Posted on: می 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

فلسفه هومیوپاتی بسیار متفاوت که از ارتدوکس پزشکی به عنوان ما آن را می دانم. جهان پزشکی حفظ لهجه در پیدا کردن یک “تک گلوله’ برای حمله به هر یک مهاجم در بدن است. یک مثال خوب است که یک آنتی بیوتیک است که اعمال خاص “چکش” هدف قرار دادن و کشتن خاص باکتری است. بدن سیستم ایمنی بدن خود را در مبارزه است اما باطل توسط آنتی بیوتیک خود را. در واقع سیستم ایمنی بدن را سرکوب در طول مدت دوره درمان با آنتی بیوتیک.

پزشکی کنونی به نظر می انداز که علائم مستقیم و تظاهر به بیماری و در نتیجه پزشکان درمان بیماری با سرکوب علائم. هومیوپاتی در مقابل می بیند علائم به عنوان واکنش بدن در برابر بیماری آن را به عنوان تلاش برای غلبه بر آن و به دنبال تحریک نه سرکوب این واکنش است. این عمل با, بدن, برای بالا بردن خود را در دفاع به جنگ مشکل است. در نتیجه سیستم ایمنی بدن طول می کشد بخشی در مبارزه و بدن قوی تر است برای آن.

داروهای هومیوپاتی به نظر می رسد آغاز یک روند شفا در بدن با تحریک طبیعی بدن نیروهای بازیابی. این یک دارویی طبیعی علمی است که با استفاده از مقادیر بسیار کم از گیاه و حیوانات و یا مواد معدنی برای تحریک بدن ذاتی توانایی درمان. هومیوپاتی views ترین علائم به عنوان تلاش بدن برای ایجاد هموستاز و در نتیجه به دنبال حمایت از بدن ذاتی تلاش های خود را التیام بخشد.

هومیوپاتی استفاده می کند به خصوص آماده بینهایت کوچک دوز از مواد است که در مقادیر بزرگتر می تواند بسیار علائم آنها در حال تلاش برای آدرس. این اصل اساسی شناخته شده از زمان یونانیان باستان. مشتق از کلمه یونانی “Homoios” به معنی “مانند” هومیوپاتی عمل درمان “،” در اینجا یک مثال است. در هنگام برش پیاز برای پخت و پز خود را در چشم خارش و اجرا, بینی خود را اجرا می شود و شما عطسه. پیاز ساخته شده را به یک هومیوپاتی درمان شناخته شده به عنوان Allium Cepa می تواند بسیار موثر در کاهش علائم آبریزش بینی و خارش چشم و عطسه است که همراه با سرماخوردگی یا آلرژی است.

مثال دیگر این است که پیچک (Rhus Tox). در هومیوپاتی دوز Rhus Tox ارزشمند است که برای درمان برخی از خارش پوست پس در آن رقیق دولت این باعث می شود آنها. بنابراین “دوست آنست که بگریاند.” این اصل شناخته شده به عنوان “قانون similars” و استفاده شده است در طول تاریخ. بقراط خود نوشت: “از طریق مانند بیماری است که تولید شده و از طریق نرم افزار مانند آن درمان است.”

یک پزشک آلمانی ساموئل هانمن توسعه هومیوپاتی در اوایل دهه 1800 است. محترم پزشک و شیمیدان او با این وجود, وحشت زده با شیوه های پزشکی از روز خود را مانند خونریزی و استفاده از مواد سمی مانند آرسنیک و جیوه. او به دنبال یک روش درمانی است که می تواند بی خطر و موثر و ملایم است. در آن زمان اصلی برای درمان مالاریا شد گنه گنه از cinchona پوست. او تصمیم گرفت به گنه گنه خود را به عنوان یک آزمایش است. تصور کنید که خود را حیرت زمانی که او کشف کرد که در نظر گرفتن کوچک به طور منظم دوز cinchona پوست تولید علائم بسیار شبیه به کسانی که از مالاریا! اما هنگامی که به یک بیمار مبتلا به مالاریا علائم بودند کاهش داد و بیمار را بهبود می یابند.

