Posted on: جولای 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

کتاب مقدس می گوید که حوصله زمين (مزمور 37:11 و متی 5:5). حلم بود گرز سحر و جادو ساخته شده است که موسی به بسیار موفق در انتخاب خود را حرفه ای. اگر شما می خواهید به موفقیت خوبی شما باید با حوصله و اگر شما, دعا برای آن است. آیا شما تا کنون در نظر گرفته به این دلیل خدا برداشت در یوسف به خاکی سرپرست خداوند ما عیسی مسیح است ؟

در 28 سپتامبر سال 1996 من خادم کنار با مبلغ Gboyega Ajadi در Iree پلی تکنیک انجیل دانشجو کمک هزینه تحصیلی و خداوند خدمت به من و خواسته من این سوال “آیا شما تعجب که چرا من تو را دیدم آن را مناسب برای استفاده از یوسف به مراقبت از سال های شکل گیری عیسی مسیح بر روی زمین ؟

خداوند نشان داد بسیاری از ویژگی های موجود در یوسف که او را واجد شرایط برای این موقعیت ممتاز, من به اشتراک گذاشتن برخی از آنها را با شما در این نوشتن. در متی 1:18 – 25:

18. در حال حاضر تولد عیسی مسیح در این است که به عنوان مادر خود مریم بود حمایت به یوسف قبل از آنها گرد هم آمدند او داشت با فرزند روح القدس.

یوسف ناگهان کشف کرد که اگر او تا به حال شناخته شده نیست مریم در عین حال او باردار بود. این به این معنی او را عمیق رابطه صمیمی با مریم که ممکن است منجر به مقاربت جنسی. او نمی دانست چه اتفاقی افتاده است ما امروز می دانیم چرا که ما باید آن را بخوانید و ما یاد گرفتیم در مورد زندگی مسیح; اما پس از آن یوسف نمی دانیم که آنچه ما امروز می دانیم. او نمی دانست که کودک در مری رحم بود از روح القدس. چگونه بسیاری از مردان امروز خواهد بود قادر به تحمل آن است ؟

19.سپس یوسف شوهر بودن فقط مرد (کتاب مقدس می گوید که یوسف بود فقط او بود و با حوصله و سرد – رهبری بود و باز به استدلال صدا) و مایل به او را یک مثال بود و فکر قرار privily.

برخی از مردان امروز خواهد بود اینقدر عصبانی آنها می تواند قطع سر او اما به یوسف فکر کردن در مورد آن فرشته ای ظاهر شد و به او در خواب به او هشدار می دهند. او نه به دنبال تایید او فقط بر این باور او را تحقیر نمی کند رویای او تقاضا برای شنیدن یک صدای قابل شنیدن و یا دیدن فرشته جسمی در زندگی واقعی مثل منه پدر آمدند. او فقط به خدا ایمان آورد -آن را ساده و ایمان است. او نه نقل قول کتاب مقدس که “از دو یا سه شاهد هر کلمه باید تایید” او به سادگی اعتقاد و اطاعت کلمه یا صدای خدا که اتفاق افتاده است به طور کامل اراده خدا.

چگونه بسیاری از مردم امروز رهبری (از طریق رویاها) اما رد رویا به عنوان یک صرف فکر و ذهن خود را. یوسف مطیع خدا این مهم نیست که آیا خدا صحبت کرد و از طریق رویای شنیدن صدای درونی هنوز صدای کوچک نبوت ملاقات از یک فرشته و یا هر چیز دیگری او فقط اطاعت. او اطاعت فرشته که خدا فرستاده شده به او را در رویای این است که حلم. جای تعجب نیست که خدا را انتخاب کنید به استفاده از او را تا و پرورش خداوند ما عیسی مسیح در جسم.

