Posted on: می 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

قانون اعداد بزرگ است محوری راز موفقیت, آنجا که می گوید:

(1) آیا به اندازه کافی از هر چیزی و شما موفق;

(2) آیا بیشتر است و شما رستگار و شکست دادن حتی آن مقدار و

(3) شما را تبدیل به یک افسانه.

ما دیده ایم که چگونه این عمل در تمام جنبه های زندگی.

به عنوان با بسیاری از اصول موفقیت های LLN به نظر می رسد به خصوص مستعد در ورزش است. فقط دیروز من خواندن این نقل قول از توانا بسکتبال بزرگ, مایکل جردن:

“من از دست رفته ام بیش از 9000 عکس در زندگی حرفه ای من. من از دست داده ام تقریبا 300 بازی. 26 بار من اعتماد شده ام را به بازی برنده شات و از دست رفته است. من شکست خورده ام و بارها و بارها در زندگی من است. و است که چرا من موفق شوند.”

اگر شما نمی سعی کنید شما نمی توانید برنده شوید. سعی کنید بیشتر و بیشتر و حتی بیشتر از آن و شما را تبدیل به یک مجری که شاهکارهای جشن هستند برای همیشه لطفا برای.

گفت: پس از این به من اجازه دهید خلق و خوی قانون اعداد بزرگ با این هشدار:

آن را فقط طول می کشد یک به موفقیت!

این مهم نتیجه به LLN. بله شما باید به بسیاری از تلاش اما اگر شما سینک که شات نهایی در زنگ که فقط یک شات شما می آیند تا با یک بازی برنده است.

کلید این است که به ماندن در کشاکش طولانی به اندازه کافی برای رقابت به نقطه خود را باز زمانی که آن رخ می دهد و برای به دست گرفتن فرصت-این چیزها موقعیت شما برای پیروزی.

بیایید می گویند شما یک فروشنده و شما برای هفته ها یا ماه بدون بستن یک معامله است. این اتفاق می افتد, راه, بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم به ویژه در این دوره از مشاغل طولانی.

شما در یک رکود دوره است.

چگونه می توانم به شما حفاری راه خود را ؟ شما این کار را با تلاش های مکرر یک LLN مبارزات انتخاباتی که من در جای دیگر اشاره. اما آنچه می توانم به شما بگویم خود را به غلبه بر موانع اجتناب ناپذیر و آینده رد که شما روبرو می شوند در جاده به بازیابی?

تکرار این عبارت:

آن را فقط طول می کشد یک!

مطمئن شوید که شما افکار پوچ در مورد داشتن بسیاری از معاملات است که شما احاطه با خجالت از ثروت است. یا شما باید تکرار کابوس است که شما تا کنون در سوراخ است که شما را به گام تا بشقاب و آمار جانشینی non-stop گرند اسلم homers به سادگی به عقب بر گردیم به بازی.

این پر اب و تاب تصاویر تنها مانع موفقیت شما. آنها خواهید آن را به نظر می رسد که شما باید برای رسیدن به عظیم الجثه, جهان, ضرب و شتم نتایج صرفا به رای دادن در همه.

و این کاملا غلط و مخرب تفکر است.

همه شما نیاز است برای دریافت بر روی هیئت مدیره با یک امتیاز در یک زمان برای صعود از سوراخ.

من خودم را در یک downdraft در مشاوره و آموزش کسب و کار حدود هفت سال پیش.

من به تازگی منتشر شده یک سری از کتاب شش در یک ماده از چهار سال هیچ یک از آنها بود بلافاصله ضربه بزرگ است. معمولی بازار پس انتظار من از نوشتن مردم تماس من برای کمک به آنها برای بهبود نتایج کسب و کار بود و عملا وجود ندارد.

و سپس یک روز بدون هر گونه دخالت در بخشی از من مالک یک کسب و کار موفق در سواحل شرق راه می رفت به کتابفروشی های محلی و خرید یکی از زمان منتشر شده است.

او خواندن آن تعجب اگر من می تواند کمک به تیم خود را برای بهبود و او با من تماس.

