Posted on: می 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Toie مارتین زندگی خود را با امکانات آغاز می شود با Toie یادآوری چگونه یک دوست و یک بار لرزاند جهان او را با درخواست او “چه زندگی ایده آل خود را مانند نگاه؟” او تا به حال شده است به طوری شلوغ در حال اجرا بر روی خلبان خودکار و فقط انجام و بازمانده که او هرگز زمان گرفته شده را در نظر بگیرید که بسیاری از فرصت وجود داشته برای زندگی خود و آنچه که او واقعا می خواست زندگی خود را به بود. این وضعیت بیش از حد بسیاری از ما می گیرند که زندگی را نگه می دارد اتفاق می افتد و ما خودمان را پیدا کنید در پاسخ به جای برنامه ریزی است. خوشبختانه Toie زمان به فکر می کنم از طریق و پاسخ به این سوال و در این صفحات او به ما نشان می دهد چگونه همه ما می توانید انجام همان.

در اوایل Toie پاسخ به سوال ما گفت: “به من زندگی خود را با امکانات به معنی احساس اعتماد به نفس در مورد که شما و آنچه برای شما مهم است; داشتن شجاعت به خودتان فشار خارج از منطقه راحتی خود را برای یادگیری و رشد و تجربه چیزهای جدید و پیشرو خود و دیگران با فضل به ترویج یک محیط که در آن خلاقیت و نوآوری و رشد اقتصادی می تواند رشد. دستیابی به تمام این اهداف نیاز به برخی از نوع تغییر و در عین حال بسیاری از ما هرگز هر گونه رسمی یا غیر رسمی آموزش و پرورش در تغییر است. مدارس و مشاغل اندازه گیری که چگونه به خوبی ما اضافه می خوانند و کار می کنند اما نه چگونه به خوبی ما پر رونق هستند.”

از اینجا Toie مورد بحث چه تغییر است و چگونه ما می توانند یاد بگیرند که نه تنها برای کنار آمدن با تغییرات در زندگی ما اما چگونه ما می توانیم به طور فعال ایجاد نوعی تغییر است که ما به این نوع از زندگی می خواهیم. این پنج مرحله عبارتند از: 1) تعریف مشکل/دیدن امکان, 2) که در آن من در حال حاضر?, 3) که در آن من می خواهم به?, 4) چگونه می توانم وجود دارد؟, و 5) چگونه می توانم اقامت وجود دارد ؟ Toie پیاده روی خوانندگان از طریق فرآیندهای متعدد و ابزار برای کمک به آنها در پاسخ به این پرسش و این مراحل.

یکی از مهم ترین نقاط Toie باعث می شود به نظر من در مورد تفاوت بین شادی و موفقیت. طراحی بر Shawn Achor کتاب شادی مزیت او اشاره می کند که موفقیت منجر نمی شود به شادی. به جای شادی منجر به موفقیت. Achor تعریف شادی به عنوان “شادی شما احساس می کنید زمانی که کار به سمت یک هدف.” ساختمان از این بیانیه Toie امتیاز چقدر ما همیشه دوست دارم به اندازه همه چیز اما پس از آن او می پرسد: “آیا ما اندازه گیری چیزهایی که واقعا مهم به ما ؟ ما اندازه گیری مناسب ، اگر چیزی است که آوردن ما خوشبختی شاید آن نیست درست. شاید ما باید اندازه گیری چیزهایی که چقدر شادی آنها ما را. او می افزاید: “هنگامی که ما می تواند لذت بردن از این روند ما می توانید اجازه رفتن از این نتایج است.”

Toie در مورد دیگر جنبه های بسیاری از چگونه به یک زندگی انجام در طول زندگی خود با امکانات. او می دهد بینش به ما چگونه EQ (هوش هیجانی) است که مهم ترین عامل تعیین کننده برای موفقیت در زندگی. او به بررسی استرس و چگونه داشتن دوستان و روابط معنی دار شماره یک راه برای از بین بردن آن است. او به ویژه بر اهمیت خود آگاهی بنابراین ما می توانیم نگه داشتن بهتر زبانه ها در شادی ما و چه مواردی از قبیل باورهای غلط در حال برگزاری ما را از شاد بودن است. همراه با خود آگاهی مهارت خود-مهارت های مدیریت مانند داشتن احساسی خود را کنترل (نه زیاده) و شفاف (و نه تظاهر به کسی که شما هستید).

یکی از نقل قول های مورد علاقه از کتاب “آیا شما پیشرو زندگی خود را مانند یک لیموناد ایستاده یا فورچون 500 شرکت؟” این سوال منجر به بحث از نیاز به داشتن هدف در زندگی ما و اینکه چگونه به ایجاد یک بیانیه هدف.

Toie نیز اذعان دارد که پیدا کردن هدف خود را و ایجاد زندگی شما می خواهید این است که همیشه آسان نیست. بسیاری از ما را بدفع الو قت گذراندن. او اشاره می کند که نویسندگان باید بلوک نویسنده اما بلوک نویسنده است که فقط یک شکل از مقاومت و همه ما که احساس مقاومت در برابر زمانی که ما می خواهیم به حرکت به یک سطح جدید. در اینجا او به نقل از استفان Pressfield که می گوید: “مهم تر از یک فعالیت است که به روح خود را تکامل مقاومت بیشتر شما را مجبور به آن است.”

زندگی خود را با امکانات مورد چگونه برای غلبه بر این مقاومت بنابراین شما می توانید تکامل بنابراین شما می توانید شخصی که شما می خواهید می شود و هنگامی که شما تبدیل شده است که فرد پس از آن تصمیم می گیرید چه در آینده. وجود دارد خیلی بیشتر در این کتاب من می توانم ذکر است از جمله بزرگ به نقل از ویل اسمیت و الیزابت گیلبرت و داستان در مورد چگونه حتی افراد معروف مانند مایکل جکسون در حال انتقاد از خود.

اما فراتر از داستان های الهام بخش و به نقل از Toie شامل تمرینات سراسر به راه رفتن ما را از طریق پنج مرحله برای زندگی یک زندگی از امکانات. این فقط یک کتاب به عنوان خوانده شده; آن را الهام بخش تماس به عمل است. این یک شانس برای تغییر خود و سپس جهان را تغییر دهید. به عنوان Toie متحده در نزدیکی پایان “منجر به خودتان و دیگران با اعتماد به نفس و شجاعت و فضل است. شما مهم ترین سازمان شما تا به حال کار برای. شما یک رهبر معتبر.”

این زمان برای تبدیل شدن به رهبر از زندگی خود را. این زمان را به تجربه تمام امکانات که زندگی را ارائه کرده است. اجازه دهید این کتاب بود پرشی خود را به فوق العاده خود را همیشه در حال تکامل آینده.

[ad_2]

Leave a Comment