Posted on: جولای 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

داشتن کمک نویسندگان برای آخرین 20 سال عجیب و غریب در بسیاری از ظرفیت های مختلف (از جمله به عنوان استاد مربی و همکار) من با بسیاری از نا امید و مانع نویسندگان. در ضمن من نوشته 17 کتاب مواجه شده اند و بسیاری از نوشتن موانع خودم که تا به حال به فتح شود.

در طول راه من را توسعه داده اند پنج راه های مورد علاقه به موفقیت دست کشیدن پایین آن موانع و ادامه نوشتن سفر. من تاریخ به عنوان ما به بررسی این استراتژی است.

آن dawns شما در یک روز….. شما ممکن است متوجه شما در حال مواجهه با موانع. همه شما می دانید که شما می توانید ارسال و یا شما نمی دانید که در آن برای شروع است. یا شاید شما می توانید شکل و خارج چگونه برای نوشتن ژل به طوری که آن را قانع کننده در صفحه…. این عزیز من, نویسندگان همکار, همه اشکال مختلف از موانع. در حال حاضر نمی شود فریب خورده وجود دارد بسیاری از موانع شما روبرو می شوند در طول سفر از نوشتن است. اما خبر خوب این است که استراتژی ما توسعه حرکت از موفقیت است که ما ساخت از فتح حتی این پنج را تقویت خواهد کرد و ما برای ماراتن جلوتر است. این مقاله به شما کمک خواهد کرد وزوز با آن موانع به منظور شارژ پیش به سوی موفقیت.

موانع ضد استراتژی است که من در این مقاله کوتاه به شکل تکنیک های. در واقع من فاش کردن برخی از اسرار تجاری است که من استفاده از برای کمک به دانش آموزان ارومیه و کسب و کار مردم برای شکستن بن بست سرد بین صفحه کلید و صفحه نمایش خالی. سخت کوش نگه داشتن این لیست در دست بدهد و این استراتژی را امتحان کنید و آماده برای انتخاب یک درمان زمانی که شما روبرو می شوند و آینده خود را نوشتن اضطراری است. این کیت بقای خود را. بنابراین شما باید با آن آشنا در غیر شرایط استرس زا; لطفا در نظر گرفتن نکات زیر.

انگشتان آماده بر روی صفحه کلید و…شروع…

موانع 1: من می توانم می گویند اما من نمی توانم آن را بنویسید. گاهی اوقات یک قطعه است که ما در حال نوشتن فقط خود را آشنایی بیشتر به گفتن. گاهی اوقات ما بیشتر با استعداد به عنوان یک قصه گو یا سخنران از یک نویسنده! با این وجود زمانی که ما قرار داده است که همان حساب به صورت کتبی چه هستند که ما را به انجام ؟ یک راه حل بسیار ساده است مردم آن را از دست ندهید چرا که از آن نقطه. صحبت این قطعه را با صدای بلند! شما ممکن است استفاده از یک ضبط صدای فعال نرم افزار و یا شاید واقعا بزرگ, دوست, را یادداشت و یا رونویسی. در واقع این روند همان است که در هر سه روش: صحبت در این پروژه به جای نوشتن آن است. شگفت انگیز است که چگونه این استراتژی می تواند unjam نوشتن موانع برای مردم است. برخی از نویسندگان حتی آن را کشف حرکت آنها به سمت توسعه بهتر مهارت های نوشتن در طول زمان است.

موانع 2: که من مخاطب ؟ جاده بلوک 2 اغلب در کمین چلیپا از موانع 1. با این حال بسیاری از ما هرگز آموخته (و یا در احترام به ما معلمان انگلیسی به یاد داشته باشید یادگیری) در مورد مخاطب است. بدون این درک آن بسیار دشوار است به آن روشنی که ما در حال نوشتن در ادبی ما چشم در حالی که ما بنویسید. این ترفند کار می کند شگفتی برای بسیاری از مردم با آنها به اشتراک گذاشته اند آن است: زمانی که شما نشستن به کار نوشتن خود را نزدیک چشم خود را برای یک دقیقه و تصور کنید که خوانندگان خود را نشسته در صندلی در مقابل از شما. شاید آنها در حال جمع آوری برای یک بعد از ظهر در محله کافی شاپ و مشتاق به بحث در مورد جدیدترین کتاب. در حال حاضر در چشم ذهن خود تجسم آنها را نشسته در سمت چپ صفحه نمایش کامپیوتر شما; تصور کنید که تعداد کمی از آنها با جزئیات: لباس های خود را, صورت, عبارات استقرار… در حال حاضر با آنها به وضوح در “چشم” شروع به نوشتن به آنها به عنوان اگر شما گفتن آنها داستان. من را دیده اند بسیاری از موانع پرواز از راه را با این روش. پیروزی!

