Posted on: ژوئن 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

همسر خود را متوقف پوشیدن او حلقه عروسی. شما مطمئن نیستید که چگونه مدتها پیش این اتفاق افتاد اما یک روز شما به او نگاه کرد دست و متوجه چیزی گم شده بود. اگر او همیشه عینک حلقه و ناگهان انگشت او برهنه است که به یک شوک است. بدیهی است که خود اولین واکنش کنجکاوی است و بنابراین شما از او خواست در مورد آن درست است ؟ اکثر زنان در این موقعیت یکی از تعدادی از پاسخ های از جمله “من را فراموش کرده برای قرار دادن آن در دست من است متورم و یا من نمی خواهم به آن آسیب می رساند.” شما باید با استفاده از غریزه درونی خود را به واقعا درک آنچه در جریان است و البته شما را به تماشای رفتار او به عنوان امروز به فردا و این هفته می رود. اگر چه پوشیدن حلقه عروسی است که اغلب ساده و معصوم نظارت در بخشی از آن نیز می تواند نشانه ای از بسیار زناشویی نارضایتی کمین در اعماق قلب او.

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا زنان توقف پوشیدن خود را حلقه عروسی:

آن را متناسب نیست دیگر. متاسفانه برای ما زنان افزایش وزن است و نه ذهنی. آن را نمی کند همه به ما لگن یا ران که ما ادعا می کنند. دست فراموش تجمع چربی هنگامی که یک زن افزایش وزن و حجم 5 گوهر درخشان شما او را در روز عروسی خود را ممکن است متناسب گذشته او بند در حال حاضر. اگر همسر شما کمی curvier از او روز شما دو ازدواج, این ممکن است مقصر است.

او فوق العاده فعال. زنانی که عشق به کار کردن می شود آن را در حال اجرا دوچرخه سواری و یا رسیدگی به باغ و اغلب نوار خود را از جواهرات و اشیای قیمتی, برای راحتی دلایل. اگر همسر شما بود که اغلب او حلقه عروسی و او نیز ممکن است نگران از دست دادن آن است. این شایع تر از مردان بیشتر متوجه و شما معمولا می توانید بگویید اگر این است دلیل چرا حلقه گم شده است از همسر خود ، اگر او همیشه آن را قرار می دهد در زمانی که شما دو بیرون رفتن و یا زمانی که او فقط استراحت در اطراف خانه او را گرامی داشتن که حلقه و معنی آن است.

او را داشتن امر است. این به نظر می رسد فوق العاده واضح و متاسفانه در آن است. اگر شما گرفتن همسر بدون حلقه او در زمانی که او به خانه برگشت در زمان ممکن است چرا که او را به پنهان کردن آن در جیب یا کیف دستی. این است که اغلب اولین ملموس نشانه ای از امر و اگر شما تا به حال gnawing سوء ظن در مورد چگونه وفادار او است, آن است که ارزش بررسی.

احساسات خود را تغییر داده اند. یک زن حلقه عروسی است نشانه ای از صمیمیت و تعهد به شوهرش. این یک نشانه ظاهری از سکوت پاکستان که بین یک زن و شوهر نه تنها روز آنها ازدواج کند اما همانطور که زندگی خود را با هم بالغ. اگر همسر شما احساس می کند کمتر به شما نزدیک و یا او احساس می کند وجود دارد عاطفی قطع ارتباط بین شما دو, او ممکن است حذف این حلقه به خاطر آن یک درد مقعد یادآور شادتر. اگر همسر شما به نظر می رسد نسبت به ازدواج به طور کلی آن را بسیار به احتمال زیاد به همین دلیل او از او پوشیده نیست حلقه عروسی کنه.

اگر شما اتفاق می افتد به اطلاع که غایب حلقه تبدیل به یک الگوی آیا صحبت با همسر خود در مورد آنچه که او احساس در رابطه با ازدواج. اگر آن چیزی است که به عنوان بی گناه به او دست نمی انطباق حلقه دیگر شما می توانید آن را تغییر اندازه و یا شاید انتخاب یکی از جدید به عنوان یک آینده هدیه سالگرد.

اگر استدلال این است که جدی تر از آن مهم است برای پرداختن به آنچه که او احساس می کند قبل از این که حلقه تبدیل به نماد یک ازدواج است که شکست خورده است. نگاهی به حلقه گم شده به عنوان یک نشانه آن است که شما نیاز به صحبت بیشتر با همسر خود است. این به خوبی می تواند زندگی در حال تغییر بحث برای هر دو شما.

[ad_2]

Leave a Comment