Posted on: ژوئن 25, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هر بار فی سعی کردم به صحبت با اد کردن در مورد مشکلات در ازدواج او حاضر به صحبت در مورد این مسائل. او هم این موضوع را تغییر داد و یا گفت: “نه در حال حاضر فی.”

اگر در گوشه ای اد را خیره فی با یک تغییر ناپذیر بیان صورت در حالی که او صحبت کرد و پس از آن او می خواهم راه دور و بدون اینکه چیزی بگوید. او حاضر به همکاری با هر چیزی به او پیشنهاد خود را برای بهبود ارتباطات است.

اد تلاش برای مانع فی تلاش و عزم خود را برای مانع و یا جلوگیری از بحث های او نمی خواست برای شرکت در نمونه هایی از رفتار به نام “stonewalling.” کسی که stonewalls با استفاده از تاکتیک های به تاخیر انداختن به کم کردن سرعت و یا مانع فرد دیگری تلاش ها و برنامه های.

فی به طور مستمر نا امید اد را stonewalling هر بار که او تلاش برای رسیدگی به این ازدواج مشکلات است. به عنوان او بارها و بارها ضربه به دیوار از مقاومت او مهم تر از اد دو خصوصی و عمومی است.

او به او گفت که او خودخواه و خود پسندی و uncooperative. پس از مدتی او در بر داشت آن را سخت به یاد داشته باشید خود را در نقاط خوب و با تمرکز بیشتر و بیشتر در خود صفات منفی. بیشتر مسدود او احساس در تلاش برای به دست آوردن او را به درگیر شدن در تلاش برای بهبود ازدواج بیشتر انتقاد او پرتاب راه خود را.

به عنوان یک نتیجه ازدواج شد بدون پاداش و قانع برای هر دو فی و اد و آنها خود را از دست داده احساس اتصال. این ارتباط ادامه داد: به مارپیچ رو به پایین سوخت منفی و خشم. فی در نهایت نقل مکان کرد و در حال حاضر پرونده برای طلاق.

نویسنده مالکوم گلدول می نویسد: در کتاب پرفروش چشمک زدن در مورد روانشناس است پژوهش در روابط ازدواج. گلدول نقل است که گفت: “بزرگ جنسیت تفاوت با احساسات منفی این است که زنان بیشتر انتقادی و مردان بیشتر احتمال دارد به stonewall. در می یابیم که زنان شروع به صحبت کردن در مورد یک مشکل مردان تحریک شده و به نوبه خود دور و زنان مهم تر و آن را تبدیل به یک دایره است.”

بنابراین این مهم است به درک دایره stonewalling و انتقاد و چه منفی در گردش خون در ارتباط است. این طبیعی است که به تجربه نا امیدی زمانی که هر تلاش برای انجام کاری مفید مسدود شده است اما این واکنش طبیعی برای تبدیل شدن به بحرانی تر فقط باعث می شود وضعیت بدتر است.

همسر دیگر است که در حال حاضر مقاوم و uncooperative و آید تپه ابراز انتقاد بر روی سر خود را کمک خواهد کرد. او احتمالا فقط حفاری خود را در عمیق تر و حاضر حتی با انرژی بیشتری از هر گونه تلاش برای او را به انجام آنچه او نمی خواهند به انجام است.

همسران اغلب درک نمی کنند آسیب است که بیش از فراوانی انتقاد می توانید به یک رابطه. آنها خود را به عنوان تلاش برای بر انگیختن شوهر خود خوب و سلامت ازدواج–شایسته اهداف اما آنهایی که نمی توان با بودن مهم است. انتقاد باعث می شود یک مرد متاهل احساس, ن, دلسرد, و منفی خود را نسبت به ازدواج.

شوهران از سوی دیگر اغلب درک نمی کنند آسیب انجام می دهند به ازدواج با stonewalling یک همسر و تلاش برای بهبود رابطه است. هدف قرار دادن مقاومت و بیش از بیش است دلسرد و نا امید کننده. این پرورش, خشم, خشم و تلخی سه احساسات است که می تواند سمی باشد به یک رابطه.

Stonewalling تاکتیک های طراحی شده به شخص دیگر عقب نشینی و ترک خود را درخواست. ولی ممکن است تصمیم به نه تنها عقب نشینی از پیشنهاد ازدواج بهبود او ممکن است تصمیم به عقب نشینی از ازدواج احساسی. این باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که او شروع به احساس قطع و جدا از همسر و ازدواج است.