موانع 3. هیچ ایده که در آن برای شروع است. شما حتی گیر شده است در آغاز ؟ شما فقط نمی توانید درست اولین صحنه خط باز است و نه فقط یک حق و یا شما نیاز به یک صدای تیز و تند-bang قلاب خود را برای گرفتن توجه خوانندگان است. اما بدون در نظر گرفتن چگونه شما خیره forlornly در یک صفحه خالی شما فقط نمی تواند صحیح را پیدا کنید عبارت و یا قلاب. مهم نیست که چگونه شما سعی می کنید و یا چگونه بسیاری از صفحات شما حذف آن فقط این است که نمی توان امروز, دیروز یا هفته گذشته است. شما جاده مسدود شده است و این بن بست موانع. خبر خوب این است که چه کسی را فراموش کرده به شما بگویم: جست و خیز آغاز! در واقع بسیاری از نویسندگان با تجربه پیدا کردن بهترین آغاز نوشته شده پس از نتیجه گیری از این کتاب است. که رویکرد به نظر می رسد به عقب, اما آن را حس می کند اگر شما در مورد فکر می کنم. خودتان را از زنجیره ای از بند اول فلج با شروع در پاراگراف دوم صفحه یا فصل. شروع هر جا که نقطه قوت شما است. این بخش از کتاب روشن است در چشم و ذهن شما را. رفتن وجود دارد! اجازه نوشتن در آب شروع به جریان و شما اخراج خواهد شد تا جهان را از این کلمه!

موانع 4: از دست داد: من نمی دانم که در آن من می خواهم. گاهی اوقات نویسندگان احساس می کنند نیاز به یک ادبی GPS برای کمک به آنها در پیدا کردن مسیر خود را از طریق کلمات خود را دارند. خبر بزرگ: شما به رسمیت شناخته شده است که شما از دست داده بودند! فقط تصور کنید که خود را فقیر خوانندگان در غیر این صورت! آنها نمی نوشتن کتاب چقدر بدتر از آن شده اند که برای آنها اگر کلمات به حال meandered فصل aimlessly? شما آنها را نجات داد و در حال حاضر راه حل این است که آنچه ما 2 و 3 درجه معلمان گفتن ما بودند و ما اعتقاد نداشت. پس از 3 کتاب من در نهایت به اعتقاد آنها خواهد شد و با تصویب این سنگ بر روی شما بنابراین شما لازم نیست که صبر کنید تا زمانی: استفاده از یک طرح کلی. نه منظورم بود دستبند زده و به هر کلمه ای از این طرح اما با استفاده از یک طرح کلی به عنوان راهنمای خود چارچوب و ساختار ادبی خود را کار می کنند. هنگامی که شما نیاز به تغییر چیزی قابل ملاحظه ای در طرح اضافه و یا آن را حذف کنید و مطمئن شوید که آن را متناسب با به طور مداوم و تغییر حالت دهیم. اما نگه داشتن اشاره به رئوس مطالب خود را در طول نوشتن و ویرایش به ماندن در مسیر و در جریان مقاله. خوانندگان خود را به یک تصویر بسیار واضح تر از جایی که شما و آنها به عهده دارند.

موانع 5: ادبی التهاب حنجره. “اما کتی” به شما می گویند من از دست صدای من!” گاهی اوقات هنگامی که مردم عمیقا سرمایه گذاری در جزئیات خود را به نوشتن آن می تواند تبدیل به بی ربط و آن را صدا مانند یک صدای دیگر هیچ. این عدم voice توسعه ممکن است دلیل این که شما با مراجعه به بسیاری از آمار و ارقام و نقل قول و یا نمودار شما نوشت: بخش هایی از کتاب های مختلف در نشست دور در زمان از هم جدا و یا به دلایل دیگر. هر چه دلیل شما نیاز به صدای تعبیه شده در این متن دوباره. یک درمان عالی برای خواندن این بخش با صدای بلند و تعیین اگر آن را برای تلفن های موبایل مانند بخش های دیگر. اگر آن را نمی کند شروع به تجدید نظر به شدت. یکی دیگر این است که حذف نقل قول مستقیم است که شما ممکن است با استفاده از منابع دیگر و به جای تفسیر آنها. خوانندگان می خواهم به شنیدن این زمان نویسنده نه دیگر “کارشناسان.” آنها خود مقاله یا کتاب خود را در دست خود را; بنابراین اجازه دهید آنها را می شنوید!

به این مختصر موفق به نوشتن ادامه مقالات من را بیشتر به بحث در مورد راه هایی برای کشف صدای خود را تبدیل به قدرت در نوشتن خود را و من به شما پیشنهاد جدید تکنیک های نوشتن. نوشتن یک راه فوق العاده برای به اشتراک گذاری چشم انداز خود را با افراد دیگر. با تشکر از شما برای اجازه دادن به من ارائه برخی از پیشنهادات برای ساخت تجربه خود را هر دو لذت بخش تر و موفق تر است.

[ad_2]

Leave a Comment