Posted on: جولای 3, 2022 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

کانکس اداری

فرصت طلایی : تخفیف 50 درصدی روی کانکس های اداری سایت ما

کانکس اداری

کانکس اداری مانند کانکس های نگهبانی و سایر کانکس ها از یک ساختار شبیه به هم برخوردارند. کانکس ها دارای درب و پنجره و ابعاد مختلفی است. آن ها را میتوان سفارشی با دیوار های ساندویچ پانل قابل تعویض با ضخامت کم طراحی و ساخت. حتی میتوان موقعیت درب ها و پنجره ها را تغییر داد و واحد ها را با یکدیگر ترکیب کرد تا فضا های بزرگتری تشکیل شود.

چرا که کانکس اداری با دیگر کانکس هایی که کاربری و کارکرد دیگری دارند ، متفاوت است و باید فضایی داشته باشد تا کارمندان و ارباب رجوع به راحتی بتوانند در آن تردد کرده و کار های خود را انجام دهند. مثل دیگر کانکس ها، کانکس اداری هم یک سازه ای از پیش ساخته شده است و دارای تمامی مزایا و خصوصیات سازه های از پیش ساخته شده خواهد بود؛ از جمله حمل و نقل راحت و نصب آسان است. در زمینه ی هزینه و زمان هم استفاده از این سازه های از پیش ساخته شده بسیار صرفه جویی خواهد شد. کانکس اداری شامل دو نوع ساده و لوکس است که در نوع لوکس از مواد اولیه و تجهیزات گران قیمت و باکیفیت تری نسبت به نوع ساده استفاده شده است.

اسفاده از کانکس ها در آینده ای نه چندان دور بسیار افزایش خواهد یافت چرا که استفاده از این خانه های کوچک و پیش ساخته مزایای بسیاری دارد به همین سبب در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی راجع به کانکس های اداری ارائه دهیم. کانکس ها با توجه به نوع ساختشان می توانند کاربردهای متنوعی داشته باشند. کانکس را در واقع می توان یک خانه پیش ساخته نامید به همین علت در هر شرایطی قابل استفاده خواهد بود. تصور کنید می خواهید خانه ای با تمام امکانات و با دوام و استحکام بیشتری در زمان کوتاه داشته باشید استفاده از یک خانه پیش ساخته راه حل کار شما می باشد.

امکانات و قابلیتهای کانکس اداری

امکانات و قابلیتهای کانکس اداری

طراحی استاندارد: به این معنا که تمام اصول مهندس در ساخت کانکس لحاظ می شود و حتی تست میزان اسیب پذیری نیز در شرایط مختلف صورت می پذیرد.

حمل و نقل و نصب راحت: به دو صورت می توان این ویژگی را توضیح داد. ابتدا می توان کل کانکس را به صورت یک تکه در محل کارخانه ساخت و به مکان نصب منتقل نمود. در صورت دوم می توان قطعات کف و دیوار و سقف کانکس را به محل منتقل کرده و در آنجا به هم وصل نمود و کانکس را بنا نمود

تسریع فرایند ساخت و ساز: ساخت یک ساختمان ساده ممکن است ماه ها طول بکشد اما ساخت یک کانکس در کارخانه معمولا دو هفته به طول می انجامد. در واقع در صورتی که طراحی اولیه کانکس مورد تایید کارفرما قرار بگیرید مسئولان کارخانه در کمترین زمان کانکس را به شما تحویل می دهند.

دارای چراغهای سقفی و سیستم روشنایی: در کانکس های مدرن همه امکاناتی که برای یک خانه یا محیط اداری لازم است تعبیه شده است. حتی میزان روشنایی با توجه به مساحت کانکس و محیطی که قرار است نصب شود بررسی و تعیین می گردد.

دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی و تهویه ای مطبوع: این عامل نیز از مزایا و در واقع ویژگی های کانکس های جدید می باشد.

دارای فضای مناسب و گسترده برای رفت و آمد و انجام کار: عده زیادی تصور می کنند کانکس مانند یک چهار دیواری است اما کانکس های اداری دارای بخش ها مختلف و طراحی داخلی می باشند و می توان درون آنها اتاق های مجزا نیز ساخت.

دارای درب های مستحکم و پنجره های دوجداره: تمامی سازه های استاندارد جدید باید از درب و پنجره های دوجداره استفاده کنند کانکس ها نیز از این امر مستثنی نیستند

شامل دو نوع ساده و لوکس

شامل دو نوع ساده و لوکس

دارای ایمنی مناسب: قطعا می دانید که این سازه مقاومت بسیار بالایی در برابر حوادث دارند و در صورت خرابی نیز کمترین میزان اسیب را به وسایل داخل و خارجی وارد می کنند

سازه هایی مقاوم در برابر آتش سوزی و حوادث طبیعی: کانکس ها معمولا از ساندویچ پانل نسوز ساخته می شوند و در برابر حریق از خود واکنش مثبتی نشان می دهند و قابلیت اشتعال بالا ندارند و دود و مواد سمی کمتری در هنگام اتش سوزی از خود تولید می کنند.

Conexe.ir

Leave a Comment