او همچنین آزمایش بلادونا, جیوه, آرسنیک و نیترات نقره رایج سموم و مواد مورد استفاده در عمل های پزشکی در زمان برای دیدن آنچه که اثرات خود را خواهد بود در افراد سالم است. یک بار دیگر او در بر داشت که رقیق دوز این مواد سبب علائم شبیه به بیماری که برای آنها استفاده می شود. بسیاری از آزمایش های مشابه بیش از چندین سال چراغ هانمن به این نتیجه رسیدند که راه حل های به دست آمده از حیوانی و نباتی و معدنی و منابع فقط به عنوان موثر در رقت. او کار می کرد برای ایجاد کمترین دوز موثر متوجه است که خود را بهترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی. در انجام این کار او به طور غیر منتظره ای کشف کرد که بیشتر یک درمان رقیق تر موثر آن می شود.

هومیوپاتی داروهای تولید شده از طریق علمی دارویی روش به نام “potentization.” این یک فرآیند رقیق کردن و تکان دادن و بیشتر رقیق کردن و تکان دادن. شایع ترین استفاده از رقت در ایالات متحده است اعشاری و یا “x” قدرت. 1x قدرت است غلظت 1/10th, 2x 1/100th 3x 1/1000هفتم ، برای ایجاد یک مشترک قدرت 6x یکی خواهد شروع به ساخت یک 1x. این است که با مخلوط کردن ده گرم از گیاه اصلی یا ماده معدنی با 90 گرم آب و الکل و سپس تکان دادن سخت و یا ضربه در برابر یک سطح مانند یک کتاب و سی تا پنجاه بار. این است که شناخته شده به عنوان رقت و جانشینی. برای یک 2x, شما به سادگی ده قطره از 1x و فقط به عنوان شما را قبل از مخلوط با 90 قطره از الکل و آب و موفقیت است. ادامه 3x, 4x, 5x, تا زمانی که شما ایجاد یک 6x.

هیچ کس نمی تواند در عین حال رضایت بخش توضیح دهید که چگونه هومیوپاتی دوز کار می کنند. یک نظریه این است که جانشینی ایجاد یک الکتروشیمیایی الگو تا حدودی شبیه به یک هولوگرافی حافظه ذخیره شده است که در مایع و سپس گسترش می یابد از طریق بدن آب است. یکی دیگر از نظریه نشان می دهد که این فرایند از رقت و جانشینی باعث ایجاد یک میدان الکترو مغناطیسی. مطالعات نشان می دهد با استفاده از هسته ای magneticresonance تصویربرداری است که وجود یک ساختار متفاوت و به شکل مولکول یک درمان هومیوپاتی و کسانی که از ساده و در آب و الکل است. (J. L. Demangeat, et al., “تغییرات des Temps de آرامش RMN 4 z پردازنده پروتون du Solvant dans les ترس Hautes رقت Salines د Silice/لاکتوز.” مجله پزشکی. Nucl. Biophy, 1992, 16:35-45.) این رفته برخی از راه برای متوقف کردن این ادعا که “هیچ چیز در آنها” است که گرفتار هومیوپاتی به تاریخ. همچنین وجود داشته است و بیشتر و بیشتر به خوبی طراحی شده مطالعات که برای کمک به تایید اثربخشی هومیوپاتی.

در هر صورت با فیزیک مدرن به طور مداوم کشف کوچکتر و کوچکتر ذرات و اثرات آنها و با کشف که حشرات می تواند تشخیص و عمل ها فرومون ها در هوا به یک قسمت در هر یک میلیون ایده بینهایت کوچک دوز داشتن یک اثر در بدن دیگر به نظر می رسد غیر ممکن است.

چرا که آنها تا حد زیادی رقیق شده هومیوپاتی داروهای مضر هستند. آنها سمی و غیر اعتیاد آور است و به همین دلیل بسیار امن است. داروهای هومیوپاتی مانند تمام داروها هستند توسط FDA. آنها را دخالت نمی کنیم و یا واکنش نشان می دهند با سایر داروها بیمار ممکن است گرفتن.