در اینجا هفت توصیه برای کمک به شما:

1. اگر همسر شما همیشه stonewalls تلاش خود را برای گرفتن او را به باز کردن به او دست نویس نامه ای خود را نگرانی و ترس است که شما در نهایت به ازدواج اگر این همچنان ادامه دارد. دولت است که شما ارزش ازدواج و می خواهید آن را به با کیفیت بالا و رضایت بخش برای هر دو شما, اما شما نیاز به ورودی خود را و کمک به.

2. مقاومت در برابر واکنش طبیعی به انتقاد در بازگشت. نقل قول الیزابت هریسون به ما یادآوری می کند که “کسانی که در حال بلند کردن اجسام جهان به سمت بالا و بعد کسانی هستند که تشویق بیش از انتقاد.”

انتقاد dampens ارواح و مانع تلاش های آینده. توجه کنید که چگونه روح خود را از تمایل به خشک شدن زمانی که شما در حال انتقاد و به شکوفه هنگامی که شما در حال ارائه تشویق و یا ستایش است. ما مشتاقانه منتظر به صرف زمان با افرادی که سپاسگزار از تلاش های ما و ما تمایل به اجتناب از افرادی که انتقادی از ما.

3. جلو و عقب در انتقاد و به جای آن به دنبال همسر خود را به صفات مثبت و اقدامات. نشان دادن قدردانی برای آنچه که او انجام شده است که خوب و مفید است. توجه و سازمان دیده بان برای رفتار است که شما می توانید صادقانه و از صمیم قلب ستایش, مهم نیست چقدر جزئی به نظر می رسد.

هنگامی که مشکلات توسعه در ازدواج اغلب سرگرم کننده و خنده به سرعت ناپدید می شوند و با آنها می رود احساس رضایت از ارتباط است. کار بر روی بازسازی یک حس سرگرم کننده و قدردانی از یکدیگر و نمی ساکن در این مناطق در حال حاضر. وجود دارد بیش از یک راه برای به انجام رساندن یک هدف و در برخی از مواقع این راه غیر مستقیم منجر به موفقیت های بیشتری نسبت به روش مستقیم.

4. هنگامی که جو عاطفی در رابطه شما بهبود یافته است و شما ساخته شده است تا حسن نیت خود را به حساب در رابطه بانک و سپس شما را در یک موقعیت بهتر به آرامی و با احترام از او بخواهید برای کمک به او در به دنبال راه هایی برای کمک به شما هر دو را نگه دارید که دوست داشتن احساس بیشتر از زمان.

5. اگر همه چیز با شکست مواجه, شما می توانید از او بخواهید اگر او به شما انجام نفع از رفتن به مشاوره با شما به طوری که او می توانید به اشتراک گذاری آنچه که او نشد و در مورد رفتار خود را. به این ترتیب درمانگر را بهتر می دانند چگونه برای کمک به شما تبدیل شدن به کمتر مهم است.

همین خود را ذکر stonewalling رفتار و یا این واقعیت است که او نیاز به تغییر ، نگه داشتن تمرکز خود را و چگونه شما می خواهید به تغییر. این تاکتیک ممکن است شما را قادر به گرفتن او را به داخل دفتر مشاوره که در آن احتمال را افزایش می دهد که او می تواند تبدیل شدن به درگیر در فرآیند مشاوره به طور غیر مستقیم.

6. اگر شما یک مرد متاهل که با استفاده از stonewalling تاکتیک و شما به رسمیت شناخته شده خودتان را در این مقاله از آن زمان به نگاه از نزدیک در چگونه این رفتار خود را به خطر انداختن ازدواج است.

آن را نیز زمان به یک نگاهی از نزدیک در ارتباط با اهداف حال و آینده. آیا شما می خواهید ازدواج دوست داشتن رضایت بخش است که به شما و همسر خود را برای سال آمده است ؟ و رفتار خود را کمک به شما برای به انجام رساندن اهداف خود را?

7. اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به تغییر رفتار خود شما را سریع تر پیشرفت با کمک یک مشاور ازدواج. مشاور خواهد در یک موقعیت بهتر برای کمک به همسر خود در حال تبدیل شدن به کمتر انتقادی ،

همسران اغلب به نظر می رسد به “شنیدن” هر یک از دیگری بهتر است با یک مشاور و آن را کمک می کند تا به هدف بازخورد از یک شخص ثالث بی طرف. پس از همه, چرا مبارزه خود را اگر آموزش دیده و حرفه ای می توانید با استفاده از خود و یا تجربه خود را به راهنمای شما را از طریق تغییرات سازنده شما نیاز به? آن را فقط باعث می شود حس خوبی به استفاده از همه منابع موجود به ویژه هنگامی که چیزی به عنوان مهم به عنوان ازدواج خود را درگیر است.

[ad_2]

Leave a Comment