Posted on: جولای 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Gus-شوهر و پدر کارمند برای سازمان های غیر انتفاعی-متنفر از زندگی خود را. هیچ چیز به نظر می رسد به سمت راست بروید برای او. مشتریان خود هستند و نفرت انگیز است دور خود بچه ها به نظر نمی رسد به درک او. گاهی اوقات هنگام رانندگی او فکر می کند در مورد دادن فرمان یک حرکت تند و سریع سریع است که او را در مسیر یک نیمه کامیون به طوری که او می تواند پایان آن است.

ما تمام شده وجود دارد و نویسنده جف Caliguire می داند که. و او نیز می داند که “هر یک بار در در حالی که ما حس وجود دارد یک تماس صوتی ما را از دره و کوه است.” به همین دلیل است که در کتاب جدید خود عادات امید Caliguire اجازه می دهد تا گاس شنیدن صدای. برای برخی از ما که صدا به ما می گوید ما باید یک هدف بزرگتر; آن ممکن است صدای خدا, آن ممکن است صدای کسی که معتقد است در ما; ممکن است خود ما اعتماد به نفس آمدن به سطح. برای گاس آن صدای یک مربی از دوران کودکی خود را که او می آموزد نه تنها در مورد امید, اما چگونه به آن عمل از طریق عادات روزانه.

گاس اول برقرار با مربی خود را هنگامی که او دریافت نامه ای از او. البته گاس’ داستان مثل بنابراین در این نامه به خوبی ممکن است به سمت کارگردانی همه ما خوانندگان. گاس مربی او را خواستار سالک اضافه کرد:

شما حاضر به حل و فصل زندگی را در ارزش اسمی… شما نمی توانید زندگی در یک جعبه از موفقیت تعریف شده توسط شخص دیگری. شما کسی است که هل پاکت چه چیزی پذیرفته شده و قابل قبول است. شما جهان را به عنوان قابل توجه و باور نکردنی اما همچنین ناامید کننده و ملال انگیز. شما ببینید منافقان و bugged. شما ببینید ثروتمند و مشهور و بپرسید: “چرا آنها آنقدر خراب است؟” شما ببینید مذهبی و بپرسید: “چه کسی می خواهد به آنها را دوست دارید؟” شما تجربه درد و از دست دادن در زندگی و بپرسید: “آیا بهتر راه است؟”

سخنران در ادامه به ما یادآوری می کنند که راه بهتری وجود دارد و که همه کسانی که سرگردان هستند از دست داده است. ما فقط جستجو-جستجو برای امید.

من نمی خواهد به دور داستان به بقیه کتاب اما من می گویم که گاس برخی از شگفتی در فروشگاه برای او را به عنوان او برقرار با مربی خود می آموزد و عادات امید. من نیز در بر داشت بسیاری از مفید امتیاز در این کتاب که من به احتمال زیاد به را فراموش نکنید به زودی پس از من خواهد شد و کمی بحث در مورد آن.

یکی از بزرگترین چشم باز کردن موضوعات در این کتاب برای من این بود که در مورد زمان. من به طور مداوم احساس می کنم زمان کافی ندارید مثل من همیشه نمی تواند متوقف به بوی گل سرخ مثل من حکومت توسط clock-که مورد اشاره در این کتاب به عنوان “chronos… دنباله ای از لحظات.” اما Caliguire معرفی ما به نوع دیگری از زمان”kairos,” یونانی برای “لحظه مناسب.” به عبارت دیگر زمان مناسب. Kairos زمانی است که ما به طور کامل در حال حاضر و در این لحظه زمانی که چیزی اتفاق می افتد در زمان مناسب. Caliguire به ما می گوید که kairos است “راه خدا عمل می کند هنگامی که آن را به زمان می آید. نه با عجله. نه بیش از حد شلوغ است. نه overbooked. به جای به طور کامل در حال حاضر.” داستان می رود به توضیح است که گاهی اوقات ما وقتمان را برای انجام برخی از چیزهایی که ما ممکن است انتظار نمی رود و یا برنامه ریزی شده اما بدون در نظر گرفتن آن kairos زمان برای انجام آنها. چنین لحظه ممکن است صرف زمان با یک دوست و یا در نظر گرفتن یک سفر طرف ما نبود برنامه ریزی که منجر به وحی جدید برای ما است. از زمانی که من خواندن این تعریف من در تلاش برای تمرکز بیشتر در زمان حال و لذت بردن از آن به جای نگرانی در مورد تمام چیزهایی که هنوز هم در من به لیست انجام دهد چرا که من در حال حاضر بهتر متوجه است که همه چیز اتفاق می افتد در آن زمان مناسب است.

جنبه دیگری از این کتاب خوشم آمده و بحث در مورد چشم انداز. Caliguire به نقل از مزمور 20:4, “ممکن است او به شما میل قلب خود و تمام برنامه های خود را موفق خواهد شد.” او به ما می گوید که خدا را دوست دارد برنامه های ما اضافه میکند: “اگر بیشتر رهبران کسب و کار و رهبران دولت خواهد فقط این! خدا رزق و نرم افزار-طرح! خدا می خواهد ما را به رویای رویاهای بزرگ و یک چشم انداز برای پیشرفت. اما پس از آن خدا می خواهد برنامه های ما برای موفقیت دراز نیست در برخی کشو یا در یک شمع.” نداشتن برنامه و یا یک چشم انداز برابر است با داشتن امید است. ما نیاز به سرمایه گذاری در آینده ما برنامه ریزی با اعتقاد به این که آنچه ما می خواهیم برای رسیدن به است ممکن است با آماده شدن برای آن است. به عنوان Caliguire موجز آن را قرار می دهد “کسانی که سرمایه گذاری تبدیل شدن به بهترین!”

در همه وجود دارد دوازده عادات امید که فرم عنوان مخفف. فقط به نام چند تن از آنها وجود دارد شنوایی: شنوایی شما پر برکت سرمایه گذاری: سرمایه گذاری در خود و رویاهای خود سوخت: سوخت مغز خود را غلبه بر: غلبه بر موانع به طور مداوم در حال پیشرفت: پیشرفت به سمت چشم انداز خود را روزانه و توانمند سازی: توانمند سازی دیگران به امید.

پس چگونه آن را به نوبه خود برای گاس? من تصور آن را هیچ جای تعجب است که او دستاوردهای خود را به امید و زندگی خود را بهبود می بخشد. که کل هدف از این کتاب گفت: پس واقعا به هر چیزی دور. اما آنچه مهم است به یاد داشته باشید این است که گاس’ داستان مثل-یک داستان است که Caliguire امید را به واقعیت تبدیل برای خوانندگان خود را. گاس’ داستان واقعا نمی توان یک موفقیت مگر اینکه خوانندگان را به عادات امید به قلب و اعمال آنها را به زندگی خود را. همه ما می توانیم با استفاده از یک دوز اضافی از امید و همه ما می تواند به بهبود زندگی ما است. اگر شما احساس می کنید مانند شما به دنبال بیشتر معنی برای شما وجود, شاید بتواند برای تاسیسات را یک فرصت در عادات امید. آن را مانند یک بازی دوستانه دست که می رسد به شما صرفه جویی از غرق شدن است. من گمان می کنم که در زمانی که شما به پایان خواندن آن شما را به ایجاد یک چشم انداز جدید برای زندگی خود را, شما می توانید کار نسبت به دستیابی به یک کمی اضافی امید.

[ad_2]

Leave a Comment