است. به عنوان یک رهبر چگونه می توانم شما را مدیریت و حقه بازی به خواسته های خود را در زمان ؟

چاک: I'm هنوز در تلاش برای شکل که! برخی از این شخصیت من است. من می خواهم به مشغول و درگیر در بسیاری از چیزهای مختلف. تمرکز اصلی من این است که خانواده من – من شگفت آور, همسر و بهترین دوست خود را به عنوان به خوبی به عنوان من چهار فرزند. خانواده ما نیز رشد می کند و برداشت زغال اخته به عنوان بخشی از اقیانوس اسپری تعاونی تولید کنندگان است.

اما صرف نظر از یک's drive, شخصیت و سطح انرژی من'm مؤمن بزرگ در مجموع رهبری – داشتن یک رد پا و تمرکز خود را در, خانواده, حرفه, جامعه و خود. کیفیت زندگی به این معنا نیست برابری و یا تکمیل موجودی در هر جنبه ای از زندگی ما, اما من معتقدم که ما باید سالم تعادل داخلی هنگامی که ما زمان را برای تغذیه این چهار حوزه است.

اکثر رهبران فراموش وحشتناک کار با تمرکز بر روی خود و گرفتن زمان برای از حالت فشرده خارج زندگی می کنند یک زندگی سالم ، آن's سخت به طور موثر خود را با خانواده و حرفه و جامعه هنگامی که شما در حال مراقبت از خودتان است.

آنتونی: به عنوان یک مربی اجرایی و توسعه رهبران آیا شما در پیدا کردن چالش های مشترک با رهبران اجرایی?

چاک: بله, وجود دارد, چند چالش های مشترک. چگونه شما بسیار موفق و درخشان و نتیجه گرا مردم به راستی مایل به تغییر – حتی صفات و رفتارهایی است که ممکن است کمک به شکل موفقیت خود را در گذشته ؟ یکی دیگر از گرفتن رهبران برای پیدا کردن زمان به کار بر روی خود و به درخواست دیگران برای بازخورد و ورودی.

آنتونی: شرکت میکروگرم همکاران نیز یک شرکت تابعه حرفه ای انتقال مشاوران که با این نسخهها کار با افراد حرفه ای انتقال; به نظر شما آیا تفاوت در چالش های مواجه شده توسط رهبران در انتقال از فردی همکاران?

چاک: بزرگترین چالش این است که بیشتر با نقش های ارشد با سطح بالاتری از مسئولیت نیز وجود دارد گزینه های کمتر در بازار, مگر اینکه شما به طور کامل باز به جابجایی. به عنوان رهبران ما نیز توسعه رهبری با نام تجاری بر اساس شهرت نتایج تجربه شخصیت / سبک و علاقه است. برخی از رهبران ترجیح می دهید به نوبه خود در اطراف / بازسازی و دیگران شروع یو پی اس / رشد بالا ، برخی مانند جهانی و پیچیده کسب و کار در حالی که برخی ترجیح می دهند بازارهای تخصصی و راه حل. در حالی که آن را's مهم است به درک و خود را با سنگ تیز کردن تخصص آن را نیز می تواند محدود کننده از نظر گزینه های خود را برای رشد حرفه ای.

آنتونی: اغلب زمان's سازمان انتخاب افراد برای پست های مدیریتی چرا که آنها خوب “ویجت” ساز و فرض کنیم که آنها خواهد بود یک رهبر خوب از “ویجت” سازندگان. این اغلب مجموعه های فردی برای شکست; چه توصیه ای به شما ارائه می دهیم به رهبر جدید در این موقعیت ؟

چاک: کسی که فوق العاده کاربردی تخصص – این که آیا آن's, در, ساخت, سرمایه گذاری, فروش, بازاریابی, عملیات, منابع انسانی, فناوری, و غیره. – برای انتقال موثر باشد مدیر و رهبر است. آنها به دو مهارت ها و روش های. کارکنان نیاز مدیران خود را نه فقط برای تعیین وظایف اما به تعریف هدف است. مدیران باید سازماندهی کارکنان نه تنها برای به حداکثر رساندن بهره وری اما به پرورش مهارت های توسعه استعداد و الهام بخش نتایج. یک مدیر خوب بودن به این معنی شما را مدیریت فرایند و سیستم; شما با لينک مستقيم, برنامه ریزی, هماهنگی, سازماندهی و آموزش. یک رهبر خوب به معنی شما مردم منجر; شما الهام بخش, ایجاد انگیزه, ارائه یک چشم انداز و مربی دیگران است.

مدیران اداره; رهبران نوآوری. مدیران اهرم محاکمه و درست ؛ رهبران سرچشمه. مدیران کنترل; رهبران توسعه اعتماد. مدیران باید چشم خود را بر روی خط پایین; رهبران باید چشم خود را در افق. مدیران بپرسید چگونه و چه زمانی; رهبران بپرسید چه و چرا.

