Posted on: جولای 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

نگاه مدیر عامل از شرکت های بزرگ و یا کسب و کار مدیران اجرایی سفر در سراسر جهان در پیگیری توسعه و گسترش کسب و کار خود را. وجود دارد بسیاری از مخترعان که زمانی تقریبا “غیر ممکن است” اختراعات. همه این افراد تصمیم به صحبت می کنند با عمل و نه با کلمات. آنها می دانند که اعمال انجام می شود بهتر از اعمال بزرگ برنامه ریزی شده است.

آنها یک جرقه در مغز خود را به جلو بروید با چیزی که دوست داشت به دنبال و آنها نمی صبر کنید برای هر کسی که به آنها یک ضربه شروع می شود. آنها معتقد بودند که نتایج شمارش توسط کمال از عمل انجام می شود و نه توسط زیبایی از کلمات گفت.

هر فرد شما فکر می کنم که موفق است. شما می توانید ببینید که همه آنها باید به این مهم عادت مشترک: آنها ترجیح می دهند به انجام یک کار خوب به جای فقط صحبت کردن در مورد آن است. من انعکاس این عادت در تقریبا همه مردم داشته باشند. من مطمئن هستم که خوانندگان من خواهد موافقم با من.

من به تازگی خواندن یک کتاب به نام Unstoppable توسط سینتیا Kersey. آن است که مجموعه ای از داستان های کوتاه حدود 45 نفر است که رفت جلو برای رسیدن به زندگی خود احساسات با وجود مشکلات آنها روبرو شده بود. یکی از بزرگترین ویژگی های آنها به نمایش گذاشته شد که آنها با مردم صحبت کرد که با عمل و نه با کلمات.

فقط فکر می کنم برای یک لحظه. چگونه بسیاری از ما عادت گفت: “من انجام خواهد داد که” “من این کار را انجام دهند” اما بعد از آن تا پایان انجام هیچ چیز نیست. همه ما باید مقدار زیادی از ایده ها و رویاهای. اما چگونه بسیاری از آنها در حال تبدیل به واقعیت است ؟ ایده ها می آیند و می روند اما ما فقط می ماند همان. یک ایده و یا یک میلیون و ایده هایی که هرگز کشتی به ارزش $0. ما همچنین می خواهم به مبالغه.

هنگامی که ما توضیح چیزی است که ما انجام می دهند ما می گویند آن را به عنوان اگر ما در حال انجام یک کار بزرگ و در نهایت گفت: “من انجام این کار گفت:” من انجام می دهند که” “من را تکمیل کرده اند که” “من باید به اتمام این” و لیست در می رود اما حقیقت این است که ما حتی ممکن است شروع این کار است. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا ما اقدامات و کلمات نمی مطابقت با هر یک از دیگر. در اینجا تعداد کمی از آنها:

(1) دوست داشتن ستایش: ما همیشه مانند کسی که ستایش ما است. اگر کسی چیزی می گوید, درباره ما, ما تمایل به احساس بسیار خوشحال است. این یک واقعیت است که نمی توان انکار کرد

هنگامی که ما طلب بیشتر ستایش ما سعی می کنیم به همه بگویم که ما انجام خواهد داد و مانند یک چیز است اما از آنجایی که ما نمی باید

انگیزه کافی برای آن را به اتفاق می افتد, این کلمات را هرگز تبدیل به اقدامات.

(2) تعلل و تنبلی:

گاهی اوقات ما واقعا می خواهید به انجام همه چیز اما ما تمایل به قرار دادن آنها را خاموش. در صبح ما تصمیم به انجام آن در بعد از ظهر. در بعد از ظهر ما تصمیم به انجام آن در شب است. و در شب ما به اندازه کافی کار های دیگر که ما تصمیم به انجام آن در روز بعد

روز بعد هرگز معمولا می آید. چرا منتظر فردا هنگامی که شما می توانید آن را امروز ؟

(3) ضعیف شور: ما ممکن است بخواهید برای انجام بسیاری از چیزها اما شور و شوق در ما چندان قوی نیست به اندازه کافی به آن اتفاق می افتد. هنگامی که ما صحبت در مورد آن ما بسیار پرشور است. اما ما از دست رفته است که شور و وقتی که می آید زمان به آن اتفاق می افتد.

(4) گفت: بله زمانی که شما باید نه گفتن: ما ممکن است همه چیز به اندازه کافی در بشقاب ما و ما می دانیم که ما لازم نیست که زمان برای انجام بیشتر. اما زمانی که ما درخواست کمک و یا درخواست برای داوطلب شدن برای چیزی به ما می گویند بله. این می افزاید: به توده ای از وظایف ما برای تکمیل و ما در نهایت قادر به افتخار ما دیگر تعهدات است.

در یک جهان که در آن کلمات را به اطراف پرتاب شده و به صورت اتفاقی و به نظر می رسد معقول تر است که همه ما قرار داده و ما انرژی را به اقدامات به جای وعده.

املاک نوآوران آیا فقط بحث در مورد همه چیز انجام است اما بیرون بروید و آنها را انجام دهد. آنها می دانند که اعمال انجام می شود بهتر از اعمال بزرگ برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

Leave a Comment