Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

این کار باعث تغییر سریع لبخند کامپوزیت دندان کج شما نیز میشود. آمالگام برعکس کامپوزیت هم رنگ دندان نیست و رنگ تیره ی نقره ای آن ظاهری ناخوشایند را در دهان بیماران ایجاد می کند و بنابراین برای ترمیم دندان های قدامی و دندان هایی که در لبخند بیمار مشخص می شوند مناسب نیست.

کامپوزیت دندان یک روش مطمئن و بی خطر برای بازگرداندن زیبایی به لبخند شما است. هر لایه از رزین شکل داده شده پس از قرار گرفتن روی دندان و تراشیده شدن با استفاده از نور پرتوان سخت میشوند تا به شکل زیبا و مطلوب مورد نظر برسند. فرایند قرار دادن ونیرهای کامپوزیتی کم تهاجمیتر بوده و به میزان قابل توجهی سریعتر از فرایندهای نصب ونیرهای پورسیلینی انجام کامپوزیت دندان اصفهان میشوند. زیرا درمان ارتودنسی با حرکت دادن دندان ها یا فکین و یا هردو منجر به اصلاح وضعیت دندان می شود. با پولیش کردن کامپوزیت دندان میتوان تا حدودی زوایای هر دندان را اصلاح کرد.

از کامپوزیت اسپیدنت برای فیشور سیلانت و ثابت کردن دندان های لق استفاده می شود. این نوع از کامپوزیت دندان ریز دانه است این نوع از کامپوزیت نسبت به ماکروفیل ها مزایا و البته معایبی دارد. 2. آیا می توان روی دندان های روکش شده کامپوزیت ونیر انجام داد؟ کامپوزیت ونیر دندان مستقیم در یک جلسه روی دندان قرار داده میشود و به شکل مناسب درآورده میشود. اغلب افراد می گویند که هزینه ارتودنسی بیشتر از کامپوزیت است اما آنچه که واضح است کامپوزیت دندان یک روش کاملا موقتی است و ارتودنسی دائمی است.

لایه کامپوزیتی که بر روى دندان ها قرار مى گیرد بسیار نازک و ظریف می باشد به همین دلیل براى جبران ضخامت آن باید سطح بیرونى دندان تراشیده شود. در بدترین حالت ممکن، مانند ترمیم دندان به دلیل آسیبدیدگی ناشی از پوسیدگی، میزان دریل کردن و تراشیدن دندان نسبتاً زیاد خواهد بود.

Leave a Comment