Posted on: ژوئن 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آیا “Brules”?

Brules = کارشناسی قوانین

امروز وجود دارد بسیاری از انواع مختلف “brules” که جامعه استفاده کرده است به مغز ما را شستشو. برخی از رایج “brules” عبارتند از:

  • مدرک دانشگاهی لازم است
  • پس از دریافت مدرک شما باید بیرون بروید و پیدا کردن یک شغل خوب پرداخت و یا دیگری شما پیچ
  • زمان پول است (چه؟! این هم یک brule? من خواهد شد به این زودی. ادامه خواندن است.)
  • پیگیری از پول است که ذاتا بد

این لیست inexhaustive.

بیایید منعکس کند. به شما گفته شده توسط خود والدین و معلمان به مطالعه و دریافت یک دانشگاه درجه? پس از آن شما را تحت فشار قرار دادند توسط آنها و جامعه به پیدا کردن یک شغل بالاتر از حقوق و دستمزد بهتر ؟ شما در حال حاضر در گیر در یک شغل است که شما لزوما در همه ؟ آیا شما تحت فشار توسط تمام صورتحساب های آینده در هر ماه ؟

همه از این اتفاق به این دلیل که جامعه خواسته است ما به دنبال این مسیر بارها و بارها نسل بعد از نسل. آیا شما مطمئن هستید که دارای مدرک دانشگاهی هستند لازم است ؟ اگر این است چگونه استیو جابز, مارک زوکربرگ, والت دیزنی, Bill Gates, Richard Branson… و بسیاری از معروف کالج قطره استراحتی آمد ؟ من باید اعتراف که این افراد با استعداد در یک راه یا دیگری. اما آنچه در مورد شما ؟ همه ما با استعداد هستند در مناطق خاص. تنها تفاوت بین افراد موفق و ناموفق افراد است که سطح خود را از استقامت و انعطاف پذیری است.


دستیابی به نظر می رسد در ارتباط با عمل است. زنان و مردان موفق در حال حرکت نگه دارید. آنها اشتباه می کنند اما آنها را ترک نمی کند. – کنراد هیلتون

انجام نمی شود ترس به دنبال شهود خود را و رفتن و دنبال مورد علاقه خود را. دانشگاه آموزش و پرورش است که مانند یک ابزار را برای شما به انجام کاری. برای مثال اگر شما می خواهید برای شروع یک کسب و کار دانشگاه و آموزش و پرورش تجهیز می تواند شما را با مهارت و دانش لازم را برای شما برای رسیدن به این منطقه است. لطفا همین حالا مطالعه دانشگاه به این دلیل که جامعه می گوید شما باید یک مدرک دانشگاهی به منظور به دست آوردن یک شغل را در زندگی به منظور…

بیایید حرکت به بعدی “brule”. همه ما آموخته بودند پس جوان که زمان پول است پس لطفا زمان را هدر ندهید. اجازه بدهید به شما بگویم این است که مزخرف. زمان پول است زیرا مردم همیشه صرف وقت با ارزش خود را برای پول است. درست مثل شغل پاره وقت و یا هر شغل معمولی که در آن شما کسب درآمد پول بر اساس زمان شما صرف کار. در این راه بیشتر زمان شما صرف کار خود را بیشتر به شما کسب درآمد. این است که “کارمند” طرز فکر. اگر شما جدا از پول شما قادر به یک زندگی است که شما لازم نیست به عجله برای زمان کار برای وقت و کار برای دیگران. این اتفاق می افتد زمانی که شما قادر به فرار از مسابقه موش صحرایی و تولید جریان منفعل درآمد. پول خود را خواهد شد در جریان به طور خودکار و شما می توانید از زندگی خود لذت ببرید بدون نیاز به رقابت با زمان. این کاملا ممکن است امروز برای هر کسی که برای رسیدن به عنوان شما می توانید آن را به عنوان زمانی که شما یک لپ تاپ و یک اتصال به اینترنت. وجود دارد راه های بسیاری برای آوردن ثروت بدون به خطر انداختن زمان. آنچه من توصیه می کنم که لپ تاپ, شیوه زندگی. شما می توانید پول کسب درآمد در حالی که شما خواب هستید و یا لذت بردن از زندگی خود را. بنابراین مطمئن شوید که شما جدا از پول در فرهنگ لغت خود! این است که واقعا مهم است. آیا نمی شود فریب خورده در اطراف با جامعه دیگر.

در جامعه امروز ما به ارمغان آورده اند شرم بر پیگیری پول است. بسیاری از مردم با توجه به پیگیری از پول به عنوان یک نگرش بد. این احتمالا دلیل رخ می دهد که وجود دارد مردم پول در هزینه کیفیت محصول و یا در هزینه از دیگر طرف های درگیر. اما صادقانه میگویم که نمی خواهید برای کسب درآمد و پولدار شدن ؟ وجود دارد هیچ چیز اشتباه در به دنبال پول در تمام زمانی که شما کسب درآمد پول در یک مناسب و معقول و حقوقی است. چه چیزی اشتباه است با به دست آوردن پول ؟ مهم ترین چیز این است که شما خود را قربانی کیفیت محصول و مشتری رفاه. با کیفیت محصولات و خدمات شما خواهد بود قادر به کسب درآمد بیشتر پول در دراز مدت.

بنابراین نمی توان محدود توسط “brules” و اجازه ندهید که جامعه مغز ما را شستشو دیگر. وجود دارد بسیاری از باورها است که جامعه تعبیه شده در ایالات متحده است. باید ذهن باز و به دنبال شهود خود را. سعی کنید به کشف قوانین است که به زايش شما در زندگی و بهبود آنها است که می تواند منجر شما به یک زندگی بهتر.

اجازه دهید با یک نقل قول از استیو جابز


زمان شما محدود است بنابراین نمی اتلاف آن زندگی شخص دیگری را به زندگی است. اجازه ندهید سر و صدا از نظرات دیگران غرق کردن صدای درونی خود را. و مهم ترین شجاعت به دنبال قلب خود را و شهود.

همه بهترین من برای موفقیت شما!

[ad_2]

Leave a Comment