Posted on: آوریل 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هرگز نتواند به تعجب من چگونه بسیاری از چیزهایی که پدر و مادر را برای فرزندان خود که پدر و مادر فکر می کند مفید است یا بهتر است که در واقع همه آنها در حال انجام است کاهش فرزند خود اعتماد به نفس فرزند خود را در سطوح انگیزه و فرزند خود را شخصی غرور و افتخار است.

من یک بار شنیده افسانه ای بسکتبال مربی جان چوبی می گویند: “بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید برای فرد دیگری است که چیزهایی که آنها می توانند انجام دهند و باید انجام دهید برای خود” هنگامی که او صحبت کردن در مورد چگونه به قدرت بازیکنان خود و آموزش آنها را به یک حس غرور و اعتقاد خود را در مورد بهترین شخصی خود را در دادگاه. زمانی که من برای اولین بار این کلمات شنیده بودم فورا زده قدرت خود و سادگی. من بلافاصله آگاه باشید که من تا به حال برای اعمال این اصل ساده در هنگام برخورد با بچه های من و بچه های دیگر که من تدریس است. در حال حاضر اگر شما می دانید هر چیزی در مورد این مربی افسانه ای شما را در درک که او هرگز صحبت در مورد برنده شدن (اگر چه او برنده بیشتر در مسابقات قهرمانی ملی در UCLA از هر مربی در تاریخ بسکتبال) و او همیشه صحبت در مورد توانمند سازی بازیکنان خود و آموزش آنها را درس زندگی کمک خواهد کرد که آنها را در دادگاه. بعدها متوجه شدم که این در اصل یک نقل قول از آبراهام لینکلن و آن را یکی از افکار خود را در حال توسعه تیم او احاطه خود را با.

تقریبا هر هفته من را ببینید که چگونه یک پدر و مادر است سهوا کوتاه قد کودک خود را رشد عاطفی و نگهداری آنها را از باور نکردنی فرد آنها را به معنای شد. ببینم بچه ها در همه زمان ها که در 8 و 9 و 10 سال پیر نمی کراوات کفش خود باید مشکل خود را در لباس پوشیدن یا در برخی از راه دور بیش از حد وابسته به پدر و مادر خود را. البته من صحبت کردن در مورد کودکان با برخی از نوع معلولیت; من صحبت کردن در مورد کودک به طور متوسط. اجازه دهید بحث در مورد لباس پوشیدن شدن موضوع به عنوان مثال. من با دیدن پدر و مادر خود را مقید کفش کودک تمام وقت زمانی که کودک بیش از قادر به انجام این کار نسبتا ساده را برای خود. من در حال حاضر درخواست پدر و مادر (به امید مختلف پاسخ که من هرگز) “چرا شما زمان خود را فرزند کفش؟” من همیشه همان جواب “آن را فقط ساده تر اگر آن را انجام دهم” یا “این سریع تر اگر آن را انجام دهم” یا همیشه محبوب “من عجله دارم و من به آنها نیاز به عجله بسر می رسانید.”

اگر این پدر و مادر تنها می تواند ببینید که چگونه آنها باعث فرزندان خود را به بیش از حد وابسته به دیگران و نه وابسته به اندازه کافی در خود من فکر می کنم آنها را متوقف خواهد کرد چنین رفتاری.

اما برای برخی از دلیل پدر و مادر ادامه چنین رفتار و سپس آنها نمی توانند بفهمند که چرا فرزندان خود را چنین حق ذهنیت ناله و شکایت در مورد انجام وظایف در اطراف خانه و یا فقط به سادگی نمی خواهد انجام آنچه از آنها خواسته به انجام زمانی که آنها خواسته شد آن را انجام دهد.

به نظر من بسیاری از پدر و مادر امروز باید به سادگی فلج کودکان خود و تصویر خود و در نتیجه آن را بسیار آسان تر برای فرزندان خود به هدف از یک قلدر. آن است که بیش از خوب اگر فرزند شما برای قرار دادن کفش و جوراب در ماشین یک یا دو بار به یاد بگیرند که در زمان باید هنجار و نه استثنا.

