Posted on: می 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

زندگی می تواند یک چالش است. در عین حال اگر ما این چالش ها را به عنوان سنگ پله به جایی که ما می خواهیم به رفتن آنها در واقع کمک به رشد ما است. از سوی دیگر اگر ما اجازه دهید آنها را دلسرد ما از دست دادن. خوانده شده در برای هفت کوتاه, نقل قول الهام بخش است که کمک خواهد کرد که شما قرار دادن همه چیز در چشم انداز زمانی که رفتن سخت می شود.

“هشتاد درصد از موفقیت را نشان داده.”

— وودی آلن

نمی کند که این فشار ؟ گاهی اوقات تنها بودن در جای مناسب در زمان مناسب است که همه آن را طول می کشد. اگر شما احساس ضربه ناگهانی به جایی بروید.

چندین سال پیش من یک بار برنده مدال در کاراته مبارزه رقابت — به خاطر من نشان داد. بر خلاف برخی از رقبای من که جوجه کشی در آخرین دقیقه. من پا رو به جلو رو مورد ضرب و شتم تا در یک مبارزه من تا پایان مبارزه و در عین حال من به پایان رسید تا با یک مدال! من به ورزش تا زمانی که کالج بنابراین این تنها مدال ورزشی من تا به حال به دست آورد و احساس مانند یک دستاورد شگفت انگیز است. من ضد سوار کار ماهر موفق به کسب یک مدال در کاراته! و من هنوز هم که مدال به این روز است.

بنابراین حتی اگر همه چیز کار نمی کند کاملا به روشی که شما برای امیدوار قلب را. ادیسون گفت که او در بر داشت 999 راه لامپ کار نمی کند. و یا چیزی در امتداد آن خطوط. چه یک چرخش مثبت در داشتن سعی کردم چیزی از یک هزار بار تا زمانی که آن را در نهایت کار کرده است.

اما اگر شما هنوز هم احساس دلسرد این را در نظر بگیرید:

“عاقلانه است که در ذهن داشته باشیم که نه موفقیت و نه شکست است که تا کنون نهایی است.”

— راجر بابسون

در واقع. و رابرت فراست پیدا کرده است و حتی کولر راه برای قرار دادن آن:

“در سه کلمه من می توانم خلاصه همه چیز من آموخته ام در مورد زندگی است. آن می رود.”

— رابرت فراست

آن را در واقع. و هر روز ما دیگر فرصتی برای یک شروع جدید. در واقع هر لحظه اما به نظر می رسد به کار بهتر است پس از خواب یک شب خوب.

و اگر کسی بر میدارد و شما را در درک عدم موفقیت به یاد داشته باشید آنچه که بیل کازبی تا به حال به می گویند که یک:

“من نمی دانم کلید موفقیت, اما کلید شکست این است که تلاش به لطفا به همه.”

— بیل کازبی

یکی دیگر از مورد علاقه های من, آلبرت اینشتین در بر داشت یکی دیگر از راه برای قرار دادن آن در چشم انداز:

“نه همه چیز است که می تواند شمارش شمارش و همه چیز که به شمارش محسوب می شود.”

— آلبرت انیشتین

یکی از مورد علاقه های من است در یک فنجان قهوه من به دست آورد در حالی که من را از طریق رفت سرطان پستان درمان — و آن را واقعا به من کمک کرد تا به دست آوردن چشم انداز:

“آیا زندگی را بیش از حد جدی است. دائمی نیست.”

— در یک فنجان قهوه با اونس

و به جای تمرکز بیش از حد سخت در آنچه هر کس دیگری می خواهد ما را به انجام و یا دستیابی به موفقیت در هر, قیمت, چرا با جوزف کمپبل و ما را دنبال کنید bliss:

“دنبال سعادت و نترس و درب باز خواهد شد که در آن شما نمی دانم که آنها برای رفتن به.”

— جوزف کمپبل

من همیشه سعی می کنید به یاد داشته باشید که یکی هر زمان که من وسوسه دلسرد. و نگه داشتن به دنبال درب که نگه داشتن چرخش در مکان های شگفت انگیز ترین.

[ad_2]

Leave a Comment