Posted on: ژانویه 18, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

Trust Flowمیتواند توسط Majestic آنالیز شود. Citation Flow: برای سنجش این مقوله هم میتوان از Majestic استفاده کرد. حتی ممکنه خودِ شما هم با این پدیده مواجه شده باشین که یه روز وقتی وارد سایت خودتون شدین، حجمی عظیم از دامنههای ارجاع شده رو به چشم دیدین. برای اینکه این لینک سازی های هرمی به صورت اصولی و همزمان انجام شود نیاز است، از یک تیم تخصصی در این زمینه کمک گرفته شود تا نتیجه مطلوب حاصل شده و خطر هرگونه اشتباه و ریسک کاهش یابد.لینک سازیPBN امروزه توسط شرکت های مختلفی در ایران انجام می شود و باید برای انجام این پروژه مهم به مراکز معتبر و حرفه ای مراجعه کرد. در مرحله اول شما باید وبلاگ های مختلفی راه درست کرده و برای آنها دامنه های اختصاصی خریداری کنید، زیرا گوگل برای آدرس های وبلاگ اعتبار چندانی قائل نیست. بسیاری از سئوکاران همیشه با تاکید و تعصب خاصی می گویند که تعداد زیاد برای خرید بکلینک جواب می دهد و موارد مختلفی از تاثیر آن را نیز یاد می کنند.

هنوز باید هرجا که فکر می کنید لازم است از حذف لینک استفاده کنید.” بنابراین هرجا که لازم است باید از حذف لینک استفاده کنید، اما این هم دلیل دیگری است برای اعتقاد من به مناسب بودن حذف لینک در موارد مناسب. سطح رقابت در این موارد معمولاً پایین است، بنابراین نیازی به خرید دامنه های زیادی نیست. این معیار بین ۰ و ۱۰۰ است، هر چه بالاتر بهتر. حال که متوجه شدید بک لینک چست، چه ارتباطی با سئو دارد و چرا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بیایید چند تکنیک ساده جهت ساخت بک لینک برای وبسایت خود را بیاموزیم. در حالت عادی برای درج رپورتاژها در کلیه متدهای لینکسازی از تکنیک محتوای اسپین شده و یونیک استفاده می گردد که نیازی به ارسال هیچ محتوایی از سمت کاربر نیست. بعد از اون هم لینکهای بد رو به دست disavow tool بسپارن و تمام! ولی مشاوره هایی که یک ساعته هست و شخص مشاور دهنده قبل مشاوره دادن هیچ اطلاعاتی از سایت شما نداره کمی میشه گفت صحبت ها کلی گویی میشه و به نظر شخصی من مشاوره غیرکاربردی هست چون به اون هدف اصلی که ما قصد داریم نمیرسونه. تقریباً میشه گفت که هیچ اما و اگری برای ورود به سایتهای هک شده وجود نداره.

متاسفانه اگرچه اکثر این وب سایت ها با عشق و علاقه طراحی شده و بنا گردیده اند، اما هرگز به مرحله درآمدزایی نخواهند رسید. در واقع شما باید همیشه از سایت خودتون در برابر لینکهای خراب مراقبت کنین. در جهت لینک سازی موفق، شما به افرادی نیاز دارید که محتوای شما را به اشتراک بگذارند. من در این مقاله سعی کردم تجربیات شخص خودم را در مورد لینک سازی یا بک لینک PBN در اختیار شما قرار دهم و همانطور که گفتم روش های بسیار زیاد دیگری نیز برای ساخت پی بی ان وجود دارد که هر کدام به شکل های مختلف اجرار میشود اما از آنجایی که خودم با این نوع شبکه سازی کار کردم و نتیجه آن را بر روی پروژه های خود دیده ام تصمیم گرفتم آن را آموزش دهم . بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks است.شبکه ی خصوصی وبلاگ ها ترجمه ی مناسبی برای این عبارت است.به این معنی که ما برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.

PBNمخفف عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه خصوصی وبلاگ ها است. در واقع بک لینک پی بی ان یک بک لینک در شبکه ی چند لایه است که اعتبار بالایی را به سایت شما خواهد داد. صفحاتی که لینک سازی داخلی خوبی داشته باشند معمولا اعتبار بالایی نیز خواهند داشت. لینکهای باکیفیت نسبت به لینکهای معمولی دو مزیت دارند: اعتبار و مرتبط بودن. در پاسخ می گوییم که اگر از مدت زمان بالا بودن آن وب سایت رقیب در گوگل، سه ماه می گذرد، حتما به همان شیوه عمل نمایید! گوگل در سال ۱۹۹۰ مفهوم پیج رنک را معرفی کرد و در آن زمان تعداد بک لینک های یک وبسایت تاثیر بسیار زیادی بر رتبه بندی آن در نتایج گوگل داشت. حوزه های زیادی وجود ندارد که دارای این فشار شدید LTV باشند ، به این معنی که بدست آوردن یک ROI مثبت مدت زمان بیشتری طول می کشد. به همین دلیل توصیه می شود در کنار ساخت این بک لینک، به سایت اصلی خود نیز اهمیت دهید. اگر سوالی داشتید در انتهای همین نوشته در بخش کامنت می توانید سوالات خود را مطرح کنید. شدیدا توصیه میکنم که یک متن مرتبط و شامل کلمات کلیدی را در کنار بک لینک خود قرار دهید و فقط به گذاشتن لینک در این سایت ها اکتفا نکنید.

Leave a Comment