Posted on: می 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“کمال دشمن از موفقیت”

“این چیزی است که واقعا سخت است و واقعا شگفت آور است تا در کامل بودن و آغاز کار از تبدیل شدن به خودتان است.”

“من مراقب باشید به اشتباه تعالی با کمال. تعالی من می تواند برای رسیدن به; کمال خداوند است کسب و کار”

“هنگامی که شما در تلاش برای رسیدن به کمال شما خودتان را در پای ساقه از سمت راست شروع. شما با توجه خود را به یک هدف که قابل دسترسی…کمال نگه می دارد شما را از رسیدن به پتانسیل واقعی خود را.”

“برخی از ما (perfectionists به خصوص) سر و صدا بسیار بیش از ساخت” حق “انتخاب اما در زندگی همه است که واقعا مورد نیاز است را به هر گونه’ خوب’ انتخاب که در آن از طریق رفتن با آن و قبول عواقب.”

-کمال نقل قول های افراد مختلف

به عنوان بسیاری از شما می دانید من یک وبلاگ بیش از یک ماه پیش. این وبلاگ در مورد “چگونه برای شروع زندگی بیش از.”

برای بیش از حد طولانی من شناخته شده اند آنچه که من باید انجام دهید تا پول بیشتری باید روابط بهتر و حتی نگاه و احساس پر انرژی و سالم است. متوجه من گفت: “باید”. همانطور که آنتونی رابینز می گوید: “من باید بیش از همه به خودم”. پسر من همیشه.

در نتیجه زندگی من احساس مانند یک ظرف غذا. من از دست این خانه بزرگ در آب این شرکت چند میلیون دلاری. لباس من مناسب نیست من خیلی از شکل. من خوردند مانند تلخه و نوشید بیش از حد. حتی اگر من تا به حال یک فکری درک درستی از آنچه که من نیاز به انجام به جلو و از این سقوط من تثبيت شده.

چرا ؟ من فکر می کنم آن را تا به حال تا حد زیادی به انجام با وسواس من با کمال. یا حداقل من تصور غلط است که کمال بود و در واقع قابل دسترسی است. باید اعتراف کنم در ابتدا که نوع شخصیت من خدمت کرده است. من یک پسر خرید و فروش در همه جا رفتم. من می تواند ایده ها و تبدیل آنها به واقعیت با مقدار زیادی کار سخت است. من تغذیه از naysayers. وسواس من با کمال ارائه سوخت مورد نیاز من زمانی که شانس به نظر می رسید انباشته در برابر من.

اما در نهایت مانند یک ابرقدرت با وحشتناک, اثر جانبی هدیه شد لعنت.

آن نقطه رسیده بودم پول بیشتر از 99% از جمعیت ایالات متحده. در عین حال من بود برآورده نشده است. من مطمئن شوید که به عنوان جهنم نبود توقف به بوی گل سرخ. بر روی کاغذ من تا به حال این همه اما خیلی بدبختی. من مطمئن نبودم که سپاسگزار که من باید شده اند. من تا به حال یک نگرش از انتظار است. آیا تا به حال احساس این راه ؟

این منجر به بیرون کشیده شده اما دیدنی سقوط از فضل.

یک روز به من گفت:”آن. نه بیشتر.”

در نهایت پس از احساس من تا به حال به تغییر من باید تغییر کنم تغییر خواهد کرد من تا به حال یک مانع بزرگ برای غلبه بر آن اقامت بین گوش من. این ایده که همه چیز تا به حال به طور کامل برای شروع است.

من توجیه که من نمی تواند شروع به ضربه زدن به ورزشگاه تا زمانی که من در بازگشت از تعطیلات. نمی تونم شروع رژیم غذایی تا زمانی که من در خوردن مواد غذایی آشغال, من در حال حاضر خریداری شده است. چرا شروع یک کسب و کار جدید هنگامی که آن را ممکن است به اشتباه ،

داستان من گفتن بود خودم بود آسان برای توجیه چون راستش چگونه می تواند همه چیز یا شرایط همیشه بود ،

این ایده که همه چیز باید کامل قبل از اینکه شما شروع چیزی جدید است یک موفقیت قاتل. زمانی که ماه و ستاره چین,همه چیز کامل خواهد بود. سپس من شروع خواهد شد. حدس بزنید چه کوپرنیک? آن روز نخواهد آمد. زیبایی از من شروع خواهد شد از فردا, فردا هرگز می آید. همیشه آن را به روز بعد. تنها چیزی که ما تضمین شده است در حال حاضر. امروز.

انتظار برای رسیدن به کمال منجر به تعویق. که تضمین است.

“شما لازم نیست که به حق آن را دریافت, شما فقط باید برای دریافت آن می گوید:” موفقیت مربی Mike Litman.

او می گوید آن را در همه زمان. او نیز حق است.

کمال است که بالاترین استاندارد از همه است.

از آنجا که من شروع به وبلاگ من دنبال تمام تمرینات من. من متد نوشتن هر کالری و کربوهیدرات و گرم پروتئین است. من دور مانده از غذا خوردن. صبح زود اجرا می شود و یوگا. من با تمرکز بر روی روابط من با یک عقاب چشم. من تمرکز من در خود من و اعمال من و متوقف سرزنش دیگران. چیزهایی که قرار بود برای تقریبا یک ماه و پس از آن من رفت و برگشت به خانه در تعطیلات است.

Uh-oh.

به نمایشگاه من هنوز هم کار می کرد چند بار خوردند نسبتا خوب و وصل با برخی از دوستان واقعا خوب است.

باید منصفانه من هم انحراف از برنامه مشخص شده در وبلاگ من.

حدس بزنید چه ؟ روز اول من بازگشت و من در ظهور P90x دی وی دی. شروع کردم به روزنامه نگاری و ردیابی تمام کالری است. من تقریبا برداشت تا جایی که من سمت چپ خاموش.

