Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

با افزایش سن، چروکها و خطوط آزاردهندهای روی پوست به وجود میآیند و پوست بهمرور دچار افتادگی میشود که در صورت کنترلنشدن، عمق این چروکها بیشتر شده و رفع یا پوشاندن آن غیرممکن خواهد شد. کرم کیوتن دکتر ژیلا (Doctor Jila) برطرفکننده چروکهای جدید، خطوط باریک و و افزایش دهنده شفافیت پوست میباشد. واقعیت این است که بر خلاف تصور بهبود مسائل با افزایش سن، برخی از موضوعات پیرامون ما به دغدغه مهمی تبدیل میشوند. «کرم ضدچروک روزQ10» با افزایش سطح کوانزیم Q10 پوست، به کاهش عمق چروکها کمک کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش میدهد. Nivea Q10 Plus با توجه به خواص و کاربرد مفید و قیمت مناسبس، خرید رضایتبخشی را رقم خواهد زد.

با خرید این پک و استفادهی منظم از آن با چروکهای ناراحتکننده و مخرب پوست مبارزه کنید. سپس سایر مواد را به آن اضافه کنید و روی حرارت ملایم اجاق گاز به مدت پنج دقیقه قرار دهید. وجود ترکیبات معدنی مانند کلسیم، روی، منیزیم، مس و منگنز در این فلوئید، تاثیرات سایر ترکیبات موجود بر محصول را تقویت می کند.

برای انتخاب یک کرم دور چشم خوب باید به پارامترهای فراوانی توجه کنید، اینکه این کرم دارای کدام ویتامین، یا ویتامین هاست و درعینحال کدام عصاره در آن وجود دارد. کرم دست و صورت مخلوطی از مواد شیمیایی است که برای نرمی و انعطافپذیری لایه خارجی پوست استفاده میشود. استفاده ازضد چروک ها به عنوان راهی موثر در کنترل این شرایط مناسب خواهد بود. کرم دست و صورت شون بابونه و کرم دست و صورت آووکادو شون نمونههایی از این محصول میباشند. پوست و به خصوص پوست صورت تحت تاثیر عوامل زیادی نظیر آفتاب، آلودگی های هوا، سبک زندگی و…

اسید آلگورونیک موجود در این کرم از جلبک گرفته شده است و در از بین بردن چروک های پوستی نقش مهمی دارد. این کرم به دلیل وجود پپتیدهایی که دارد به کلاژن سازی پوست کمک می کند. عوامل مختلفی مانند آب و هوا، شرایط زندگی و جنس پوست باعث به وجود آمدن چروک، لک و بیماریهای پوستی میشود. استفاده از رتینوئید یک روش مؤثر برای درمان چین و چروک پوستی بعد از ۳۰ سالگی محسوب می شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد چروک خوب نی نی سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a Comment