Posted on: آوریل 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در اینجا ما به اشتراک گذاری برخی از راهنمایی در مورد چگونه به انتخاب یک خانه خوب معلم.

1. باید به صحبت با فرزند خود و یا خود را/معلمان خود را برای پیدا کردن که افراد آنها در حال مبارزه با. نمرات آشکار شاخص. از اینجا, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن گروه های کمک درسی و یا یک-به-یک صفحه اصلی کمک درسی. هر یک از جوانب مثبت و منفی آن.

2. آشنا با انواع مختلف صفحه اصلی معلمان است.

-دانشجویان و دانش آموزان سطح را تشکیل می دهند بخش عمده ای از صفحه اصلی کمک درسی ارائه دهندگان. آنها مربوط به دانش است اما ممکن است عدم آموزش دانش.

– کنونی و سابق معلمان مدرسه بسیار با تجربه تدریس با توجه به نیاز به مقابله با یک گروه از بچه ها. اما معلمان مدرسه فرماندهی هزینه های بالاتر و سخت تر از برنامه است.

– کامل-زمان آموزگار پر کردن شکاف بین بخشی-زمان مربیان و معلمان است. با شهریه بودن امرار معاش خود و تمام وقت آموزگار اغلب ترکیب بهترین از هر دو پاره وقت مربیان و معلمان است.

3. پرس و جو در مورد یک معلم آموزش و یا تدریس خصوصی تجربه

– دارای مدرس تدریس در شهریه مراکز, مدارس, و یا به عنوان یک خانه خصوصی مدرس?

– چه مدت است که معلم تدریس شده? آموزگار که تاسیس سوابق تدریس به طور معمول ترجیح داده است. اما جوان آموزگار خوبی در این زمینه بیش از حد بسیاری که بیشتر آشنا با آخرین برنامه درسی. آنها همچنین ممکن است یک تازه یا بیشتر انعطاف پذیر آموزش روش.

4. پیدا کردن که سطح علمی و افراد معلم به تدریس است.

– آنچه معلم نمرات برای این موضوع(ع) او آموزش ؟ توجه داشته باشید که نمرات به دست آورد سال پیش ممکن است نمی شود به طور کامل انعکاسی از یک معلم خصوصی فرمان را از این موضوع در حال حاضر.

– آیا مدرس تخصص در هر موضوع خاص و علمی سطح ؟ تخصص نشان می دهد که چگونه قوی مدرس است در مورد این موضوع و آشنایی با برنامه درسی.

5. سوال در مورد شهریه.

شهریه به طور قابل توجهی می تواند متفاوت باشد و حتی با توجه به عواملی مانند مدرس, تجربه, مدارک محل سکونت و غیره. تماس بگیرید تا سازمان های کمک درسی برای یک نقل قول و یا صحبت کردن با دوستان و بستگان. به طور کلی یکی بالاتر می رود تا دانشگاهی نردبان کمتر از این تعداد قادر به آموزگار منجر به هزینه های بالاتر برای وارد کالج و دانشگاه در سطح آموزگار.

6. صحبت با چند نامزد قبل از تصمیم گیری در یک.

این است که مردم انجام می شود از طریق تلفن “مصاحبه” و می توان از طریق شهریه آژانس. صحبت کردن با فرزند خود بالقوه معلم کمک می کند تا هر دو طرف ایجاد رابطه دوستانه با عنوان شیمی لازم است به صورت درس به اجرا هموار. این امر به ویژه هنگامی که تدریس خصوصی پایین تر دانش آموزان ابتدایی. شما همچنین ممکن است مودبانه درخواست برای دیدن یک معلم را گواهی.

7. ارزیابی نامزد شخصیت.

یک نامزد خوب است که با ملاحظه دلپذیر و در عین حال آگاه شرکت اما بیمار ایده آل است. شخصیت آسان نیست به طور کامل ارزیابی در مدتی کوتاه پس از آن مهم است که سعی کنید به آنها را در حالی که بررسی یک معلم است. با توجه به اینکه کودک می بیند آموزش و پرورش دهندگان به صورت مکرر شما می خواهید یک فرد است که می تواند پروژه تاثیر مثبت.

در نهایت هنگامی که کودک شما به موفقیت کار با/معلم خود را آماده می شود برای بهبود در نتایج!

[ad_2]

Leave a Comment