Posted on: جولای 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بهبود و توسعه شخصی است نه عمل جراحی مغز; همه شما باید انجام دهید برای تغییر زندگی شما به دنبال این راهنمایی ساده و مشاوره.

بهبود خود (persian) مشاوره # 1: یک کلید به بهبود است به گوش دادن و صحبت کردن با یک دوست مورد اعتماد. کسی که به شما احساس راحتی در باز کردن حتی ملایم ترین مسائل مورد نظر شما را به بحث در مورد. از او سوال مانند:

“آیا شما اعتقاد من بد خو?”

“آیا من همیشه صدا به طوری استدلالی?”

“آیا من بیش از حد با صدای بلند؟”

“آیا من نفس بوی؟”

“من همیشه با مته سوراخ کردن زمانی که شما بودند با هم؟”….

در این شیوه فرد دیگر را به سادگی فکر می کنم که شما علاقه مند در روند بهبود شخصی توسعه و رشد است. گوش دادن به نظرات و انتقادات و لازم نیست به او پاسخ خواهم “بیش از حد نیست! که به سادگی راه من!” باز کردن ذهن و قلب خود را نیز. و متقابلا شما ممکن است نیاز به کمک دوستان خود را با انتقاد سازنده است که همچنین کمک به او برای بهتر او را از خود.

بهبود خود (persian) مشاوره # 2: شروع به ساخت تا اعتماد به نفس خود را هرگز از خودتان فکر می کنم به عنوان یک شکست, همیشه مثبت فکر می کنم. برای مثال در حالی که تماشای تلویزیون تجاری هنگامی که شما ببینید این مدل با زرق و برق دار ظاهر فیزیکی به جای احساس متاسفم برای خود فکر می کنم بیشتر در بهبود و اعتماد به نفس.

بهبود خود (persian) مشاوره # 3: همیشه در فکر زیبایی درونی و نه پس از آن ظاهر فیزیکی. بیرونی بدن است بنابراین مهم است که به برخی از یکی خوب است. آن را با گذشت زمان محو شدن اما زیبایی درونی رشد خواهد کرد و غنی تر است.

بهبود خود (persian) مشاوره # 4: همیشه کمک به مردم دیگر هر راه ممکن و سعی کنید برای آوردن لبخند به مردم به ویژه هنگامی که آنها پیدا کردن آنها را بسیار پایین و کم در مورد خود آنها را ساکت کنند. نمی سینک با آنها. آنها شما را در جلو و پایین تر و هر دوی شما باد تا دچار کمبود.

بهبود خود (persian) مشاوره # 5: یادگیری از اشتباهات خود را (بسیار مهم و حیاتی برای بهبود و توسعه شخصی و رشد). ما انسان هستیم و ما را به اشتباه اما ما هرگز تکرار اشتباهات دو بار. بنابراین یادگیری فرم اشتباهات خود را. آیا احساس احمقانه و محکوم برای همیشه فقط به خاطر اینکه شما شکست خورده در یک مسابقه علم. همیشه وجود دارد یک بعد زمان. ایجاد اتاق را برای بهبود و توسعه

بهبود خود (persian) مشاوره # 6: بهبود است یک روز در یک زمان روند. بنابراین رفتن آهسته و انجام یک چیز در یک زمان. شما نمی تونم سوار دو قایق و یک زمان مناسب است ؟

بهبود خود (persian) مشاوره # 7: بزرگترین مزیت خود را بهبود است که آن را همیشه نتایج جستجو برای داخلی پایداری توسعه شخصی و بهبود رشد شخصیت و موفقیت خود را. می آید از نفس خود تحسین و احترام به خود.

بهبود خود (persian) مشاوره # 8: همیشه تعیین اهداف برای خود معنی و اهداف دست یافتنی. تنظیم معنادار و اهداف دست یافتنی برای زندگی تان مهم است که برای بهبود و توسعه است. آن را به شما می دهد انگیزه شما نیاز به هر روز صبح. بهبود امید و با هدف به نتیجه به بهبود و هر چیزیکه شما.

بهبود خود (persian) مشاوره # 9: خوب بود به مردمان دیگر آنها خوش آمد می گوید و خوب را تعارف در مورد آنها. چیزهای کوچک متوسط بزرگ را به مردم دیگر. هنگامی که ما در حال سپاسگزار زیبا در مورد چیزهایی که در اطراف ما و دیگر مردم ما نیز به آنها.

بهبود خود (persian) مشاوره # 10: هنگامی که شما در حال مطیع به قبول تغییرات و بهبود و توسعه در زندگی خود را و رفتن را از طریق فرایند بهبود این به آن معنا نیست که هر کس دیگری نیز در مسیر بهبود و توسعه شخصی. جهان یک مکان که در آن شما پیدا کردن افراد مختلف ارزش ها و نگرش است. گاهی اوقات حتی اگر شما فکر می کنم شما و بهترین دوست شما همیشه می خواهم به انجام همان چیزی که با هم در همان زمان, او احتمالا رد یک دعوت نامه برای بهبود.

بهبود خود (persian) مشاوره # 11: قبل از سفارش افراد دیگر برخی از شیوه ای در بهبود اعتماد به نفس و یا چگونه به توسعه خود اجازه دهید آنها را ببینید که شما خودتان نمایندگی است و محصول خود را بهبود. بهبود خود ایجاد می کند تا ما را در بهبود مردم ما پس از آن افراد دیگر الهام بخش و بنابراین بقیه بشریت را به دنبال خواهد داشت.

بهبود خود (persian) مشاوره # 12: ترک نظر خودتان را به عنوان نرخ دوم انسان است. دفن تکراری فکر “اگر فقط من غنی تر… اگر تنها من نازک” ، پذیرش خود واقعی شما این است که ابتکار عمل به خود بهبود شخصی توسعه و رشد است. ما باید جلوگیری از انجام مقایسه خودمان با دیگران به سادگی به کشف در پایان است که ما در بر داشت ده دلیل اضافی به آنها حسادت.

بهبود خود (persian) مشاوره # 13: ما باید بهتر همیشه فکر می کنم که وجود دارد چنین چیزی به عنوان “بیش از شب موفقیت”. آن همیشه یک احساس فوق العاده ای به چسبیدن به چیزهایی که شما در حال حاضر در حال تحقق است که کسانی که فقط یکی از چیزهایی که شما پس از مدت زمان طولانی تر برای.

بهبود خود (persian) مشاوره # 14: بسیار خوب قول می گوید که “هنگامی که دانش آموز آماده سازی این مربی خواهد آمد.” ما همه اینجا هستیم برای یادگیری ما درس است. ما پدر و مادر و آموزگار و تحسین/دوستان همکار کارگر officemates همسایه… آنها ما را می بینند. زمانی که ما برای باز کردن درب های خود را برای بهبود و توسعه شخصی ما افزایش فرصت های ما به سر به جاده موفقیت است.

هیچ کس کامل نیست و خود بهبود و توسعه شخصی است که در حال انجام سفر. بهبود و توسعه شخصی است که هر کس را به هدف. بنابراین نگه داشتن راه رفتن در مسیر بهبود رشد شخصی و توسعه که قطعا ساخت اعتماد به نفس خود را.

“یادگیری به عشق خود بزرگترین عشق از همه است.”

[ad_2]

Leave a Comment