ما شروع بسیار متواضع اولیه برنامه متشکل از یک روز اما ابتدا که منجر به یک رابطه است که من پرواز به عقب و جلو از ساحل به ساحل دیگر هر هفته به مدت دو سال سرمایه گذاری صدها billable روز با هم.

در واقع من فقط به یاد می آورد به شرکت و به روز رسانی مهارت های خود را.

تمام آن را در زمان به سینه که رکود شد یک خواننده کتاب از هزاران نفر که به اندازه کافی تحت تاثیر قرار با محتویات آن به رسیدن برای کمک.

عملی چالش البته پیدا کردن و یا جذب یک.

با صدا غذا خوردن در وسط سخت ترین روز ملی ما املاک و مستغلات بحران من می خواستم به فروش یک دفتر املاک من متعلق به. پس من چه هر منطقی محتاطانه فرد در موقعیت من را انجام دهد.

من مصاحبه مسکن پس از, مسکن, درخواست از آنها برای طرح های پیشنهادی. و حدس بزنید چه من انباشته?

در پایان تحقیقات من من تا به حال چند پیشنهاد که به طور کامل یکسان است که آنها می شده اند فتوکپی از یکی از بالا در شمع. همه آنها گفت: من باید لیست اموال من در یک محدوده بسیار باریک از دلار است.

چگونه آنها می رسند از جمله یک نسخه? آنها را تجزیه و تحلیل بازار است که نشان از تازه ترین خواص از آن نوع که فروخته شد در این شهر است. اینها همانطور که می دانید به نام “مقایسه.”

اما “comps” اساسا ناقص است. مگر اینکه شما تعداد زیادی از آنها شده اند که به تازگی خریداری شده و وجود دارد و حتی بیشتر در دسترس در بازار در حال حاضر شما نمی خواهد که مناسب عرضه برای مقایسه.

علاوه بر این هر ملک منحصر به فرد است. آن را به درخواست تجدید نظر بیشتر به برخی از خریداران نسبت به دیگران است. و که در آن وجود دارد بیشتر تمایل وجود دارد که تقاضا و قیمت مردم حاضر به پرداخت.

پس سوال می شود: “به آنچه که تنها خریدار یا نوع خریدار این ملک با ارزش ترین?” سپس شما نیاز به تزریق بیشتر وقت و انرژی خود را به بازاریابی به آن شخص و یا آن تو رفتگی در دیوار.

اما اگر شما به طور متوسط است که در آن comps را به شما بهترین نوع خریدار نمی خواهد به نظر می رسد در رادار خود فقط معمولی هستند و آنها را تنها حاضر به پرداخت همان است که در پایین ترین مخرج مشترک می پردازد.

آن را فقط طول می کشد یک تفکر یا IOTO فکر من را به عنوان اصطلاح آن اطمینان شما به دنبال بهترین راه برای رسیدن به اهداف خود.

بنابراین آنچه که من انجام دهید ؟

من انجام من تجزیه و تحلیل خود اعتقاد داشتند که قیمت فروش من خواست به استفاده بیش از حد کم است که من زمین و ساختمان ارزش به مراتب بیشتر است.

از داخل ساختمان من نگاه به همسایه در سمت چپ. او تا به حال ساخته شده است اموال خود را به محدودیت های خود را و او بعید است به خرید بسته.

اما شخص در سمت راست بود اتاق را به رشد. ترکیب ما دو ویژگی را قادر می سازد او را به بهره برداری تجاری امکانات خیلی بیشتر از هر کدام از ما می تواند انجام دهد به عنوان افراد, بنابراین من مصمم او این بود: یک.

اگر من می خواستم یک حق بیمه آن را به از او آمده چرا که موجب از موقعیت حداقل در تئوری او می تواند و خواهد پرداخت به مراتب بیشتر از متوسط خریدار. بنابراین من قرار دادن تمام Realtors در خود نگه دارد و ابداع شخصی کمپین بازاریابی با هدف منحصرا در او.

