Posted on: آوریل 18, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من نمی تواند تضمین شادی وعده اما مقاله اخیر به نام “علم می گوید: والدین موفق, کودکان و نوجوانان باید این 13 چیزهای مشترک” منتشر شده در Tech خودی می کند لیست کارهای روزمره به عنوان یکی از عوامل که ممکن است منجر به کودکان موفقیت به عنوان بزرگسالان است. آنها قول نویسنده جولی Lythcott-Haims (چگونه به منظور بالا بردن یک فرد بالغ) به عنوان ستایش کارهای دلیل آن کودکان و نوجوانان می آموزد که آنها “باید برای انجام کار زندگی به منظور بخشی از زندگی است.”

بیایید نگاهی به نفع کارهای کمی عمیق تر (و من را جلو من نیست-علمی-اثبات نظریه همین دلیل آن را نیز باعث می شود بچه ها شادتر).

1. انجام کارهای افزایش اعتماد به نفس

اعتماد به نفس است اعتماد به نفس در مورد خود به ارزش ها و توانایی های خود. بچه های کوچک ممکن است آموخته اند به عنوان خوانده شده و بچه های بزرگتر ممکن است به مبارزه با لشکر و یا معادلات درجه دوم اما اکثر بچه ها می توانند یاد بگیرند به تخت خود را و رفت و برگشت طبقه. آیا این ارزشمند ، البته آنها هستند. و آن را بسیار آسان تر برای کودک برای درک سودمندی پاک زمین نسبت به درک که در آن جبر است رفتن به کار برای آنها در زندگی خود را. بچه ها که احساس می کنید قادر و صالح بالاتر اعتماد به نفس. کارهای یک منطقه اکثر بچه ها می تواند به توسعه صلاحيت نسبتا به آسانی.

2. انجام کارهای روزمره باعث می شود بچه ها احساس نیاز

هنگامی که ما منتظر بچه های ما دست و پا آن را می دهد بچه ها اشتباه برآورد اهمیت خود را دارند. جالب اینجاست که درست مثل ستایش کودکان و نوجوانان بیش از حد فراوان انجام همه چیز را برای بچه ها نمی ساخت خود حس مهم بودن آن برگ های بچه ها احساس شناور و قطع شده است. آنچه بچه ها می خواهند به احساس می کنید که مهم هستند زیرا خانواده خود به آنها نیاز دارد. زمانی که شخصیت شوید در کشتن مرغ مقلد توضیح می دهد که برای دیده بانی, شخصیت اصلی که چرا او اجرا می شود به دور از خانه پیشآهنگی خودش می پرسد: “آنچه من می خواهم انجام اگر Atticus [her father] نه احساس ضرورت حضور من کمک و مشاوره” (143). طلایه دار بصورتی پایدار و محکم به رسمیت می شناسد جای خود را در خانواده و ضروری می داند که چگونه از آن است که به او احساس نیاز توسط آنها. کمک به رفاه خانواده با انجام کارهای خانگی است یک راه عالی برای بچه ها به احساس آنها جدایی ناپذیر از دندانه در چرخ صاف زندگی خانوادگی.

3. انجام کارهای سهام کار

در نسل های قبلی خانواده تا به حال تعداد زیادی از بچه ها دقیقا به این خاطر که زیادی نیروی کار مورد نیاز بود فقط به نگه داشتن مزرعه خانواده و یا کسب و کار رفتن. به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند کودک تازه براه افتاده, کودکان داده شد کارهای ساده را انجام دهد. در این روش تمام وظایف زندگی کردم انجام می شود و خانواده ها رونق است. امروز اگر چه بیشتر وظایف و مکانیزه وجود دارد کارهای کمتری برای انجام در خانه مردم نیز خیلی شلوغ خارج از خانه است. با پدر و مادر و بچه ها رفتن به یک برنامه بسته بندی شده پر از extracurriculars وجود زمان بسیار کمی به سمت چپ به چه کارهای آنها هستند. و در عین حال “بر اساس یک نظرسنجی که توسط براون تحقیقات در سال 2014 82 درصد از رشد یو پی اس نظرسنجی گفت: آنها تا به حال به طور منظم کارهای زمانی که آنها در حال رشد بودند اما تنها 28 درصد گزارش شده درخواست فرزندان خود را به انجام هر گونه (12 جولای 2015). وای! به جای تصور کنید یک خانه که در آن کار می کنند به اشتراک گذاشته شد که به همان اندازه که ممکن است در میان اعضای خانواده. کودکان و نوجوانان که بسیار بیشتر قدردانی برای آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن همه تغذیه و لباس پوشیدن و در لباس های تمیز. قدردانی مرتبط است به شادی!

