Posted on: آوریل 25, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آنچه شما نیاز به دانستن به درستی ارزیابی و مقایسه Indoor Playground حمل نقل قول

بخش 3 – این نوع از مشارکت ارائه شده

در حال حاضر که ما به وضوح در مقایسه با نقل قول ایمنی و بازی سطح توانایی اجازه دهید تمرکز بر روی این نوع از مشارکت ارائه شده در هر یک را ارائه می دهند. که در آن طرز فکر شما باید رویکرد این بخش از تجزیه و تحلیل خود را?

پاسخ: ارزش بلند مدت برای کسب و کار شما!

فراموش نمی کنم در کوتاه مدت

سازمان دیده بان! آیا اشتباه فکر می کنم این است که یک وقت شناس تصمیم گیری در پروژه های خود را حتی اگر آن را با یک برچسب قیمت بزرگ است. این تصمیم را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را برای طولانی مدت به دلیل این واقعیت است که شما نه تنها به دنبال کسی است که می تواند عرضه داخلی بازی سازه. شما به دنبال یک شریک و یک بلند مدت.

پس چگونه شما آن را کشف کردن ؟ در اینجا چند پایه اما سوال ضروری:

  • پس از فروش: آیا آنها واقعا “بحث”راه رفتن? اکثر indoor playground تولید کنندگان وعده “درجه” خدمات پس از فروش در دوره گارانتی. آیا این درست است ؟ راه آسان برای پیدا کردن 2 یا 3 پروژه های اخیر هنوز مدت زمان گارانتی (اصلا بپرسید به طور مستقیم آنها هرگز نقطه شما به کسی که آنها تا به حال موضوع را با بررسی اخبار خود را تغذیه و یا Facebook صفحه) و سپس تماس مردم توضیح وضعیت خود را و از آنها بخواهید برای نظر خود را در خدمات پس از فروش.
  • تعمیر و نگهداری: آیا تامین کننده ارائه تعمیر و نگهداری و تمیز کردن خدمات ؟ در یک هزینه معقول? با کیفیت خوب? یک بار دیگر شما فقط می توانید جستجو برای پروژه های خارج از دوره گارانتی و درخواست FEC صاحبان در مورد تجربه خود را.
  • سازنده همچنین تامین کننده تجهیزات بازی و انجام آنها را در یک انبار موجود است ؟ حتی اگر محصولات با کیفیت عالی با ماهیت فعالیت آنها فرستاده شده در بخش استفاده کنید و در دراز مدت تعمیرات اضطراری می تواند مورد نیاز. به شریک زندگی خود را تامین کافی سهام موجود از بازی تجهیزات برای پاسخ به این شرایط و حفظ زمین بازی خود را عملیاتی? البته این مرتبط است با نقطه قبلی در مورد خدمات تعمیر و نگهداری. خوب قرارداد تعمیر و نگهداری به حداقل رساندن خطرات ناشی از تعمیرات اضطراری. اما همچنین اگر تولید کننده و تامین کننده بزرگ آنها می تواند توجه ویژه ای از تامین کنندگان خود در برخی از موقعیت ها. اجازه دهید نگاهی به یک مثال – شرکت تولید محافظ فوم پانسمان جراحی اسکلت بازی خود را با ساختار رو خریداری شده توسط یک بازیکن بزرگتر. و آنها در حال حاضر تغییر رنگ های تولید شده برای مطابقت با خود خط تولید. اگر منبع شما مهم است به اندازه کافی که آنها می توانید ترتیب خاص تولید خود را مورد نیاز رنگ های موجود برای آینده نگهداری و یا تعمیرات. که می تواند تفاوت بین جای یک بخش کوچک در ساختار بازی و یا کل یک طرف آن است. صرفه جویی, صرفه جویی در!
  • تولید کننده پیشگام در صنعت ؟ آیا آنها توسعه جدید بازی جاذبه محبوب است که تبدیل شدن به استاندارد ؟ شما ممکن است تعجب که “به همین دلیل است که مهم است”. اجازه دهید بلند مدت فکر می کنم دوباره. خود را به زمین بازی باز شده است در حالی که به خوبی انجام می دهند اما شما متوجه است که “وزوز” در مورد محل خود را در حال رفتن به پایین. نمی تواند راحت تر قادر به چک کردن شریک زندگی خود را نمونه کارها خود را به دیدن اگر هر گونه جدید هیجان انگیز جاذبه های, در بودجه خود را در دسترس هستند ؟ شما می دانید که شما می دانید کیفیت یک قرارداد تعمیر و نگهداری و غیره… یک بار دیگر که می تواند به معنای صرفه جویی در پول.
  • سازنده نگه داشتن شما مشاوره پس از فروش و یک منبع بزرگ از اطلاعات در صنعت ؟ هنگامی که قرارداد امضا شده است که این تامین کننده دراز مدت خود را شریک شود و از هر گونه کمک به ایده های جدید از فعالیت های مردمی دریافت اطلاعات از استراتژی های بازاریابی است که کار می کند دارای یک شبکه و یا یک جامعه است که مفید خواهد بود برای شما به بخشی از برای رشد و موفقیت شرکت خود را.

تبریک! شما از آن ساخته شده. شما در حال حاضر واقعا روشن مقايسه مختلف داخل زمین بازی ارائه می دهد شما را دریافت کرده اند. زمان را در حال حاضر انتخاب تحصیل با آن شما می توانید احساس بزرگ نه تنها در حال حاضر بلکه برای سال آمده است.

[ad_2]

Leave a Comment