Posted on: می 25, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من هرگز فراموش نخواهم کرد روز من برای اولین بار شنیده پابلو پیکاسو قول مشهور در مورد زنان است. آن را به خصوص در زمان سختی برای من است. من فقط می خواهم (در نهایت) به پایان رسید همه چیز با یک مرد بسیار بد است و در برخورد با همه “چگونه می تواند من شده اند تا احمق ؟” افکار. به من گفت: من بهترین دختر “N” آنچه که من می خواهم انجام می شود و او بلافاصله با ارسال متن زیر:

“پیکاسو گفت:” تنها دو نوع وجود دارد از زنان – الهه و doormats.’ شما عزیز من یک الهه.”

الهه? من ؟ واقعا ؟ Hmmmm. با وجود شک و تردید در مورد صداقت از “N”, نظر, از آن ساخته شده من احساس بسیار بهتر است. و همچنین من فکر کردم… چه چیزی باعث می شود یک زن “الهه?” چه صفات و ویژگی های او را داشته باشد ؟ آنچه در آن است در مورد او است که باعث می شود او را بسیار جذاب و مطلوب ، و می تواند من (یا هر کاری که برای ماده) واقعا رسیدن به “الهه وضعیت؟”

“N” متن نه تنها به من لبخند – آیا آن را نمی فوق العاده به تشویق دختر ؟ – آن را نیز ارائه پایه و اساس بسیاری از فلسفه های موجود در نوشته های من. به من ادامه داد: سفر من از طریق singledom و شروع به وبلاگ من پیکاسو کلمات من شد سرود و الهام بخش من است. من خسته از احساس دستکاری و بدرفتاری. من O-V-E-R به دنبال مردان برای تصویب. من انجام شد انجام شد انجام می شود با هرج و مرج و سردرگمی است که اغلب به نظر می رسید با روابط عاشقانه. بنابراین اگر شما چیزی مانند من و آماده برای تجارت خود را فرسوده تشک خوش آمدید برای تاج و عصای سلطنتی, من امیدوارم که شما به عنوان خوانده شده. در اینجا ده فرمان از یک “الهه”:

1. او با اعتماد به نفس و خود مطمئن باشید. چه اعتماد به نفس ؟ تا آنجا که من آن را ببینید, اعتماد به نفس حاصل از دانستن که شما و راحت بودن در پوست خود را. می آید از اعتقاد خود و در توانایی های خود را. آن است که نه تکبر. به هیچ وجه. در واقع واقعا اعتماد به نفس مردم فروتن و مهربان. آنها نیازی به رخ کشیدن خود را برای دیگر تایید و توجه است. آنها با گوش دادن به بیش از آنها صحبت کنید و آنها لذت بردن از دادن تعارف بیش از دریافت آنها. چگونه شما لباس خودتان حمل و صحبت همه نشان می دهد سطح خود را از اعتماد به نفس. این جای تعجب بچه ها بسیار سریع را انتخاب کنید تا در این. هنگامی که یک مرد با اعتماد به نفس زن و ارزش او را در چشم خود را فورا افزایش می یابد.

2. او قوی و مستقل است. الهه اجازه نمی دهد زندگی زندگی می کنند اما به جای او زندگی می کند زندگی خود را. او رویاها و آرمان های جدا از او زندگی عشق است. در واقع او هرگز سرگرم فکر دادن خودش تا فقط با یک مرد. ابتلا و نگه داشتن او را نیست پایان تمام شود همه از وجود او و او نمی خواهد “ذوب” به یک مرد تلاش می شود که آنچه که او فکر می کند او می خواهد. آن را کاملا شگفت انگیز را می خواهند و حتی نیاز به یک مرد. اما به تعریف شما نیست به کامل شما.

3. او از لحاظ احساسی پایدار است. من به تازگی خواندن یک مقاله جالب. آن را اظهار داشت که بسیاری از مردان عمیق نیاز به دوست داشته شدن توسط یک زن که از لحاظ عاطفی دشوار و قابل اعتماد است. زمانی که من فکر می کنم از یک الهه من فکر می کنم از یک زن که در کنترل احساسات خود را. او نمی افتد از هم جدا شکستن و یا پرتاب متناسب با اگر همه چیز نمی رویم راه خود را. او نمی تبدیل شدن به خراب کردن بیش از چیزهای کوچک و دنیای او نمی گذرد سراسر هرگز پایان دادن به درام. الهه هرگز انتظار یک مرد به عمل به عنوان درمانگر. (همیشه!) پس از همه, این چیزی است که دوست دختر خود را برای مناسب است ؟

4. او خوشبین است. الهه دارای حس شوخ طبعی است. او می تواند شوخی نگاه کنید به “خوب” تقریبا در هر شرایط و از زندگی لذت می برد. او نه تلخ و اجازه نمی دهد که خشم خود را نگه دارید از او. او سرگرم کننده است و دارای توانایی به خنده با دیگران و در خودش است. یک الهه است که با زندگی و با او جایی در جهان. به عنوان یک نتیجه از دیگران کشیده می شوند و انرژی خود را مسری است.

