Posted on: آوریل 17, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

کاترینا کایف بزرگترین مشکل زمانی که او وارد بالیوود شد عدم توانایی خود را به صحبت می کنند مناسب هندوستانی. کاترینا کایف بود چهارده زمانی که او برای اولین بار شروع کردن در زندگی حرفه ای اش به عنوان یک مدل برای جواهرات کمپین در لندن و برای اولین بار کشف شد توسط مستقر در لندن Kaizad Gustad که بازیگران در فیلم “رونق”. او استقامت از طریق چند تا حدودی اما به سرعت ساخته شده راه خود را به بالا در عرض هشت سال.

متولد در هنگ کنگ به هند کشمیری پدر و یک مادر با او صرف چند هفته اول زندگی خود را در حال حرکت از یک کشور به کشور دیگر و در نهایت حل و فصل کردن برای یک زن و شوهر از ماه در انگلستان قبل از ورود در بمبئی. از سال 2005 تا سال 2009 او به اتمام چندین فیلم که دفتر جعبه مواد در هالیوود هر چند او شروع به نمایش نشانه هایی از یک ستاره در ساخت, در فیلم هایی مانند Namastey London و Apne. از آن پس او غیر قابل کنترل بود. او رفت و برای بهبود مهارت های بازیگری و بهبود او Hindi به طوری که او دیگر تا به حال به دریافت مکالمات دوبله.

از آن پس در کایف نیست نگاه. او بازیگران را در برابر آکشی کومار در سینگ پادشاه است و با جان آبراهام در Kabir خان, درام, تروریسم, New York. او ثابت کرد که او می تواند انجام به همان اندازه نیز در شخصیت نقش خود را به عنوان به خوبی به عنوان زرق و برق نقش. در سال 2009 او دریافت اولین نامزدی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن دسته برای Filmfare Awards. این در سال 2011 او ستاره دار در جعبه دفتر آمار فیلم Zindagi Na Milegi Dobara.

کاترینا کایف شناخته شده است برای او سخت کار می کنند و مایل به کامل خودش را به عنوان یک بازیگر. او ممکن است تشبیه به یک عروسک با تصویر کامل از ویژگی های است که به دست آورده او افتخار بودن چهره باربی. او مفتخر است برای اولین بار هند به صورت عروسک باربی که او خندان اشاره به عنوان “لذت افتخار است.” سردستهزنان خواننده اپرا بالیوود ستاره شدن است تمام مجموعه به سخت تن به تن در برابر دو خان در آینده فیلم Ek Tha Tiger و بدون عنوان یکی که کارگردان کهنه یاش چوپرا.

این بازیگر را محدود می کند و خودش را به در نظر گرفتن در مورد دو تکالیف از یک سال است که او ترجیح می دهد هر یک از فیلم های او او را از صمیم دل توجه است. او دوست ندارد به استریو تایپ و مشتاقانه منتظر این فیلم Ek Tha Tiger, که در آن او نقش یک “bindaas” زن در پاره شلوار جین که سیگار bidi!

کاترینا کایف ترین عکس زنی در هند و دستگاه کشش جمعیت در هر رویداد اجتماعی است. ما برای او آرزوی موفقیت در فیلم های آینده و به او اعتبار او سزاوار برای کار راه خود را به بالا در بالیوود.

[ad_2]

Leave a Comment