Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هنگامی که آن را به قدمت می آید و روابط زنان و مردان می تواند بسیار متفاوت به یکدیگر است. بسیاری از مردان (و آن اتفاق می افتد به زنان بیش از حد!) دریافت عمیق تر به یک رابطه و سپس به طور ناگهانی دور نگه دار. این بخشی از زندگی است و آن را خیلی اتفاق می افتد اما چرا جلو مردان میشه ؟

بسیاری از زنان شده اند در این وضعیت جایی که آنها فکر می کنم آنها یک رابطه فوق العاده. بسیاری انتظار دارند به این سوال ظهور در هر لحظه زمانی که به طور ناگهانی آن را به آرنج خود را با توجه, و نه یک حلقه!

مشکل این است که زنان و مردان متصلند در راه های مختلف. زنان نگه داشتن چیزهایی که عزیز است که مردان ممکن است و بالعکس. این تفاوت ها می تواند به معنای مردان دور نگه دار که باعث صدمه دیده خشم و غم و اندوه است. شما احساس می کنید دوستش ناخواسته و احساس بسیار اشتباه است. آن چیزی به شما گفت ؟ آن چیزی است که شما انجام داد ؟ شما هرگز ممکن است پیدا کردن.

اگر شما به دنبال برای یک مرد که مرتکب خواهد شد در بدن و ذهن شما ممکن است نیاز به رفتن را از طریق چند روابط قبل از شما پیدا کردن ‘یکی’. این همه در مورد دوباره تنظیم خود را به قبول همه روابط کامل هستند که انسان خود را ممکن است نیاز به یک فضای کمی از زمان به زمان است که گاهی اوقات او نمی خواهد احساس به همان شیوه شما انجام دهد.

بسیاری از زنان سوالات زیر را بپرسید در برخی از نقطه:

• آیا او به نام?

• چرا او صحبت کردن به من ؟

• چرا او فقط ناپدید می شوند برای چند روز در پایان و پس از تماس من ؟

• چرا من شماره یک در زندگی خود را?

• آنچه را که من انجام می شود ؟

• چه می توانم انجام برای او می خواهید من بیشتر ؟

• آن من است ؟ است او کسی دیگری ؟ آیا او پیدا کردن من جذاب است ؟

بسیاری از زنان در زندگی زناشویی که روابط گذشته تلاش کرده اند برای دریافت در اطراف این مشکلات و یا حتی دریافت پاسخ به سوالات خود را. گاهی اوقات و به قول یک عنوان فیلم ‘او تنها نیست که به شما.’ آن را سخت به اعتراف هنگامی که شما واقعا دوست دارم کسی اما آن را آسان تر اگر شما می توانید این اعتراف و قبول این واقعیت است.

واقعیت این است که خروج از یک رابطه ندارد به علت درد و ناراحتی است. ناراحت معمولا می آید از عدم درک و نه هر چیز دیگری. اگر انسان در زندگی خود را به طور ناگهانی گفت که او پیدا کرده بود کسی دیگر و یا که شما نیست یکی از شما می خواهم هنوز هم سوالی دارید اما شما همچنین می خواهم به برخی از نوع نتیجه گیری. سکوت برداشت و در نهایت خروج از ارتباط است که مشکلات واقعا شروع و هنگامی که از او سوال واقعا آغاز خواهد شد.

بسیاری از مردان برداشت از یک رابطه به دلیل…آنها می خواهند به یک مرد دوباره! اجازه بازگشت چند هزار سال است. روابط بسیار ساده تر پس از آن. مردان مرد بودند و نمی رود به هر چیز دیگری. در حال حاضر مردان در حال انتظار برای دوستان, دوستداران, لوله کش و صوتی. و گاهی همه این نقش ها می تواند انسان را به احساس می کنم مثل او خود او نیست. بسیاری از مردان وحشت در روابط زیرا آنها هویت خود را از دست داده اند. شما می توانید دو برابر آن احساسات هنگامی که یک زن تلاش می کند به تغییر یک شخصیت یا صفات.

بسیاری از مردان برداشت از یک رابطه به خاطر آنها احساس به دام افتاده و تحت فشار است. مهم این است که برای تشخیص شروع این احساسات و برای انجام کاری. اجازه دهید شما را مشاهده کنید دوستان خود را به او اجازه دهید یک آخر هفته دور, و به او اجازه دهید سازمان دیده بان ورزش در روز شنبه. آنها ممکن است منافع خود را, اما آنها خود را. آن را ساده به نظر می رسد اما این چیزهای کوچک و ساده است که می تواند باعث یک مرد به قید وثیقه!

شما همچنین نیاز به درک که یک مرد است نه زن. برای تلفن های موبایل آشکار درست است ؟ اما بسیاری از زنان انتظار شرکای خود را به دانستن آنچه که آنها احساس به می دانم که چه باید بکنید هنگامی که آنها هستند و برای آنها وجود داشته باشد بدون توجه به آنچه. مردان نه کامل و نه زنان. این همه در مورد تحمل و متوجه باشند که رابطه شما نیست راست از یک فیلم هالیوودی. مشکلات وجود دارد که باید بر طرف شود و شما ممکن است نیاز به انجام است که بدون به طور مداوم آزار دهنده و یا تلاش برای تغییر شریک زندگی خود را.

این همه در مورد تنظیم خود را نگرش ذهنی و متوجه باشند که آنچه شما می خواهید ممکن است همیشه نمی شود این همان چیزی است که شریک زندگی خود را می خواهد. و البته زمانی که برخی از مردان فقط نمی تواند مسئولیت رسیدگی به هر نوع تعهد بدون توجه به آنچه شما انجام دهد. تمام موقعیت های متفاوت هستند اما در اصل یک رابطه خوب بر اساس عشق و اعتماد و درک و می دانم که زمانی که همه چیز در حال رفتن به سمت راست. در حالی که شما ممکن است قادر به متوقف کردن مرد خود را از کشیدن دور از ارتباط خود را, شما ممکن است درک کنند که چرا او آن را ندارد.

[ad_2]

Leave a Comment