Posted on: می 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آیا ما فقط نفرت پسر که می آموزد که چگونه به موفقیت در زندگی با تیراندازی به دیگران پایین ؟

ما می خواهم به فکر می کنم که آنها خود سرنوشت و به اعتقاد من آنها خواهد شد. به این دلیل که افرادی که واقعا یاد بگیرند که چگونه به موفقیت در زندگی می دانم که زمانی که شما یاد بگیرند که چگونه برای کمک به دیگران به شما کمک کند خودتان.

و از آنجا که من متعهد به کمک به شما من در اینجا مشخص شده اند سه مرحله برای کمک به شما یاد بگیرند که چگونه به موفقیت در زندگی…

1 – شروع با درست فکر کردن برای رسیدن به موفقیت در زندگی است.

شما ممکن است شنیده ام قبل از این که “طرز فکر چیزی که” همه چیز است. و آن است. شما باید این باور را در خودتان و در اینجا به همین دلیل: فرض کنید شما یک کسب و کار املاک و شما همچنان به فکر می کنم به خودتان “من فقط اتلاف وقت من با این مرد او هرگز خرید”. در صورتی که نگرش خود را, شما راست میگی! به عنوان هنری فورد گفت: “آیا شما فکر می کنم شما می توانید یا شما فکر می کنید شما نمی توانید در هر صورت حق با شماست.”

روانشناسان ثابت کرده اند که ذهن را ذخیره دور یک تصویر از راه ما فکر می کنم ما می باشد که تصویر می شود پس از عمل, آیا آگاهانه یا ناخودآگاه و ما شروع به تغییر بر اساس اعتقادات ما در خودمان است.

همچنین ثابت شده است که بدن انسان شامل کاملا متفاوت آرایش سلول های مغز و پس از هفت سال. را انتخاب کنید و افکار خود را با دقت و اجازه ندهید افکار خود را کنترل شما است. چون افکار خود را که دیکته خود را در تصمیم گیری ها و تصمیم گیری های خود را دیکته می کند اقدامات خود را.

من ادعا نمی کنم که شما نیاز به “فوت و فن خود را” به راه های مختلف تفکر فقط به یاد بگیرند که چگونه به موفقیت در زندگی…

شروع با آنچه شما داشته باشد. شما خوب هستند در برخی از چیزهایی که در پس همه شما باید انجام دهید این است که فقط در آن ساخت. و این من به ارمغان می آورد به مرحله دو…

2 – متعهد به کشش خود را برای رسیدن به موفقیت در زندگی است.

من به تازگی شنیده ام که شما می دانید که شما در حال شروع به یادگیری چگونه به موفقیت در زندگی زمانی که شما از منطقه راحتی می شود ناراحت کننده است. شما دیگر شاد کار خود را مکعبی در محل کار و شما می خواهید چیزی بیشتر.

همچنان به تمرکز بر آن و از خودتان بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید به یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به بهتر در آنچه شما انجام دهد. و در این به نظر می رسد به عنوان یک خطر است. همه ما مقاومت در برابر تغییر, حتی اگر آن را برای بهتر.

برای مثال یک مطالعه انجام شده در macy’s کارکنان برای پیشبرد به مدیریت. در ابتدا میسی شد استخدام افراد از خارج با مدرک دانشگاهی به مدیران.

کارکنان رو هم با این اتحادیه به اعتراض در مورد این دلیل آنها احساس کردند و به حق به طوری که افرادی که در حال حاضر کار در macy’s باید از این فرصت است. به طوری که آنها به توافق رسیدند و در اینجا چیزی است که آنها: آنها ارائه یک برنامه آموزشی است که مردم می توانند به توافق برسند به رفتن را از طریق به یادگیری مهارت های مدیریت.