من متوجه شدم که من نیاز به تعداد زیادی از مخاطبین با او در یک چارچوب زمانی کوتاه به او انگیزه را سخاوتمندانه ارائه دهد.

من با هر بهانه ای من می توانم به دست انداز جاده را به او می گویند سلام و یک روز من تکیه داد به ماشین خود را در جلوی خانه و گفت: “شما می دانید من فکر فروش. قبل از اینکه من لیست آن را با یک مسکن, اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهم به پیشنهاد.”

ظرف 90 روز او مالک افتخار از side-by-side خواص و من تا به حال نقد کردن.

به طور کلی من یک حق بیمه قیمت:

(1) آن 25 درصد به 33 درصد بالاتر از طرح پیشنهاد من لیست اموال;

(2) من به فروش می رسد آن را خودم بدون مسکن صرفه جویی 6 درصد دیگر از قیمت خرید;

(3) من به فروش می رسد آن را زودتر از من انجام داده اند اگر من تا به حال آن را در بازار آزاد;

(4) من قیمت من می خواستم و

(5) من نمی باید به سرمایه گذاری یک سکه در تعمیرات و یا ارتقاء قبل از انتقال عنوان شده است.

دقیقا چقدر بهتر بود من با آمیختن یک قانون اعداد بزرگ رویکرد با آن را تنها طول می کشد یک رویکرد ؟

من اعتقاد دارم که من مشبک حداقل 45% بیشتر از من دریافت میکرد من رفته مسیر سنتی و در شرایط پول آن خیلی بیشتر است که من می خواهم به دست آمده اند در غیر این صورت.

شاید قابل توجه ترین مثال از ازدواج قانون اعداد بزرگ به آن را تنها طول می کشد یک تفکر است که در دوستیابی و جفت گیری. مگر اینکه شما متعهد تک که کاملا آسین عاشق بازی شما در حال رفتن به حل و فصل کردن با یک فرد حداقل برای مدتی.

به عنوان هر گونه دلال یا دلاله ازدواج گواهی می توانید پیدا کردن یکی از این چالش است. این شامل سه E: به دست آوردن قرار گرفتن در معرض برخورد و انحصار.

این LLN به شما می دهد قرار گرفتن در معرض شما قرار می دهد به کسانی که در موقعیت های که در آن شما خواهد بود “در بازی” در دسترس است برای دیدن و دیده می شود. این می تواند از طریق کامپیوتر, سایت های دوستیابی, کار داوطلبانه رفتن به فارغ التحصیلان حوادث در مادر آلما یا میزبانی کباب.

به ترتیب برخورد شما نیاز به کار بر روی خود را “رویکرد مهارت های” یادگیری به توجه خاص مردم شما می خواهید بدانید بهتر است به عنوان به خوبی به عنوان تمرین راه برای شروع و حفظ مکالمات.

برای به دست آوردن انحصار شما نیاز به نمایش گذاشتن خود را منحصر به فرد و به منظور توسعه یک طرح برای فریبنده افرادی که علاقه شما را به صرف یک در یک زمان با هم.

این LLN تقریبا بدون استثنا منجر به IOTO فرصت.

این دو کار با هم ایجاد همزیستی و نتایج ما همه به دنبال ترکیب کمیت و کیفیت.

من اعتقاد به قانون اعداد بزرگ و خوشبختانه تعداد زیادی از مردمی که خریداری کرده صوتی سمینار تحمل این عنوان موافقت با فرض آن.

اما ارتکاب به انجام تعداد زیادی مبارزات می تواند دلهره آور به نظر برسد چرا که آن را آسان برای فراموش کرد که موفقیت اجتناب ناپذیر است از ما عظیم بابىگرى.

به همین دلیل بسیار مهم است به نکاح LLN با آن طول می کشد تنها یک تفکر است. تحقق است که موفقیت ممکن است فقط یک لبخند, یک, فروش, یک تماس تلفنی دور نگه می دارد ما را خوش و خرم چو-chooing همراه در قطار, که می, که خواهد شد که به مقصد به موفقیت است.

[ad_2]

Leave a Comment