Posted on: دسامبر 8, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

در سالهای اخیر تغییرات زیادی در کنکور ایجاد شده است و فشار زیادی را به داوطلبان وارد می کند. به ویژه طبق سیستم جدید ، داوطلبان پایه دوازدهم مشکلات اساسی سال قبل را ندارند و موفقیت در کنکور 1400 می تواند مانند سال قبل باشد. حدس و گمان های زیادی در مورد کنکور 1400 وجود دارد ، اما نگران نباشید. موسسه حرف آخر با کمک معلمان با تجربه ای که در کنکور شرکت می کنند و کمک به داوطلبان در آموزش دوره های عمومی و مقدماتی است بسیار فعال است. ما قول می دهیم جدیدترین ها را به موسسه بیاوریم حرف آخر حرف آخر پیشگام روش های جدید آموزش در کشور است. مرحله بعدی معرفی کامل موسسه حرف آخر به شما است. در ادامه می توانید اجی مجی اول دبستان با تدریس مینا قجر را مشاهده کنید.

موسسهEحرف آخر ما ارائه می دهیم:

موسسهE حرف آخر در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری تاسیس شد. هدف این مجموعه ایجاد روشهای ساده و متفاوت برای دستیابی به موفقیت تحصیلی برای کلیه دانشجویان و داوطلبان می باشد. یادگیری یک مفهوم برای محتوا مفید است ، بنابراین داوطلبان آن را به خاطر نمی آورند. در واقع حرف آخر آموزش های مبتنی بر انیمیشن را به داوطلبان ارائه می دهد تا برای مدت طولانی به قلب آنها کمک کنند. استفاده از محتوای متحرک و تصاویر کتاب درسی می تواند جذاب و جالب باشد. این مطالب آموزش داده خواهد شد. درک معلمان حرف آخر بسیار آسان و راحت است. حرف آخر به دانشجویان می آموزد که چگونه با همه مشکلات کشوری که هیچ نهاد دیگری ندارد مقابله کنند. علاوه بر این ، تست سرعت و مهارت های آموزشی برای داوطلبان حرف آخر نیز شامل می شود. در ادامه می توانید مقاله بودجه بندی زبان انگلیسی کنکور را هم مشاهده کنید.

کل کنکور در 4 ماه با حرف آخر:

اهداف بزرگ با دقت برنامه ریزی شده است بنابراین برای قبولی در کنکور به یک برنامه عالی نیاز دارید. موسسه حرف آخر تمام دوره ها را برنامه ریزی می کند و یک برنامه دقیق را با توجه به محیط یادگیری داوطلب و سطح تحصیلات ، برنامه خاص داوطلبان ارائه می دهد. لازم نیست نگران زمان تعیین شده برای هر دوره باشید ، می توانید با تعیین کل کنکور در 4 ماه همه دوره ها را با هم ارسال کنید. حرف آخر موسسهE حرف آخر همراه با مشاوران باتجربه فرصت مشاوره متناسب با هر داوطلب را فراهم کردند. عزیز می توانند تمام دوره ها را به مدت 4 ماه بخوانند. بسته 4 ماهه موسسه شامل دوره های آموزشی ، راه حل های آزمون کتبی و سراسری و پایان آزمون داوطلب است. داوطلبان بیش از 7000 امتحان را طی چهار ماه به پایان می رسانند. آنها با انواع سالادهایی که ممکن است در این دوره در روز کنکور روبرو شوند آشنا هستند.

بالاترین امتیاز حرف آخر:

هر ساله بسیاری از داوطلبان با استفاده از محصولات حرف آخر در آزمونهای ورودی پذیرفته می شوند. رتبه بندی کلی رتبه بندی حرف آخر با دقت توسط مشاوران مجموعه حرفه ای حرف آخر تنظیم و بررسی شده است. حنایری با داشتن بالاترین امتیاز برای بسته موسسه در منطقه تجربی و در آزمون قبولی تجربی راجینزاری در رتبه 12 قرار گرفت. پاسخ: برای رسیدن به 95٪ در زیست شناسی و 92٪ در شیمی ، شما باید اصول حرف آخرA را که برای داوطلبان ایجاد کرده است برنامه ریزی و یاد بگیرید. در کنکور شرکت کنید و در کنکور تجربی رتبه 71 را کسب کنید. علاوه بر این ، میلزای فارنا ، که در کنکور تجربی رتبه 373 را کسب کرده ، 94 درصد پاسخ های بیولوژیکی را در تدریس زیست شناسی به استاد شعبانی داده است.

منبع

Leave a Comment