Posted on: ژوئن 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

چند افراد مشهور از تمام ژانرهای انتخاب نهایی راه فحشا در حالی که چند نفر دیگر را انتخاب کنید راه خودکشی. وجود دارد بدون نیاز خاص به قول نمونه در این زمینه است. تاریخچه ملا می سازند بسیاری از حوادث است. بسیاری از مردم ممکن است تعجب که چرا افرادی که ایجاد یک مخزن برای خود باید به چنین چیزهای کثیف. بله, آن را به جای خوبی تاسیس سوال در واقع!

مشاهیر – بیشتر از دنیای مد و فیلم برادری رسیدن به اوج در داخل بسیار کمتر از طول زمان در حالی که آن طول می کشد طولانی مبارزه سال است که به طول عمر یک فرد در مورد حرفه های دیگر. دستیابی به موفقیت گاهی اوقات ممکن است یک شبه اتفاق می افتد اما حفظ و نگهداری همان سرعت تبدیل به یک کار خسته کننده برای مشهور. همچنین این افراد به طور کلی رعایت معیار و محک زندگی پس از دستیابی به موفقیت اولیه خود. استاندارد شامل یک اسراف زندگی است. در صورت موفقیت مستمر وجود مشکلی نخواهید داشت. مشکلات بوجود می آیند زمانی که یک تجربه شکست پس از موفقیت اولیه. برای مدتی – نمی توان آن را دشوار برای مدیریت این وضعیت است. اما مشکلات آغاز خواهد شد تنها زمانی که تشک بادی مجهزند تا ثروت اگزوز. واقعی انحراف از مسیر در اینجا آغاز می شود. وجود دارد ممکن است در جهات مختلف است که می تواند به دنبال. اما عمدتا تنها دو راه انتخاب شده توسط صفحه نمایش بت: مسیر گوشت تجارت و راه خودکشی. بدون شک هر دو مسیر از بی اخلاقی است که حتی پس از تحقق مشاهیر کنید را انتخاب کنید به دلایل آشکار است.

بسیاری از زنان مشهور فقر رو انتخاب کردن برای رسیدن به گوشت معاملات برای آن هموار کردن راه آسان تر برای به دست آوردن پول است. اما برای مرد مشهور آن است که اتصالات گزینه است. بنابراین آنها را انتخاب کنید برای مدیریت این وضعیت برای برخی از زمان با قرض گرفتن پول از منابع نزدیک به آنها را. در هر صورت آنها دچار نوعی روان ترس و ناامنی که در نهایت منجر آنها را به فکر می کنم بارها و بارها در مورد عواقب بعدی. افکار خودکشی و سپس پاشیدند در ذهن افراد رو به فقر.

خودکشی یک رویداد غم انگیز با قوی عاطفی و پیامدهای آن بازماندگان و خانواده های قربانیان آن است. با توجه به برآورد بیش از 36 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی کشتن خود را هر سال. آمار همچنین حاکی از این واقعیت است که مردان به نظر می رسد به خصوص در معرض خطر و نزدیک به چهار برابر نرخ خودکشی به عنوان زنان به صورت متفرقه دلیل خاص برای مردان خود را دارند.

از دست دادن افسردگی و اضطراب و اختلالات پزشکی, شرایط مصرف مواد و وابستگی به الکل, مالی, حقوقی و یا اسکولاستیک مشکلات و دیگر مشکلات زندگی می تواند ایجاد سنگین پریشانی عاطفی. آنها نیز در این راه با افراد توانایی حل مشکلات.

افکار خودکشی, همچنین شناخته شده به عنوان افکار خودکشی هستند افکار در مورد چگونه برای کشتن خود است که می تواند از یک برنامه ریزی دقیق به زودگذر توجه می کند و شامل قانون نهایی از کشتن خود. اکثر افرادی که تجربه افکار خودکشی را انجام نمی آن را از طریق. برخی ممکن است, اما, اقدام به خودکشی. برخی از افکار خودکشی را می توان به عمد برنامه ریزی شده به شکست و یا کشف شود در حالی که دیگران ممکن است به دقت برنامه ریزی برای موفقیت است. خودکشی است که قطعا یک راه حل نهایی.

در این صورت هر مشکل یک راه حل. وجود دارد نیاز به پرداختن به این موضوع در سطح مناسب است. زیرا – همانطور که گفته شده است در Hindi “Hai Jaan به Jahaan Hai”. کرامت مشهور هر دروغ در راه آنها رفتار خود. چرا باید یک فرد را انتخاب کنید تنها دو رنجور مسیر در حالی که غفلت از دیگر گزینه ؟ بهتر است به ساکن ساده تر و شادتر زندگی از انتخاب اشتباه مسیر وجود دارد و با فرود در مشکلات برای خود و دیگر نگران مردم است. است آن را یک نقطه به نقطه اندیشید ؟

[ad_2]

Leave a Comment