Posted on: آوریل 13, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

تبریک عقاب بازی یک بازی باور نکردنی است. یک تشکر ویژه به تویوتا برای اعمال نفوذ خود در سوپر باول LII تجاری به عنوان یک پلت فرم به اهمیت امید و انگیزه و رهبری است. تویوتا's شعار “زمانی که ما به حرکت هر چیزی امکان پذیر است” یک داستان زیبا از خانم لورن Woolstencroft's سفر به موفقیت است.

خانم Woolstencroft متولد شد, از دست رفته یک دست و هر دو پا زیر زانو. با شانس برنده شدن یک پارالمپیک فلز طلا در حیرت انگیز یک میلیارد (بله با یک ب) به یکی شانس خانم Wollstencroft ضرب و شتم شانس. او نه تنها موفق به کسب یک طلا, فلز, اما 8 مدال طلا! این است عهد درست به تعهد پشتکار و داشتن توانایی آزادانه حرکت می کند. با وجود ناتوانی او ثابت کرد که “هر چیزی امکان پذیر است” … و او با ما “شکست” در حال حاضر با افتخار به عنوان شناخته شده ما بالا “سگ”.

بازی داستان و محیط نه تنها هیجان انگیز است اما او نیز آموزنده است. وجود دارد بسیاری از رهبری قوی درس برای همه ما به یاد بگیرند و این. این بسیار آشکار که من میگردین از طریق رسانه های اجتماعی. که من در نوشته ها و افکار در مورد بازی از دیگران من نیز به ذکر برخی از نوشته های فلفلی در خوراک خبری در مورد مردم احساس به حاشیه رانده شده در محل کار تنظیم. من فکر کردم در مورد معمول اشاره قول “استخدام افراد باهوش و سپس از راه خود” است که اشاره شده توسط چندین رهبران شناخته شده در انواع صنایع. آنها توصیه می کنند این است که کلید به رهبری قوی. من فکر کردم در مورد چگونه بسیاری از رهبران اجازه می دهد تا تیم های خود را آزادانه, حرکت, خواهم مربی داگ می کند ؟

از نقل قول های منفعل اظهارات به تمام عیار مقالات واضح است که مردم می خواهند قادر به حرکت آزادانه” در نقش آنها. داشتن توانایی برای حرکت آزادانه به ارمغان می آورد احساس هدف و معنا به روز به روز مسئولیت. عبارت “حرکت آزادانه” واقعا طنین انداز با عقاب صدای جرنگ جرنگ “پرواز عقاب پرواز”. I'm اعتماد به نفس تیم عقاب رهبران و طرفداران احساس رایگان به حرکت را غیر ممکن ممکن است. آیا شما موافق هستید ؟

در حالی که تماشای سوپر باول LII وجود دارد 4 کلید رهبری تم به وجود آمد که می تواند کمک به رهبران پرورش یک محیط که در آن کارکنان احساس آنها به حرکت می کند. این تم شامل کار تیمی بخشش تعامل و همدلی است. اولین کار تیمی نمایش داده شد توسط عقاب از طریق تیم شام بدون استفاده از تلفن همراه در زمان های خاص و مداوم خود را انعطاف پذیری و پشتکار و با وجود اینکه به نام شکست یا از دست دادن Wentz خود را شروع کارفرمایی. به عنوان یک تیم آنها در واقع در آغوش underdog شعار و اعتقاد خود را پشتیبان و کارفرمایی نیک Fowles (که من ممکن است اضافه کردن بود MVP از سوپر باول). با وجود این بسیاری از ترديدكنندگان در این تیم و عقاب خانواده اعتقاد خود را. بخشش نشان داده شد که نقش یا عبور نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. بازیکنان و مربیان ادامه داد: به ماندن مثبت و حرکت رو به جلو است. آیا شما توجه داشته باشید که چگونه عقاب مربیان و بازیکنان نیست جای سرزنش افراد ؟

وجود دارد غیر قابل انکار شدید میزان تعامل میان طرفداران بازیکنان دولت و جامعه در مقیاس بزرگ است. نامزدی سوخت انرژی در این زمینه است. هر کس احساس آنها تا به حال چیزی در خطر است و انرژی مسری بود. تعامل قوی بود. در نهایت همدلی نشان داده شد از طریق دست دادن و لحظات خاص مشترک با پرستان پس از عقاب برنده این بازی است. عقاب در زمان زمان به خوبی نشان می دهد ورزشکاری با به اشتراک گذاشتن احساسات مثبت در مورد قدرت هر دو تیم. این کمک می کند تا هر دو تیم احساس احترام و ارزش است.

مربی پترسون مانند بسیاری از رهبران موفق عمل این تم ها را در خود روز به روز نقش و مسئولیت. آنها توانمند سازی تیم های خود را به حرکت آزادانه با اتخاذ رفتارهای زیر:

استفاده از تقویت مثبت (5 مثبت احساسات برای هر 1 سازنده یک)

بپرسید (و قبول) انتقادات و پیشنهادات صادقانه

رویکرد موقعیت با کنجکاوی به جای یقین

جای خود را در کفش دیگران (تمرین همدلی)

اضافه کردن این رفتارها را به رهبری خود toolbox کاهش سرزنش و آسیب پذیری و ترویج کار تیمی بخشش تعامل و همدلی است. این مهم است که همیشه با استفاده از سوال باز به پایان رسید و از تیم خود را برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها و توصیه هایی برای بهبود. حتی اگر شما فکر می کنم شما اجازه می دهد تیم خود را به حرکت آزادانه آن را تنها طول می کشد یک لحظه به درخواست برای اعتبار سنجی. هر چیزی امکان پذیر است که ما را هم به آن امکان پذیر است.

چگونه می توانم شما را تشویق تیم خود را به گسترش بال خود را و پرواز ؟ پرواز مانند یک عقاب!

[ad_2]

Leave a Comment