در اینجا است که یک لیست از چیزهایی که کودک خود را باید انجام دهند, به نظر من, به طوری که آنها می توانید احساس شادی و رضایت و اعتماد به نفس از تبدیل شدن به مستقل. البته این وظایف باید مناسب سن اما در اینجا برخی از نمونه هایی از آنچه معمول 10 سال پیر می توانید به راحتی انجام دهید برای خود و خانواده خود را

• * * * همیشه اجازه دهید آنها را به لباس خود و کراوات خود را در کفش های خود

• آموزش آنها را چگونه به انجام خود را در لباس های شسته شده

• آنها را آموزش چگونه به ایجاد حداقل چند وعده های غذایی ساده به طوری که آنها می دانم که چگونه به دفاع از خود

• هنگامی که از رسیدن به یک سن مناسب آنها را طبخ غذا برای خانواده یک بار در هر هفته

• مطمئن شوید که آنها برخی از کارهای که در واقع کمک به خوب از خانواده و خانواده مانند جارو, خانه, بارگیری و تخلیه ماشین ظرفشویی, تمیز کردن توالت در خانه ،

وجود دارد چند چیز دیگر می توانید برای کودکان نیز استفاده از خلاقیت خود را و مطمئن شوید که شما با آموزش آنها را به خوبی و نمی انتقاد از زمانی که آنها اشتباه می کنند.

خواهد آنها شکایت در مورد این چیزها ؟ البته آنها کودکان و نوجوانان. به یاد داشته باشید که اصلی ما به عنوان پدر و مادر به فرزندان ما مربی و راهنمای آنها را به تبدیل شدن به موفق و معنی دار اعضای جامعه است. ما فقط می توانید انجام دهید که اگر آنها مستقل و قوی خود تصویر. تنها راه آنها را تبدیل به قوی و مستقل است که اگر آنها را به درستی آموخت که چگونه به طور مستقل و اگر آنها داده می شود این ابزار برای حل مشکلات خود و تشویق به اقدام است. شما می توانید از دیگر نکات پدر و مادری در من ضد قلدر برنامه.

وظایف که منجر به خوب از خانه و خانواده در واقع تدریس به کودکان چگونه به خوبی از اعضای خانواده و با گسترش جامعه است. کودکان به دست آوردن یک حس غرور و افتخار و وظیفه است که با چوب آنها را برای یک عمر. همچنین آنها را می آموزد ارزش چیزهایی که پدر و مادر خود و دیگر اعضای خانواده برای آنها انجام و ارزش پدر و مادر خود هستند. همه اینها کمک به ساخت قوی و تصویر خود و کودکان را پروژه ای است که تصویر خود را از طریق تعامل با دیگران و باور نکردنی سطح اعتماد به نفس آنها را کمتر احتمال دارد به هدف از یک قلدر. قلدر به یاد داشته باشید به دنبال اهداف آسان دشوار نیست ،

اگر شما تا به حال گوش جان چوبی سابق بازیکنان صحبت در مورد او همه آنها صدا در مورد همان. بسیاری از زمان آنها تا به حال هیچ ایده آنچه که او به معنای بسیاری از سخنان, درس های زندگی و دریل که او موعظه تا بعدها در زندگی زمانی که آنها تا به حال بلوغ به واقعا درک آنچه که خود مربی بود و در واقع به آنها. او به آنها هدیه ای از غرور و افتخار شخصی, آموزش اسرار چگونه به موفقیت و بیشتر از همه قدرت مستقل بودن.

من فکر می کنم آن را باید هدف برای همه ما پدر و مادر برای القای فرزندان ما همان هدیه است که جان های چوبی به بازیکنان خود را. آن است که من صادقانه امیدواریم که فرزندان من را به یاد داشته باشید من راه کشور ما به یاد آبراهام لینکلن. به عنوان یک معلم محرک و مدل نقش است که آیا بهترین خود را به جهان را به مکانی بهتر از طریق آموزش به دیگران به بهترین مطلق خود و رسیدن به اهداف و رویاهای خود را.

بیایید همه ما بچه ها امن از قلدر با ایجاد تصویر خود را با استفاده از ابزار این دو قابل توجه رهبران.

“بزرگترین هدیه ما به فرزندان ما هدیه ای از استقلال است.” -ناشناخته

[ad_2]

Leave a Comment