Posted on: ژوئن 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

گوش کردن بچه ها – اگر شما می دانید که چگونه به استفاده از زبان بدن برای آمدن در سراسر به عنوان یک مرد غالب, سپس شما باید مطلق قدرت به هر کاری ضعیف در زانو خود را.

اکثر بچه ها نمی دانند که این, اما زبان بدن چیزی است که باعث می شود یا می شکند یک مرد موفقیت با زن است. آیا شما کسی که قادر به هر کاری است که او می خواهد ؟ اگر نه, سپس شما نیاز به کار بر روی زبان بدن خود را – ساده و ساده است. در ادامه به کشف برخی از راه های قاتل شما می توانید با استفاده از زبان بدن به زنان علاقه مند و به شما جذب است.

چگونه او را ضعیف بر روی زانو های خود را – با استفاده از غالب زبان بدن

روش #1: “آهسته آن را پایین”. شما می توانید بلافاصله خود را بهبود زبان بدن و به نظر می رسد به عنوان یک مرد غالب با کند کردن حرکات خود را. این به این معنی است که شما باید خود را آهسته حرکات بدن و نیز راه خود را به نوبه خود بدن و یا سر.

هیجان زده و متلاطم خواهد انتقال کم ارزش را ندارد این اشتباه! با حرکت به آرامی آن را نشان می دهد که شما راحت در پوست خود و در محیط شما.

روش #2: “نگه قوی تماس با چشم”. این چیزی است که اگر شما قادر به نگه قوی تماس چشمی با او و سپس او را به فکر می کنم که شما چیزی برای پنهان کردن از او. این است که بسیار جذاب!

با حفظ تماس با چشم شما نمایش اعتماد به نفس و ضامن در آنچه که شما در حال گفتن او.

حالا که شما می دانید که چگونه به استفاده از غالب زبان بدن به نظر می رسد جذاب شما در حال حاضر در موقعیت به استفاده از تکنیک های هیپنوتیزم بیشتر به شما لبریز فتنه انگیزی توانایی های خود. با استفاده از یک تکنیک به نام جزء مردان شناخته شده اند قادر به زنان می خواهید به خواب با آنها فوق العاده سریع در 15 دقیقه یا کمتر. قاتل مسائل!

[ad_2]

Leave a Comment