داروهای هومیوپاتی در اشکال مختلف معمولا قطره (آب و الکل) قرص و گلوله. آنها بهترین جذب شده تحت این زبان ها به دور از مواد غذایی و نوشیدنی. در حالی که مصرف داروهای بهتر است برای اجتناب از کافئین و نعناع منتول کافور و کورتیزون به عنوان این مواد اغلب پادزهر در درمان و یا کاهش اثر آنها در بدن است. درمان باید ذخیره دور از آهن ربا اجاق های مایکروویو اشعه ایکس (باید دقت شود در طول سفر هوایی! حرارت بیش از 150 درجه فارنهایت و مواد با بوی قوی مانند کافور و اکالیپتوس.

داشتن گرفته هومیوپاتی دوز توصیه شده توسط پزشک آن است که گاهی اوقات ممکن است که بیمار را تجربه اندکی تشدید علائم قبل از بهبود آغاز می شود. این یک تایید است که درمان صحیح انتخاب شده است و بنابراین یک واکنش منفی. اما, آن است که مشترک برای یک سطح از امداد رسانی به محل بدون این تشدید و ایده آل هدف از پزشک هومیوپاتی. کمتر است که همیشه بهتر از بیشتر وقتی که می آید به هومیوپاتی و زمانی که یک واکنش صورت گرفته است آن معمول است برای جلوگیری از درمان است. به صورت ساده و در شرایط حاد آن خوب است سعی کنید داروهای هومیوپاتی را در خود اما بهتر است برای کار با یک پزشک اگر شما در حال برخورد با پیچیده تر مسائل مربوط به سلامت و مزمن شکایت.

عمیق ترین کار در هومیوپاتی از طریق آنچه که به عنوان شناخته شده “miasmatic” درمان. یک “miasm” است مستعد ابتلا به یک بیماری ارثی الگوی است که می تواند تولید یک گرایش به سمت انواع شرایط. هانمن در بر داشت چند miasms است که می تواند انتقال از یک نسل به نسل دیگر. یکی منجر به اختلالات مانند دیابت بی خوابی و افسردگی و اعتیاد به الکل, پوکی استخوان و بیماری های قلبی. یکی دیگر منجر به گرایش به فیبروم و کیست تومور آسم و آلرژی و حتی افسردگی.. یک سوم منجر به اگزما و پسوریازیس یک طرفه میگرن و اضطراب. Miasms وجود دارد بسیار بالا ارتعاشی سطح بنابراین miasmic درمان به طور کلی متشکل از بالاتر و بالاتر توانمندی که رفتن عمیق تر و عمیق تر به سیستم برای پاک کردن بیشتر و بیشتر از miasmatic سایه به طور بالقوه حتی فرد DNA.

* * * * * * * *

خواندن توصیه می شود: مقدماتی:

1) “راهنمای خانواده برای هومیوپاتی” آلن Horvilleur, M. D., بهداشت و هومیوپاتی Publishing, Inc.; ویرجینیا, ایالات متحده آمریکا; 1986

2) “هر کس راهنمای داروهای هومیوپاتی” استفان کامینگز و دانا آلمن جرمی P. Tarcher, Los Angeles, Ca. U. S. A.; 1984

3) “طب هومیوپاتی دکتر راهنمای درمان برای بیماری های شایع,” تروور اسمیت, M. D.

نظریه:

1) “علم هومیوپاتی” جورج Vithoulkas Grove Press, Inc, New York; 1980

حرفه ای:

1) “سخنرانی در MATERIA MEDICA,” Tyler James Kent, B. Jain, ناشران, دهلی نو, هندوستان; 1993 چاپ Edition

2) “هومیوپاتی مواد مخدر تصاویر” M. L. Tyler, B. Jain, ناشران, دهلی نو, هندوستان; 1980

[ad_2]

Leave a Comment