Posted on: جولای 5, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

… آنها به نقل از صدها بار در روز در توییتر.

برای من مانند یک نقل قول انگیزشی آنجا که پس از آن ، هدف از نقل قول استفاده می شود به معرفی یک مقاله یا فصل می توان اطلاعاتی و الهام بخش, الهام بخش, اما هزاران نفر از نقل قول یک روز در توییتر فقط اینترنت علوفه.

موفق در رسانه های اجتماعی هنردوستان را به پست و توییت چند بار در روز حتی اگر آنها چیزی از نتیجه به می گویند. درست است ؟ هیچ. شما می تواند رسیدن به مخاطبان مورد نظر خود را با جالب و اطلاعات مفید در حالی که خود را حفظ ادب. رو به استفاده از نقل قول در اینجا – “کمتر بیشتر است” رابرت براونینگ

قوانین و مقررات در فضای مجازی همان قوانین به عنوان فضای فیزیکی. شما هرگز نمی دادن کسی که در یک مهمانی شام و اگر شما نمی تواند دعوت دوباره. قبل از پریدن به فروش زمین خود را, شما می خواهم زمان را به دریافت به دانستن فرد و ایجاد رابطه دوستانه. قبل از ارسال بی پایان مکاتبات شما می خواهم اجازه بخواهید و اگر کاهش یافته و شما با خوشحالی احترام به درخواست.

آنلاین به این معنا نیست ناشناس. در واقع محلی خود را به جامعه آنلاین است که فقط در یک جامعه است. اگر چه آن را بزرگتر از آن هنوز هم همان انتظار از آداب و منش و رفتار قابل قبول به عنوان هر جامعه است. شما در حال انتظار برای مودب بودن در فرد و آنلاین.

Facebook و دیگر آنلاین سایت های اجتماعی به ما این فرصت را به دوستان بیشتر از همیشه قبل از. به این دلیل که ما بیشتر به راحتی می توانید نگه دارید تا با فعالیت های است که ما را دوستان است. تخمین زده می شود که قبل از رسانه های اجتماعی ما تا به حال به طور متوسط 150 دوستان است. با رسانه های اجتماعی است که به طور متوسط تا حدود 700. اما ما هنوز هم انتظار مهربانی و ادب و حسن نیت ارائه میدهد از دوستان ما. من دوست دارم Aliza شرمن 10 قانون طلایی از رسانه های اجتماعی به عنوان یک راهنمای استفاده از جوامع آنلاین. صرف نظر از رسانه های ما افرادی هستند که در برقراری ارتباط با مردم است.

به عنوان رسانه های اجتماعی و بازاریابی کارشناسان (که همه از ما) تصمیم می گیرید چه چیزی موثر است, استراتژی آنلاین و به عنوان انتظارات ما از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار بازاریابی هستند تعریف ما باید به یاد داشته باشید آنچه که مادران ما به ما آموخت –

اگر شما نمی توانید می گویند چیزی نیست که اسپم چیزی نگو”

“وجود دارد هیچ جایگزینی برای رفتار خوب”

“سکوت طلایی است”

و “فراموش نکنید که قانون طلایی.”

تا دفعه بعد… shhhhh

[ad_2]

Leave a Comment