Comments: 0 Posted by: admixxxdkn Posted on: ژوئن 7, 2020

[ad_1]

ما انواع مختلفی از روابط با افراد مختلف در زندگی خود را. وجود خانواده و دوستان و همکاران و مردم در کلیسا مردم در عملکرد و بسیاری دیگر. در عین حال با هر یک از این افراد شما احتمالا متفاوت ، شاید شما همان جبهه با تمام دوستان خود را اما چه نوع از دوستان شما هستند ؟

آیا شما یک enabler?

شما یک دوست است که رفتار خود مخرب. آن را ممکن است چیزی به عنوان به عنوان مخرب مواد مخدر یا الکل, اما آن را هنوز هم خوب نیست. شاید دوست اجباری است باز یا spender, و زمانی که آنها نمی توانند پرداخت صورتحساب به شما کمک کند. در عین حال که اجازه می دهد تا آنها را به صرف پول خود را بد و سرگرمی. تنوع می تواند دلگرم کننده به کسی که توهین و تنزل خود را.

آیا شما طفره زن?

افرادی وجود دارند که ادعا می کنند آنها را به انجام کاری و در عین حال هرگز. این ادعا شما را به کسی کمک کند و سپس پیدا کردن و یا گفتن شما چیزی دیگری برای انجام این کار است نه اینکه یک دوست خوب. بله چیز آمد اما اگر شما به طور منظم پیدا کردن چیزی دیگری و سپس شما نیاز به نگاه به همین دلیل است. صادق باشید حتی اگر این بدان معناست که گفت خداحافظ اچ دلیل این که شما نمی خواهم به صرف زمان با آنها.

آیا شما یک whiner?

آخرین فیلم اکشن است که دوستان خود را می خواهید برای دیدن شما شکایت دارند که فیلم دارای خشونت بیش از حد. دوستان خود را می خواهید به بیرون رفتن برای شما ناله و شکایت کردن است که مکزیک به شما می دهد سوزش سر دل. شاید دوستان خود تصمیم به موافقت با خواسته های خود را شاید بتوانند آنها را نادیده گرفت. شانس هستند اگر شما همیشه شکایت آنها توجه کنید. آنها حتی ممکن است بحث دامپینگ شما از فعالیت های گروه. سعی کنید به توافق برسند. اگر مواد غذایی مکزیکی واقعا ناراحتی معده خود را ارائه جایگزین و یا به آنها بگویید که شما را به تماشای فیلم دیگر و دیدار با آنها را پس از.

چگونه شما می توانید تغییر دهید ؟

از آن آسان است برای تغییر که شما در عین حال می توان آن را انجام داده است. تماشای هنگامی که شما انجام می دهند همه چیز به رابطه شما و خودتان بهتر است. اگر شما به طور مداوم در حال سقوط به یک الگوی بد فقط با یکی از دوستان شاید شما نیاز به تغییر رابطه خود را. با این حال اگر شما متوجه شما نیست که یک دوست خوب را با تمام دوستان خود و سپس ایجاد تغییرات.

آنچه شما باید انجام دهید ؟

هنگامی که شما شروع به شکایت ، هنگامی که شما را به قول دوستان دنبال از طریق و یا فقط می گویند شما می خواهید به انجام چیزی. شما همیشه می توانید هر چیزی را نمی گویند و نشان می دهد و یا کمک به زمانی که هیچ کس انتظار آن است. دوستی خود را رشد خواهد کرد زمانی که شما اجازه می دهد خود را برای شاد بودن در لحظه است. شما می توانید جهان را تغییر دهید فقط با تغییر خودتان.

[ad_2]

Leave a Comment