Posted on: می 4, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

گرفتن انگیزه گاهی اوقات می تواند یکی از بزرگترین موانع بین شما و موفقیت است که شما می خواهید به تجربه. و در حالی که انگیزه می آید به راحتی برای برخی از نمایندگی های فروش آن را نمی ممکن است به عنوان آسان برای دیگران. همین دلیل است که شما ممکن است مجبور به کار کمی سخت تر برای ایجاد انگیزه در خودتان برای افزایش تعداد فروش شما را زیر کمربند خود را. اگر انگیزه نمی آید به طور طبیعی به شما در اینجا چند استراتژی های موثر شما می توانید در زندگی روزمره خود به گذشته آن چیزهایی است که ایستاده بین شما و افزایش فروش و موفقیت است.

  1. دریافت به خانواده و دوستان خود را درگیر. یکی از بزرگترین محرکها گفتن دیگران در مورد اهداف و برنامه های خود را برای دستیابی به این اهداف است. این است که برای یک زن و شوهر از دلایل. برای یک چیز گفتن دیگران در مورد اهداف خود کمک می کند تا شما تجسم آن اهداف و کمک می کند تا شما هیجان زده در مورد آنها. اما گفتن خانواده و دوستان خود را در مورد اهداف فروش خود را نگه می دارد شما را پاسخگو باشد. مطمئن شوید که شما نگه داشتن آنها را به روز رسانی در مورد پیشرفت خود و به آنها بگویید که شما بخواهید در مورد پیشرفت خود را به طور منظم برای کمک به شما در حفظ تمرکز و انگیزه در دستیابی به این اهداف است.
  2. برنامه ریزی برای جشن پس از دستیابی به اهداف فروش خود را. شما می توانید اقامت با انگیزه با برنامه ریزی یک جشن بزرگ است که شما می توانید لذت بردن از با خانواده و دوستان خود را پس از رسیدن به هدف خود را. آیا شما یک طرح از هدف قرار دادن $10,000 در فروش هر ماه ؟ و یا آیا شما یک هدف به دست آوردن 10 جدید مشتریان ؟ طرح را به خانواده خود را در تعطیلات و یا چیز دیگری که شما می خواهم به انجام با هم. سپس فکر می کنم در مورد جشن و تجسم آن در هر روز برای کمک به شما اقامت انگیزه برای رسیدن به اهداف خود.
  3. ایجاد یک سی دی یا لیست پخش از نقل قول های الهام بخش. این یک چیز به الهام برای رسیدن به اهداف خود را با خواندن نقل قول های انگیزشی و گوش دادن به سخنرانی های انگیزشی با دیگران, اما آن را حتی بهتر است اگر شما ضبط یک سی دی یا یک لیست پخش خود خواندن مورد علاقه خود را و الهام بخش نقل قول های انگیزشی. شنوایی خود را می گویند: این بخش, الهام بخش, چیزهایی که بارها و بارها به شما کمک کند تجسم خود را در حال حرکت به سمت هدف خود.
  4. ایجاد یک لیست از چیزهایی که شما را دوست ندارم در مورد زندگی شخصی خود و کار خود را به زندگی است. سپس نگاهی لیست و پیدا کردن راه هایی برای از بین بردن کسانی که چیزهای منفی را از زندگی خود را. این کمک خواهد کرد که شما را به کنترل هر دو خود را در زندگی کاری و زندگی شخصی خود را بنابراین شما می توانید خلاص شدن از شر آن منفی و تمرکز بر روی مثبت.
  5. صرف زمان با بهترین در کسب و کار. وجود دارد یک ضرب المثل است که می گوید که شما را تبدیل به این شرکت است که شما را نگه دارید. بنابراین اگر شما آن را به یک عادت به صرف زمان با برخی از بهترین عوامل فروش در صنعت شما شما بیشتر احتمال دارد به انجام در یک سطح نزدیک به ایشان است. از سوی دیگر اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان با عوامل فروش که unmotivated شما می توانید خودتان انجام بدی دلیل این که شما ممکن است انتخاب کنید تا برخی از عادات خود را و شیوه حتی بدون دانستن آن.

با انگیزه ماندن است یکی از سخت ترین چیز برای برخی از مردم به انجام. و هنگامی که شما یک عامل فروش آن را حتی بیشتر مهم است به ماندن با انگیزه بنابراین شما می توانید رسیدن به یک سطح از موفقیت است که شما می خواهید برای رسیدن به. با استفاده از این نکات کمک خواهد کرد که شما اقامت انگیزه برای کمک به حذف این موانع در امتداد جاده به موفقیت در فروش.

[ad_2]

Leave a Comment