جوزف عمل خدا با تبدیل شدن به پدر خدا پسر او به اندازه کافی خوب به یاد عیسی برخی از چیزهای اولیه زندگی (بشریت). زمانی که آنها به اورشلیم رفت و در این زمان عیسی دوازده ساله بود عیسی به معبد رفت, ‘در مورد پدر من کسب و کار. آنها او sorrowing برای سه روز. هنگامی که او در بر داشت یوسف را بلند نمی کند تا دست خود را به ضرب و شتم و یا عصا عیسی بسیاری از مردان امروز خواهد بود اینقدر عصبانی است که اولین چیزی که آنها انجام می شود به سیلی که کودک است. آن ماری که صحبت کرد و گفت:

“پسر چرا تو نتیجه برخورد با ما ؟ ببین پدر تو و من به دنبال تو sorrowing”. آن را هرگز ثبت شده است که یوسف همیشه عصبانی (یا شل و خوی خود را) او هرگز بیش از حد در واکنش به وضعیت او یک مرد پر از حکمت و درک. عقل است که اعتقاد به خدا حتی زمانی که شما را در درک آنچه که او انجام گفت و یا برنامه ریزی. در لوقا 2:50 کتاب مقدس می گوید:

و آنها را درک نمی گفت (عیسی مسیح) که او سخن نزد آنها.

یوسف ممکن است درک نمی کنند اما به اعتقاد او خدا و در عین حال او نمی maltreat عیسی او را دوست داشت عیسی که او بود – آنچه یک پدر بسیار شبیه نزد خداوند متعال. در همین راستا ما به نام به درک همه چیز را در مورد خدا و یا خود کلمه ما به نام به باور او و کلام او که واقعی است عقل است. در Mathew 1:25 ما به عنوان خوانده شده

و می دانست که او نیست تا او آورده بود جلو او اولین فرزند; و او نام خود را به نام عیسی مسیح.

یوسف منظم بود به اندازه کافی نیست که sex با مریم زندگی می کردند با هم خواب با هم در همان خانه و در عین حال او این کار را انجام نمی. همه می دانند که آن را O. k به sex خود را با همسر باردار, اما یوسف نیست. چه نوع از پاداش آیا شما فکر می کنم یوسف را دریافت خواهم کرد ؟ فکر می کنم در مورد پدر عیسی که مسئولیت مراقبت از خداوند, او زندگی می کردند یک نمونه از زندگی او نمی تواند در مورد, در حال خواب با دروغ گفتن و فریب دادن و غیره. او با حوصله و منظم است که حتی خدا (یعنی عیسی مسیح) می تواند از او یاد بگیرند که چگونه به خوبی نجار او آموخت ‘خدا’ بسیاری از چیزهایی که در گوشت. او محافظت خداوند ما عیسی مسیح او را به مصر که هیرودیس به دنبال زندگی نجات دهنده. حلم است کلمه توضیح داده است که کلیت زندگی یوسف را. اگر شما می توانید خود را نشان می دهد یک meek مرد آسمان و زمین شما را ببینید و تشخیص شما و پاداش با صدایی موفقیت در تمام تلاش خود را. اگر شما مطالعه کتاب مقدس خود را به خوبی شما را درک خواهد کرد که یوسف بسیار موفق نجار. به عنوان شهرت عیسی گسترش در خارج از کشور مردم فکر به عنوان ثبت شده در متی 13:55

“این است که نه نجار پسر؟….”

یوسف نجار از شهر خود به معنی او مهمترین, محبوب ترین, موفق ترین نجار. یوسف از طریق حلم موفق شد تا مردم ترسیم عیسی به او چرا ؟ دلیل این است که یوسف آشکارا موفق او نمی تواند اما متوجه شود.

برخی از مردم موفق امروز که هیچ کس به یاد می آورد و یا به رسمیت می شناسد خود را به پدران زیرا آنها موفق پدران است. پدر عیسی موفق بود پدر به دلیل حلم بود و با حوصله. یک مرد با حوصله بیش از حد آرام به مبارزه با او نمی داند که چگونه به استدلال می کنند که او بیش از حد از قبل اشغال شده توسط هدف خود را که هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد. بنابراین از آنجا که این, ‘ضعف’ خدا خود را به مبارزه همه اش جنگ است. حوصله انسان نمی تواند مبارزه: خدا دعوا برای او. اگر شما می توانید مبارزه و انتقام خود را از دشمنان خود و خدا نمی نیاز به مبارزه برای شما. موسی نمی مبارزه با هر مردی که گل رز در مقابل او را در نافرمانی خدا را انجام داد. حتی زمانی که ارشد خود را خواهر میریام بدرفتاری او را به خدا تا به حال برای آموزش یک درس به مدت هفت روز است که شما لازم نیست زحمت با حوصله ، هنگامی که شما یک مرد با حوصله بود به دلیل ترس خدا خودش یکی را برای مبارزه با او. پس چرا دعا برای روح حلم در حال حاضر ؟

[ad_2]

Leave a Comment