این امر به آنها این فرصت را به تبدیل شدن بهتر در این زمینه خود را بدون داشتن هزینه رفتن به کالج و همچنین می تواند آنها را تضمین کند یک موقعیت مدیریت. ایده های بزرگ مناسب است ؟

شما می خواهم فکر می کنم… اما حدس می زنم که چگونه بسیاری از مردم خارج از 100 نفر از کارکنان در زمان استفاده از توافق ؟ تنها سه نفر از صد!

و که در واقع jives با آمار کسانی که رسیدن به موفقیت در زندگی… از هر صد نفر تنها 3 درصد پیدا کردن راه خود را به استقلال مالی در حالی که 42 درصد پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن یک زندگی موفقیت در کار زندگی خود را کامل و در رحمت از شخص دیگری پرداخت آنها را برای خدمات خود را.

و برگ که آره راست 55 درصد از هر صد نفر خودشان یا شکست و یا بدهی گذشته سن 65! من در مورد شما نمی دانم, اما این واقعی بود از خواب بیدار کردن تماس برای من پس از من در حال حاضر نزدیک به 60 سال سن!

3 – خوشحال با شما و ساخت “جدید تکامل یافته شما” در اطراف چیزی است که شما واقعا لذت بردن از انجام.

مرد دانا یک بار گفت که راه را برای تبدیل شدن به یک میلیونر برای پیدا کردن یک راه برای پول در چیزی است که شما عشق را به انجام. من می خواهم این را یک گام بیشتر و می گویند که زمانی که شما می توانید پیدا کردن یک راه برای رهبری دیگران برای رسیدن به موفقیت در زندگی, سپس شما باید بیش از به سادگی “موفقیت در زندگی”… شما را در بر داشت شادی واقعی.

همه ما تغییر بر اساس تنها دو چیز است: ما در حال تلاش برای به دست آوردن لذت و یا مقاومت در برابر درد است. و در اینجا معضل; ما شروع یک سرمایه گذاری چون ما با انگیزه به یادگیری چگونه به موفقیت در زندگی و ما امید دستیابی به موفقیت مالی. اما پس از آن از ترس ضربات در زمانی که ما در تلاش برای گام از منطقه راحتی ما. متاسفانه ترس بیشتری محرک از لذت.

به همین دلیل بسیاری از افرادی که آموخته اند که چگونه برای رسیدن به موفقیت در زندگی از یک محل بی بضاعت و ترس انگیزه آنها را به خارج از منطقه راحتی خود و کشش. من می خواهم برای ایجاد انگیزه در شما برای قرار دادن ترس خود را در قفسه و اعتراف است که آنها تنها چیزی که وجود دارد این است که به ترس از خود ترس. در واقع آن را واقعا همه boils پایین به چگونه شما با خودتان ارتباط برقرار کنید.

برای مثال سه نفر وجود دارد که به ذهن می آیند که اجازه نمی دهد ترس از شکست و قدم در راه خود را به دستیابی به موفقیت در زندگی…

وجود دارد, دخترک معصوم, اموزش که به عنوان شناخته شده بود نه تنها “خانه اجرا پادشاه” بلکه “اعتصاب پادشاه” چرا که او زده کردن زمان بیش از هر بازیکن بیس بال در تاریخ است. و وجود دارد مایکل جردن بود که حتی مورد قبول خود را در دبیرستان بسکتبال تیم…

… و سیلوستر استالونه بود که متولد شده با نقص و تا به حال به از دست دادن همه چیز او و روشن کردن هزاران دلار به فروش Rocky داستان تنها برای متقاعد کردن تولید کنندگان اجازه می دهد تا او را به عمل نقش سرب است.

شاید شما فقط نمی دانم چه می خواهید انجام دهید و خود را “چرا قدرت” درست است که هنوز وجود دارد. در این مورد ممکن است برای کمک به فکر می کنم در مورد آنچه شما واقعا نفرت به انجام و سپس در مقابل آن و در آن ساخت و رویا.

[ad_2]

Leave a Comment