Posted on: آوریل 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

همه کودکان منحصر به فرد هستند و آنها نیاز به لباس کودکان به تناسب شخصیت خود را. اگر شما در حال جستجو برای بهترین لباس برای بچه های خود را به دنیا می آیند, کاغذ, بال لباس. استرالیا با نام تجاری مخلوط گذشته و حال و آینده آرمان های شیک و خلاقانه کودکان طراحی مد. بال های کاغذی پوشاک است که تحت تاثیر التقاطی مد, سنتی, صنایع دستی, مدرسه قدیمی طراحی و الگوهای جدید روند مد و سبک معاصر است. از الگوهای جسورانه و رنگ راه راه و هنری چاپ آنها ایجاد لباس های زیبا برای نوزادان و کودکان برای دختران و پسران.

Jason Gibaud و میشل فالون هستند منجر طراحان و صاحبان این بچه ها منحصر به فرد طراح لباس برچسب. آنها برای پیدا کردن الهام در کودکان خود – Vevette استر و زن سبک و جلف. در هنگام طراحی بال های کاغذی لباس و بال های کوچک مد برای بچه ها, آنها تصمیم به تمرکز بر روی آنچه که کودکان خود را می خواهید برای پوشیدن دارم. همین دلیل است که این نام تجاری است که عملی راحت و سرگرم کننده! این بوتیک لباس کودکان خط جشن آزادی بودن کودکان لباس کودکان و احساس کودکان است.

جوهر از کاغذ, بال, لباس, می آید از جیسون و میشل تجربه و موفقیت در طراحی صحنه و لباس فیلم تولید و معماری/طراحی داخلی. جیسون و میشل هر دو دارای یک پس زمینه حرفه ای طراحی لباس برای مولن روژ, جنگ ستارگان و پیتر پن. به عنوان یک نتیجه, کاغذ, بال ارائه می دهد زیبا, لباس های گاه به گاه برای کودکان و نوجوانان است که به نظر می رسد مانند یک کار هنری است. جیسون و میشل توسعه همه ایده های خود را برای بچه ها لباس خود را در استودیو طراحی در شمال, New South Wales, استرالیا است.

هر قطعه از لباس های شیک برای بچه ها طراحی شده است که فرسوده هر روز بارها و بارها. لباس دراز و محبوب با بچه ها و پدر و مادر خود را. تمام کاغذ بال لباس ها به صورت جداگانه ساخته شده و دست به پایان رسید به آخرین جزئیات. بسیاری از لباس های زیبا برای دختران از ویژگی های کمی شایان ستایش لمس مانند drawstrings پف آستین bustles ruffles و روشن لوده چاپ. این نام تجاری محبوب از بوتیک لباس کودکان متعهد به ایجاد بیمه محصولات لباس با دوام الیاف طبیعی مانند 100% پنبه آلی.

در سال 2014 این بوتیک لباس با نام تجاری همکاری با هنرمند گرافیک Katie Daisy به ویژگی های مجموعه ای از طرح های با نخ نما شیک تصاویر. Katie Daisy با این نسخهها کار در درجه اول در آبرنگ و رنگ اکریلیک و میکس مدیا. او پیدا کردن الهام بخش او در ساده و شیرین لذت های کشور. کتی رشد در مناطق روستایی Lindenwood, ایلینوی, درست است که الهام بخش برای او رومینگ رایگان و شور و پر از زندگی و نمونه های زیبا از آثار هنری خود را. Katie Daisy معروف از طریق تصاویر خود را, نقل قول الهام بخش و هنری برای فروش در Etsy. بال های کاغذی, لباس, و, Katie Daisy هر دو پایه برای آزادی و شادی است. به همین دلیل همکاری یک انتخاب عالی برای لباس کودکان. این تصاویر را یکی-از-یک-نوع نگاه به یک در حال حاضر شیک نام تجاری از لباس و لباس برای بچه ها.

مطمئن باشید برای بررسی از بال های کاغذی, لباس, بعدی خود سفر خرید برای بچه ها لباس آنلاین. شما را پیدا خواهد کرد لباس های شیک برای بچه ها در سنین تا 14 سال (دختران و پسران) و همچنین به عنوان لباس نوزاد ناز با اندازه شروع در نوزاد. این طراح لباس کودکان مجموعه ارائه می دهد, تی شرت, لباس, ساق پوش, و دامن های طرح های ساده و دوستداشتنی نقوش مانند پری دریایی و ماهی و گربه و اسب. و حدس بزنید چه… وجود دارد مایو بیش از حد! بال های کاغذی, لباس, زیبا, بوتیک لباس بچه ها و مناسب برای هر مناسبت و هر روز می پوشند. شما آن را دوست دارم برای همیشه لطفا برای!

[ad_2]

Leave a Comment