اما من احساس گناه. من تا به حال گیر به رژیم غذایی من. من از دست رفته تمرینات. برای یک بیت من واقعا احساس گناه. من تا به حال اجازه دهید هر کس پایین. من کامل است.

اما شما می دانید چه ؟ که خوب است. من تا به حال یک مینی تعطیلات و می تواند فقط گفت: “Ahhh به معامله با آن است. من نمی تواند آن را. من به دنبال از طریق” سپس من تا به حال آسان به ترک. من فقط می تواند به روش های قدیمی. شما می دانید قدیمی راه راه است که کار نمی کند.

مزخرف.

زندگی نیست درباره بولینگ 300 و یا هدف قرار دادن یک سوراخ در یک. آن را در مورد دادن بهترین خود را. آن را در مورد چگونه بسیاری از زمان شما پایین می افتد اما نه در چگونه بسیاری از زمان شما به عقب بر گردیم. یک بار من را متوقف فکر کردن من تا به حال به طور کامل آن را مانند یک وزن شانه های من. آن را خوب به تقلب در روز است. من به خودم اجازه به انسان است.

کمال است که بالاترین استاندارد زیرا مگر اینکه شما در نام عیسی مسیح آن ain’t gonna اتفاق می افتد. ببخشید چارلی. شما راه خودتان را برای شکست. چرا دکل قوانین بازی زندگی, بنابراین شما می توانید برنده می شود ؟ چرا خودتان یک استراحت در هر حال حاضر و دوباره.

لطفا اشتباه نگیرید این بهانه به استانداردهای خود را پایین تر. فکر نمی کنم من و گفت رها اهداف خود را به برجسته شوهر/همسر/مادر/برادر/کارمند/رئیس/همسایه/تیمی/حسابدار, و غیره. بالا بردن استانداردهای خود را. انتخاب بزرگ مدل های نقش و مربیان. استفاده از یک ثابت مجموعه ای از استراتژی ها و یا مدیران برای رسیدن به اهداف خود. همه به معنی شلیک برای ستاره ها! هرگز اجازه ندهید کسی به شما بگوید شما نمی توانید کاری انجام دهد. برجسته شود!

اما اگر شما نمره 1600 روی شما نشسته است رفتن نیست گریه در خود ماست.

فکر نمی کنم شما نیاز به کامل است. این بالاترین استانداردهای ممکن است مثل انسان ممکن است. آن را نیز به شما می دهد آسان به ترک و سوخت دائم به تعویق می باشد.

مایکل جردن بود مسلما بزرگترین بازیکن بسکتبال ما تا کنون دیده اند اما او به سختی کامل است.

“من از دست رفته ام بیش از 9000 عکس در زندگی حرفه ای من. من از دست داده ام تقریبا 300 بازی. 26 بار من اعتماد شده ام را به بازی برنده شات و از دست رفته است. من شکست خورده ام و بارها و بارها در زندگی من است. و است که چرا من موفق” مایکل جردن.

وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای کسی که به طور مداوم “نشان می دهد”. چقدر بهتر شما احساس می کنید پس از پایان تمرین خود را حتی پس از مغز خود را مبله شما را با هزاران بهانه به جست و خیز تمرین ؟ شما احساس نمی کنید ؟ حتی متوسط تمرین احساس heck از بسیاری بهتر از پرش آن همه با هم آن را نمی کند?

“شما لازم نیست که به حق آن را دریافت, شما فقط باید برای به دست آوردن آن رفتن”

خاموش لب به لب خود را. آن را اتفاق می افتد. تغییر شما می خواهید در زندگی خود را ببینید. درخواست برای کمک. شاید برخی از مربیگری و یا یک مربی شخصی. اگر چیزی کار نمی کند, سعی کنید چیز دیگری است. اگر که کار نمی کند, سعی کنید چیز دیگری است. سعی در نگه داشتن چیزهای مختلف تا زمانی که شما پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار.

اما به خاطر شما و کسانی که در اطراف شما خودتان یک استراحت بدهید اگر خود را کامل نیست.

قانون حرکت یک نیروی قدرتمند است. اشیاء در حال حرکت (مانند شما به سمت اهداف خود) تمایل به ماندن در حال حرکت است. برعکس, ته قنداق تفنگ خود را کاشته بر روی نیمکت احتمالا اقامت وجود دارد و رشد ریشه.

جشن اگر شما ضربه یک کل در یک! هک ارسال یک عکس از شما ایستاده پین با ‘ol پوزخند روی صورت خود. اما آیا سگ ماده و زاری هر سوراخ به خاطر خود بازی نیست مثل تایگر وودز. صحبت از ببر آشکار به نظر می رسد در حال حاضر حتی اگر او فوق العاده گلف باز او به وضوح به دور از کامل است.

شما باید از این پتانسیل برای عظمت در درون شما. تنها کسی که می تواند که دور کسی است که در آینه می بینید. داستان شما به خودتان بگویید یک اثر قوی در خود انگیزه یا توانایی به دنبال از طریق.

استانداردهای خود را باید برجسته شود اما اجازه می دهد خود را به اشتباه. خودتان را به یک پت در پشت. نگاه خودتان را در چشم در آینه خود را و می گویند: “من شما را دوست دارم.” هک, در حالی که خود را در آن به چرا پیش بروید و خودتان را برای بار در گذشته که شما کمتر از کامل است.

این بطرز شگفت انگیزی قدرتمند است و شما فقط ممکن است حتی توقف در انتظار کسانی که در اطراف شما به طور کامل بیش از حد.

اما این موضوع برای مقاله دیگری است.

در اینجا به موفقیت شما!

[ad_2]

Leave a Comment