4. کودکان و نوجوانان انجام کارهای کاهش استرس والدین

با تنها 28 درصد از کودکان و نوجوانان کمک کردن به طور منظم پدر و مادر در حال آمدن به خانه بعد از یک روز پر کار و در رو کامل شب از کارهای. فقط فکر کردن در مورد آن فرسوده است. پدر و مادر به من شکایت که آنها هیچ وقت فقط به اویختن با بچه های خود را. اما این است که از آنجا که کودکان خود را در حال تماشای تی.v. و یا بازی های ویدئویی در حالی که پدر و مادر خود را رفع شام ؟ چگونه در مورد داشتن بچه ها در آشپزخانه شما? یک کودک می تواند رنده پنیر در حالی که یکی دیگر از کاهش و سبزیجات است. در حالی که بچه ها دست و توجه مشغول هستند و زمان زیادی برای پرسیدن بیشتر در عمق سوالات, سوالات باز. کارهای عادی و روزمره زمان می شود زمان اتصال و ارتباط انسان یکی از مهم ترین عوامل برای شادی. آخرین خبر از عوامل موثر در کاهش استرس است که پدر و مادر که تا شستن ظروف و یا تاشو لباس های شسته شده پس از بچه های خود را به رختخواب رفته و در واقع ممکن است زمان را به نشستن در کنار یکدیگر و اتصال خود را! ارتباط پدر و مادر انجام یک کار بهتر حمایت از کودکان خود را و آنها را به احساس امن.

5. انجام کارهای کودکان و نوجوانان می آموزد در خانه مهارت های آنها می توانید استفاده کنید در مدرسه

آه? چگونه به انجام لباس های شسته شده به کمک با نوشتن روشن به خوبی پشتیبانی مقاله? به خوبی انجام لباس های شسته شده می آموزد که مسئولیت, مسئولیت پذیری, برنامه ریزی, توجه به جزئیات و به دنبال از طریق (آیا شما تا به حال یک دسته از لباس ها رفتن کپک زده به شما انتقال آنها را به خشک کن؟). نیستند کسانی که تمام مهارت های که شما نیاز دارید در نوشتن مقاله? البته! و در همه نوع از وظایف مربوط به مدرسه مانند انجام تکالیف در زمان تبدیل مشق شب پشت در chunking تکالیف به مراحل متعدد ، بچه ها که آموخته اند را در انجام وظایف خود هستند و همان بچه ها که مستقل از زبان آموزان است. آنها همچنین اعضای تیم به صورت گروهی کار می کنند. آنها می دانند که بسیاری از دست نور کار می کنند و آنها را آماده به انجام کار خود را به اشتراک بگذارید. آنها انتظار ندارند شخص دیگری–بسیار کمتر از مامان یا بابا-به انجام کار خود را برای آنها.

و این همه نیست!!

بنابراین در اینجا شما باید چهار استدلال برای کارهای افزایش بچه های خود را’ شادی و یک استدلال برای کارهای افزایش موفقیت خود را در مدرسه (نه به ذکر است بعد از آن در زندگی). و در اینجا بیشتر بحث: انجام کارهای به کودکان کمک می کند تا بچه ها یاد اوایل در مورد تعادل کار و زندگی. زندگی است نه فقط در مورد انجام کار مدرسه وحی تمرین پیانو و رفتن به تمرین فوتبال. همچنین در مورد ایجاد یک گوارا فضایی که در آن به زندگی و پخت و پز وعده های غذایی مغذی را که خانواده با هم. کسانی که به مدت طولانی در نظر گرفته شده است ستونهای خانه خوشحال. و من ذکر است که کودکان و نوجوانان که در آشپزی را متنوع تر و مغذی, رژیم غذایی? و بچه ها که های در شستشو و تمیز کردن و مراقبت بهتر از خود لباس و اسباب بازی ؟ واقعا بیشتر من فکر می کنم در مورد آن دیگر لیست می شود.

[ad_2]

Leave a Comment