5. او طول می کشد مراقبت از ظاهر او. الهه می داند که هنگامی که او به نظر می رسد خوب او احساس می کند خوب است. او سلامت و رفاه برای او مهم هستند. او به خوبی مرتب و لباس مناسب برای این وضعیت بدون تلاش بیش از حد سخت را متوجه شود. به عنوان Coco Chanel گفت: “لباس استان و آنها را به یاد داشته باشید ، لباس impeccably و آنها را به یاد داشته باشید ، مهم نیست برای رفتن به افراط و, با این حال. یک زن جذابیت مصمم است با مصرف کالری روزانه و یا ورزشی چهار شکل کیف دستی. اگر چه کفش پاشنه بلند و ریمل مژه و ابرو نیست خارجی مفاهیم به او یک الهه واقعی می داند که زیبایی واقعی شروع میشود.

6. او نمی خواهد تعقیب و گریز یک انسان است. شما می توانید تصور کنید که یک الهه پرتاب خود در یک مرد یا کار اضافه کاری برای تحت تاثیر قرار دادن او ؟ من مطمئن شوید که نمی توانید. اما چگونه اغلب ما زنان عمل می کنند مثل این ؟ ما در آغاز همه تماس بگیرید. ما “به طور تصادفی” اجرا به او. هک ما به شما پخت او کیک و ارائه آنها به دفتر کار خود پس از اولین تاریخ. ما نیز ممکن است پرش به بالا و پایین در حالی که برگزاری یک نشانه است که می گوید: “من را انتخاب کنید!!” الهه نمی خواهد انجام این کار است. در عوض او اجازه می دهد که مردان به او می آیند و او را نشان می دهد سطح خود را از مورد علاقه. او اجازه می دهد تا یک مرد به دنبال, به دادگاه, به, خواستگاری; موجب تشویق او به مرحله و یک مرد.

7. او را قبول نمی کند بی احترامی. مرزهای یک چیز خوب است. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با دانستن اینکه چگونه شما می خواهید و شایسته به درمان می شود. الهه اجازه نمی دهد که یک مرد به پرتاب او را تکه تکه و سپس سعی کنید برای متقاعد کردن او آن را به یک غذای اصلی. هنگامی که او درمان می شود در یک شیوه ای غیر قابل قبول او قدرت را به ایستادگی کردن برای خودش حتی اگر این به معنی راه رفتن دور.

8. او به راحتی به دست آورد. الهه می داند که او با ارزش است. او نمی دهد “من از جان گذشته برای یک مرد! هر مردی را انجام خواهد داد!” پرنیان. جای او را اشغال خودش را با کسب و کار خود را. او با پیاده روی غرور از طریق زندگی خود را و با دقت تجزیه و تحلیل آن دسته از مردانی که گرفتن به او. او جمع. او انتخابگر. و او در تلاش برای انتخاب کنید عاقلانه. به عنوان یک نتیجه که برنده قلب او همچنین معتقد است که او موفق به کسب یک زن باور نکردنی. به قول معروف دوستیابی نقل قول: بازی سخت برای به دست آوردن مسخره است. که سخت به شگفت انگیزی است.

9. او زنانه است. آن را کاملا ممکن است به یک مدیر عامل یک ورزشکار حرفه ای و یا یک فنجان و هنوز هم غیر قابل انکار زنانه. زنانگی معنا نیست که بازیگری مانند یک دختر بچه یک کم بنیه و یا یک airhead. حتی نزدیک. و نه شما را به چشم پوشیدن شلوار جین و کلاه و یا توانایی به قطع با بچه ها. حال زنانه است و در مورد آغوش خود را به عنوان یک زن. آن را در مورد جذاب بودن و بخشنده. آن را در مورد تابش گرما و باز بودن. اکثریت قریب به اتفاق مردان به طور غریزی کشیده شده به “زنانگی است.” در پایان روز آنها می خواهند یک زن است که یک خانم است.

10. او جوایز تمایلات جنسی خود را. یک الهه است و نه امل و نه قاعده. اگر چه او لذت می برد sex و صمیمیت فیزیکی او متوجه می شود که آن را به یک هدیه ارزشمند و اجازه نمی دهد که خودش مورد استفاده قرار گیرد و یا درمان سردستی. او نمی خواهد لباس بیش از حد تحریکآمیز یا جولان دادن او “sex-ploits” در تاریخ است. او منتظر قبل از consummating روابط و قابل اعتماد در امور وفاداری. الهه views sex به عنوان “ویژه” و او را تشویق می کند مرد او را برای درمان او را مانند یک “ویژه” ،

بدیهی است که پیکاسو یک جمله نقل قول الهام بخش من است. آن است که نه تنها انگیزه بسیار از نوشتن آن نیز من را تشویق به فکر می کنم و عمل می کنند بیشتر شبیه به یک “الهه” در زندگی خود من است. و اگر من می توانید آن را انجام دهید و نتایج را مشاهده کنید – بنابراین شما می توانید.

[ad_2]

Leave a Comment