آنتونی: چه رهبری به شما چیست ؟

چاک: بسیاری از چیزها: حاضر به طور مداوم یادگیری; برای کمک به دیگران و افزایش اثربخشی آنها; به دیگران کمک کند درک آنچه مهم به آنها و سپس کمک به راهنمای آنها را به آن; به چین بهتر چگونه مردم خود را در مقابل دیگران چگونه آنها را ببینید; به فروتن و قادر به درک یک's مخاطبان و انطباق با آن; و قادر به تنظیم خود را برای تاثیر گذاری و متقاعد کردن دیگران.

آن's مورد واقعا درک دیگران – what's برای آنها مهم خود را رویاها و آرمان های خود و همچنین که در آن از آنها آمد چه's ساخته شده آنها را که آنها چه کسانی هستند و چه آنها نیاز به رشد را که آنها می خواهند برای تبدیل شدن به. رهبری به معنای توسعه نسل بعدی رهبران به ساخت بالا انجام تیم و به درک اهمیت توسعه روابط و اعتماد است.

آنتونی: افکار خود را بر ارزش مشاوره?

چاک: اینکه یک مربی و مدافع برای دیگران از جمله داشتن آنها را برای خودمان مهم است. آن's به این روز یکی از موثر ترین وسیله توسعه و راهنمایی در یک's شغلی و زندگی است. از جمله کسانی هستند که “خود ساخته” آیا تا به حال به نوعی از حمایت و نظارت. هرگز توقف داشتن یکی, مهم نیست چقدر موفق یا ارشد شما تبدیل شده است. Don't ترس به درخواست بازخورد مستقیم, حتی اگر شما don't می خواهید به آن را بشنوند و یا آن ممکن است دشوار باشد. مهمتر از همه اگر شما درخواست برای انتقادات و پیشنهادات ورودی و جهت انجام کاری با آن. نشان می دهد شما آن را شنیده و یا مردم متوقف خواهد شد ارائه آن است. گوش دادن; Don't بحث است. ممنون و سپاسگزار.

آنتونی: چه شده است شما را رهبری بزرگترین چالش در زندگی حرفه ای خود را?

چاک: از من خواسته شد که اگر من تا به حال دریافت یک ارزیابی 360. من تا به حال نه.

پس از رفتن را از طریق فرایند جمع آوری بازخورد نتایج شگفت انگیز برای من است. من تا به حال درک بسیار کمی است که در حالی که من شایسته مدیر بود که بسیار خوب در کسب و کار ساختمان و نتیجه گرفتن من بود نه یک رهبر خوب است. این یک نقطه در زندگی و کار خود را زمانی که من تا به حال به تصمیم می گیرید اگر من می خواستم به یک رهبر خوب و اینکه من مایل به یادگیری و تغییر و متعهد. I've شده است که سفر به آنجا و آن's تبدیل من به عنوان یک رهبر و به عنوان یک فرد.

آنتونی: چه شده است شما را رهبری بزرگترین موفقیت ؟

چاک: مربیگری بسیار با استعداد و رهبران موفق می شود بیشتر موثر و دانستن است که ما've تغییر زندگی خود و رابطه با دیگران بسیار با ارزش است. بسیاری از ترویج شده است از جمله به C-سطح نقش.

آنتونی: بزرگترین اشتباه یک رهبر را می توانید است ؟

چاک: برای جلوگیری از گوش دادن و یادگیری; به اعتقاد آنها “وارد شده است.”

آنتونی: مهم ترین چیزی که یک رهبر می تواند انجام دهد چیست ؟

چاک: گوش دادن یاد بگیرید و سرب است.

آنتونی: چه نوع توصیه ای به شما بچه های خود را به آنها را آماده برای حرفه خود و بالقوه نقش رهبری?

چاک: به دنبال قلب خود را و احساسات. سعی کنید به درک آنچه شما خوب هستند در – نقاط قوت خود و آنچه که دوست دارید – اما don't ترس به اکتشاف. بیرون بروید و در مورد آنچه که مردم را به خصوص در دایره خود را از دوستان و خانواده. انعطاف پذیر, یک تیم بازیکن و کار سخت است. توسعه مهارت های ارتباطی قوی و پیدا کردن یک مربی و دیگران خواهد شد که برای حمایت شما. شبکه داخلی و خارجی. پیدا کردن خارج-از-کار منافع و سرگرمی و فعالیت های. مایل به اشتباهات و حتی شکست.

آنتونی: من همیشه در بر داشت کلمه نوشته شده بود الهام بخش و انگیزشی و بنابراین هر روز پست من نقل قول در رهبری و بیشتر وبلاگ و از طریق دیگر رسانه های اجتماعی. آیا شما یک نقل قول های مورد علاقه?

چاک: بسیاری از نقل قول های مورد علاقه است که باید الهام بخش من در طول سال است. من به تازگی در فکر این است که از پیتر دراکر: “رهبران که به طور موثر کار never say 'I.' آنها فکر می کنند 'ما'; آنها فکر می کنم 'تیم است.' آنها کار خود را درک کنید این است که به این تیم عملکرد. آنها قبول مسئولیت و don't گریز اما 'ما' می شود اعتبار و … این چیزی است که باعث ایجاد اعتماد و آنچه شما را قادر به انجام کارها. “

[ad_2]

Leave a Comment